Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko?

Mums virs metuku ,soskes dar megstam ,bet neypatingai labai rolleyes.gif ,tikiu kad pati numes i sona kai nusibos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NakedA: 23 gegužės 2012 - 11:41
4u.gif Mes dar su soskute, bet tik kai miegam. O lengviausia atpratint (bent taip man sakė ne viena), tai įkirp soskutės galiuką, sakė, vaikai meta soskę šalin..
Atsakyti
O maniškis irgi dar su soske doh.gif sakiau po antrojo gimtadienio jau tikrai atsisakysim, bet taip gaila mažiaus, nes soskė -pati geriausia drauge rolleyes.gif aišku tik miegui ir kai kažkas atsitinka-nusiraminimui smile.gif bet va kelias dienas kramtė ją vis galiniais dantimis ir žiūriu kad iškąstas visas soskės šonas lotuliukas.gif reikia eit miegot-duodu sukandžiotą, nelabai patenkintas, bet užmigo biggrin.gif po truputėlį vis didinsiu skylę, gal pavyks mano planas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(musik @ 2012 05 20, 00:51)
O kas cia tokio baisaus?  g.gif  blink.gif  vaikysteje ir iki siol matau kaip mano mama ruko, kalbu apie ''sveika'' rukyma neuzdaroj patalpoj  tongue.gif  Pati rukau laaabai retai, pora kartu rukiau prie vaiko, ir ka? blink.gif

Nors ir ne manęs klausiat, bet atsakysiu:o gi nieko, tik kenkia Jūsų ir mažylio sveikatai.
Atsakyti
QUOTE(maskanyte @ 2012 05 18, 09:54)
Smagu skaityti kai vaikutis lengvai atsisako soskytes ax.gif . Mes diena bunam be,bet kai mazius nori jau miego sako: tiute tiute liule liule tongue.gif ,tai miegam dar su soskyte. Reiks tikrai atpratinti,bet as dar neskubu to daryti,gal po biskyti pats atsisakys g.gif ,nors turbut naivu tuo tiketi. Tik neisizeiskit mamytes,juk kieviena turim savo nuomone,bet as nieko baisaus nematau,jai vaikutis su soske,baisu jai mama su vaikuciu ir cigarete jos burnoj doh.gif .



Labai pritariu
Atsakyti
Man vaikas prieš 2vi dienas prieš naktinį miegiuką atidavė soskę,ir užmigo be jos! Tada aš nusiteikiau nutraukt. Kitą dieną sunkiau buwo,naktis nerami. Bet ši naktis tai daug lengvesnė,tai jau kaip gal ir atpratom. Mum 2m.lygiai. Beja kai naktis nerami buwo,tai paėmiau galiuką nukirpau,tai jis ją numetė ir tada užmigo!
Atsakyti
Geriausiai atpratint iki metų, taip rašo psichologai smile.gif
aš atėmiau čiulptuką iš mažylės, kai jai buvo slogytė, tai ji visai nesipriešino (čiulptuko reikėdavo tik einant miegoti). Tuomet jai buvo pusė metų.
Bet kokius gražius dantukus dabar turim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 05 24, 12:52)
O maniškis irgi dar su soske doh.gif sakiau po antrojo gimtadienio jau tikrai atsisakysim, bet taip gaila mažiaus, nes soskė -pati geriausia drauge rolleyes.gif aišku tik miegui ir kai kažkas atsitinka-nusiraminimui smile.gif bet va kelias dienas kramtė ją vis galiniais dantimis ir žiūriu kad iškąstas visas soskės šonas lotuliukas.gif reikia eit miegot-duodu sukandžiotą, nelabai patenkintas, bet užmigo biggrin.gif po truputėlį vis didinsiu skylę, gal pavyks mano planas

