Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti nuo čiulptuko?

Man patinka naudingos informacijos, kurią jūs pateikiate savo straipsnius. Aš žymeklį savo dienoraštį ir vėl patikrinti čia dažnai. Esu visiškai tikras, aš išmokti daug naujų dalykų čia! Sėkmės kitą! bubble shooter bubbleshooter
Atsakyti
Sveikos mamyte wink.gif

Mano mazajam 1.9 tutes negrauziam jau apie menesi, atsisakymas buvo gan paprastas, man baigesi kantrybe nes jau per daug jis ja mylejo smile.gif paemiau ir nukirpau. Jau labai suveike sis budas nes pykt negali kad neturi tiutes, pasakiau kad sugedo, bande ciulpt zinoma nelabai gavosi tai isikandes dantim laike bet ilgai gi neislaikyti tai dvi naktys su mazais paverkimais, savaite su gan ilgais migdymais ( nes niekaip nezinojo kaip nurimti) ir dabar jau nebeprisimena wink.gif tik dabar suradom miego drauga taip lengviau nusiramint ir i darzeli bus smagiau eit.

Tai tokia musu istorija smile.gif Svarbiausia kantrybe ir nenusileisti kad ir kaip noretusi, tada maziai pasiduoda tongue.gif
Atsakyti
aš tai vis dar nesirįžtu išmesti čiulptukų ir save teisinu - gi dvynukus auginu smile.gif vaikučiams jau beveik 1,5 m, labai jau norėčiau atsisakyti šitų tiutiukų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilevile: 09 rugpjūčio 2012 - 10:56
ech ir musu laukia atsisakymas. 2 metai jau, geda... pries pora men ikirpau soske, nesurato bet ciulpe, sakau ismesk i siuksliu deze, su asarom ismete. kai atejo laikas miegot nuejo ir pasieme ir tas ikirpimas netrukde.... labai jau kankinosi, nupirkau nauja sad.gif((
Atsakyti
QUOTE(Agatka @ 2012 08 11, 01:12)
ech ir musu laukia atsisakymas. 2 metai jau, geda... pries pora men ikirpau soske, nesurato bet ciulpe, sakau ismesk i siuksliu deze, su asarom ismete. kai atejo laikas  miegot nuejo ir pasieme ir tas ikirpimas netrukde.... labai jau kankinosi, nupirkau nauja sad.gif((


Ir mums geeeeda, 2 m. ketvirtadieni, kalba puikiausiai, spalvas, raides, skaicius pazysta, o be soskes neuzmiega 4u.gif Vakar pas mociute kaime, liepiau ismesti,nes ji jau didele ir t.t. nu ir ismete, be problemu. Bet namuos kai reikejo miegoti, tai tragedija buvo, luzo is nuovargio po 2,5 val. blaskymosi ir verkimo, pietu aplamai nemiegojo, bet velokai buvo atsikelus, tai ir nemigdziau ilgai. O siandien pietu paguldziau 13 val. tai uzmigo tik apie 17 val. mano gleby ant lovos man dainuojant. Bet is pradziu nenorejo miegot, nei savo lovoj, nei su manim, vienu zodziu baisuma...
Kaip kitos daro, ar bunat kartu, ar guldotes pas save, ar nesiojat, ar paliekat vienus rekti, kol uzmiega??? As nezinau ko griebtis, jau nenoriu duot soskes tai tikrai, bet prisipratint su savim miegot ir nenoriu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mistake: 13 rugpjūčio 2012 - 17:33
QUOTE(Mistake @ 2012 08 13, 18:33)
Ir mums geeeeda, 2 m. ketvirtadieni, kalba puikiausiai, spalvas, raides, skaicius pazysta, o be soskes neuzmiega  4u.gif  Vakar pas mociute kaime, liepiau ismesti,nes ji jau didele ir t.t. nu ir ismete, be problemu. Bet namuos kai reikejo miegoti, tai tragedija buvo, luzo is nuovargio po 2,5 val. blaskymosi ir verkimo, pietu aplamai nemiegojo, bet velokai buvo atsikelus, tai ir nemigdziau ilgai. O siandien pietu paguldziau 13 val. tai uzmigo tik apie 17 val. mano gleby ant lovos man dainuojant. Bet is pradziu nenorejo miegot, nei savo lovoj, nei su manim, vienu zodziu baisuma...
Kaip kitos daro, ar bunat kartu, ar guldotes pas save, ar nesiojat, ar paliekat vienus rekti, kol uzmiega??? As nezinau ko griebtis, jau nenoriu duot soskes tai tikrai, bet prisipratint su savim miegot ir nenoriu  g.gif