mes jau be soskės visa savaitė thumbup.gif
baigėsi tuo, kad iškando dar didesnę skylę.ryte pasakiau "fui kokia negraži, eik ir išmesk", ir ką-nuėjo ir išmetė į šiukšlių dėžę ir pasakė"ate ate". ir viskas baigėsi.kai dar paprašo-primenu-kad gi pats išmetei.nusišypso ir užmiega, be jokių verkimų, isterijų ir pan. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(braske09 @ 2012 06 05, 10:02)
mes jau be soskės visa savaitė thumbup.gif
baigėsi tuo, kad iškando dar didesnę skylę.ryte pasakiau "fui kokia negraži, eik ir išmesk", ir ką-nuėjo ir išmetė į šiukšlių dėžę ir pasakė"ate ate". ir viskas baigėsi.kai dar paprašo-primenu-kad gi pats išmetei.nusišypso ir užmiega, be jokių verkimų, isterijų ir pan. smile.gif

Saunuoliai Jus thumbup.gif
Mano zuikio soskiu reikalai stovi vis vietoj, be jos niekaip; tik gal diena daugiau pavyksta be jos apsieiti, paslepiu ir neduodu, kai suirzta, mokosi ir be soskes nusiraminti, bet nakti dar niekaip.
O apie nukirpta galiuka ir as masciau - tik kad maniskis pats nukando ir vistiek soske - geriausia drauge biggrin.gif
Atsakyti
mano mergaite soske ismete pati i siuksledeze kai ji buvo pusantru metuku, o poto rado kita,tai galvojau jau sakes, bet ir ta pro langa ismete biggrin.gif o istorija irgi buvo ilga, nes norejau kad jau metuku budama ismestu,tai vis sakydavau kad metam i siuksledeze, kad mums nereikia soskes, retai ji ja turedavo,dazniausiai miegodama ir parduotuvej,kad ramesne butu. biggrin.gif bet zodziu eme ir paklause mamos, ismete i siuksledeze. o poto tris dienas dar prase pries miega, bet as vis primindavau, kad ismetei, nebera daugiau soskes.. ir viskas, iki siol soske pamato pas koki kita vaika ar sako kad ismest i siuksledeze reikia biggrin.gif

o siap tai per "supernanny" maciau. kad pasiule vaikui ideti i voka ir issiusti soskiu fejai, kuri perduoda soskes jaunesniems kudikeliams,kuriems dar reikia soskiu. biggrin.gif vokas buvo labai graziai papuostas,aprasytas, soskiu fejos adresas. biggrin.gif ir vaikas idejo ta soske, nuejo jie prie pasto dezutes ir imete ta voka. o poto tik reikia apsisarvuoti kantrybe ir nepaduoti kitos. trys dienos yra laikotarpis kuri reikia istverti, poto jau soskes nebereikes. 4u.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti
iekada ir nenaudojo. Bet, manau, reikėtų tiesiog pabandyti "pamesti" smile.gif
Atsakyti
mes tiutes atsisakem kai buvo 1.2men.nelabai jos mums reikedavo diena,bet miegui buvo nepakeiciama.ryzausi karta pabandyti dienos metu neduoti,tada vakare ismokom uzmigti.bet taip atsitiko,jog vyras keles naktis migde tai vel pripratino.tad teko per naujo pratintis uzmigti be jos.pirmos naktis buvo sunkesnes.
soskyte viena teko nukirpti antraja visada turejom salia taciau ji paimdavo nukirpta ir ismesdavo.nuolat sakiau,jog peliukai sugrauze. esu labai patenkinta,nes manau paciu laiku jos atsisakem ir be dideliu stresu ax.gif
Atsakyti
mes 1,4m
irgi bandem papucio acisakyti pats ismete i suksliu deze pirmas tris naktis visai neblogai buvo ,bet va kuo toliau tuo blogiau buvo prasidejo nervinei priepuoliai naktimis tai grazinau paputi ir miegam dabar normaliau tiesa teko hemopatines mikstureles pagerti va toks musu nesekmingas papucio metimas
Atsakyti