as kolkas matau kad jai tai reikalinga, ji nesupranta kodel tai yra blogai jai. tiesa sakant ir as nesuprantu kodel blogai, ant kai kuriu soskiu ipakavimo parasyta kad iki 3 metu galima. as esu uz ilga maitinima krutimi, bet del objektyviu priezasciu teko atjunkyt, nuo tada pamilo ciulptuka. tas geda del ciulptuko tik del aplinkiniu, man netrukdo. manau biski paaugus galima susitart, nes dbr gaunas tik drastiskom priemonem
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agatka: 13 rugpjūčio 2012 - 21:46
o mes jau beviltiškai gražinom tūte dvimetiniai nes atrodo jau gražiai pati išmetė tute o už poros val pasiėmė vel kad ir nukirptą ištvėrėm be tūtės 6d 7 dieną gražinom nes vaikui gavosi baisus stresas pradėjo vel daryt viską į lovą į kelnes ir miegot labai blogai praverkdavo puse nakties kol galiausiai pirštai burnoje padėdavo užmigti o dar mažoji sesė čiulpia panosėje tūtę dėl to tik dar sunkiau..ir kalbam daug ir šuniukas valgė tūtę bet vistiek jai reikia ir viskas... na sakiau numesim iki 3 metų kaip nors...
o pirmoji dukra pusantrų buvo kai pametė ir nė nesižvalgė kur dingo tongue.gif
Atsakyti
Mano mergytei 2 m. ir 3 men. Labai mylejo tiute, bet ruosiames nuo rugsejo i darzeli, o ten tiutes nepageidaujamos, taigi teko galvoti, kaip atsisakyti. Ir pavyko puikiai! Pries 2 savaites ejom i vingio parko mini zologijos soda, sakau, duok ozkytei tiuti. Ji ir imete i garda. Ten ir palikom. Namie visas atsargines suslepiau. Galvojau, prasides verkimai ir nemigos naktys, o nieko panasaus! Aiskinau graziai, kad ozkyte mazye, jai reikia tiutiuko, o tu didele mergyte jau. Tai dabar, kai prisimena, vis save nuramina, kad ozkyte mazyte, jai atidavem tiuti. Ir viskas thumbup.gif
Aisku, daug priklauso nuo vaiko, bet manau, pirmiausiai mama turi grieztai nuspresti, kad laikas atsisakyti sito gerio. Kai tai ivyks, ir vaikui bus lengviau. Sekmes visoms!
Atsakyti
Dvynėms 1,8 mėn. Soskių reikėjo tik naktiniam miegui. Bet prieš mėnesį vieną dieną paėmiau ir paslėpiau. Nedaviau nakčiai, pasakiau, kad atėjo šuo ir suėdė. Nėr. Kažkiek paieškojo, paskėsčiojo rankytėm, kad nėr, bet užmigo. Ir kitą naktį panašiai, truputį paieškojo. Bet dar kitą, jau net neprašė. Tai manau, kad labai lengvai mes tas soskes išgyvendinom.
Atsakyti
gerai mamytems, kuriu vaikuciai lengvai atsisako soskes. Mums ji reikalinga tik miegui, bet cia jau kaip ritualas, pasiima is stalciuko, isideda, ir tada jau eina atsigulti i lova g.gif Bet sakiau, po atostogu bandysim atprasti.
Aciu uz tiek geru patarimu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snapper: 28 rugpjūčio 2012 - 11:54
nuo ciulptuko atprato apie 1.7m. ir gan netiketai. nesiruosiau dar atimt jo, nes dantukai auga, taciau mazylis pats padore, kad gali buti be jo. karta nakciai uzmigdamas buvo irzlus ir uzpykes atidave soskiuka man. ir uzmigo. na tai jau ir nebedaviau. pietu miegelio einant miegoti jo paprase, bet pasakiau jog pametem. supyko, bet atsigules ant soniuko uzmigo. nakciai migdyti buvo sunkiau, nes ilgiau reikalavo, bet negaves uzmigo. dar kokias pora savaiciu vis murkteldavo, kad reikia pupio (taip ji vadinom), taciau negaves uzmigdavo.
ir po poros savaiciu buvimo be soskiuko mazylis netiketai ji surado stalciuje. pasiciupo, isikiso i burna ir nubego i kita kambari. nusivijau paskui. paaiskinau, kad jis jau didelis, jo nebereikia ir galime ji ismesti. vaikas kuo graziausiai nuejo, ismete i siukline ir nebeprisimine daugiau thumbup.gif
Atsakyti
Neperseniausiai sunus atsisake ciulptuko. Labai ja mego, bet pries darzeli norejau atpratinti. Nukirpau galiuka. Is pradziu raukesi, pyko, bet ciunke ciulptuka, kai skyle pradejo dideti, pats ja numete, uzgrudo lovytej po pagalve, zaislais ir daugiau nebeeme. bigsmile.gif Pirmos naktys buvo neramios, verkdavo, ieskodavo per sapnus, bet pamazu aprimo.
Atsakyti