Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

skonio reikalas, šokoladinių tortų mėgėjoms turėtų patikti smile.gif tam jis ir yra šokoladinis, kad būtų jame šokolado, nors jo ten nėra daugiau, nei kituose šokoladiniuose tortuose...tiek juoda miške tiek ganašuose, visur daugumoj 2 plytos šokolado...
Atsakyti
man tai turtingas kavos tortas siaip riebokas,bet pries mmm tai as jo puse turbut iskart suryciau biggrin.gif
Atsakyti
iš kur jis Jums riebus aš nesuprantu, toks pats kaip snikeris, grietinėlė, šokoladas ir tas pats kremas praktiškai, tik kitaip pamakaluota ir biskvitai rudi smile.gif nedaplakat iki purumo gal sviestinio kremo, kad riebus atrodo g.gif nu aišku ne skystalas ir ne jogurtinis, tortas yra tortas wub.gif
Atsakyti
tai va butent,kad ne jogurtinis,ne vaisinis...o sokoladinis - nu tikras tortas smile.gif
tik nelabai tinkamas tiems,kas tikisi gaivumo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 29 gruodžio 2010 - 18:43
QUOTE(Olesta @ 2010 12 29, 18:24)
iš kur jis Jums riebus aš nesuprantu, toks pats kaip snikeris, grietinėlė, šokoladas ir tas pats kremas praktiškai, tik kitaip pamakaluota ir biskvitai rudi  smile.gif  nedaplakat iki purumo gal sviestinio kremo, kad riebus atrodo g.gif  nu aišku ne skystalas ir ne jogurtinis, tortas yra tortas  wub.gif


As tai irgi nesuprantu, is kur ten jau tas riebumas tam torte. Snickeris daug riebesnis tada, nes as net du sluosnius svietsinio kremo dedu, bet man jis pasakiskiausias tortas!
Atsakyti
Turiu du klausimus 4u.gif

1. Kodėl man kartais kremuose, į kuriuos dedu želatinos jaučiasi tokie kaip snargliai? g.gif ar aš pilu mažai vandens, ar per daug atšaldau, ar per mažai atšaldau? ax.gif

2. Ar tiktų vafliams pertept kavos kremas iš "Turtingo kavos torto"? (man atrodo, kad labai skanu būtų, tik įdomu ar pilt tiek kavos, kiek numatyta? )
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2010 12 29, 19:11)
Turiu du klausimus  4u.gif

1. Kodėl man kartais kremuose, į kuriuos dedu želatinos jaučiasi tokie kaip snargliai? g.gif ar aš pilu mažai vandens, ar per daug atšaldau, ar per mažai atšaldau?  ax.gif

2. Ar tiktų vafliams pertept kavos kremas iš "Turtingo kavos torto"? (man atrodo, kad labai skanu būtų, tik įdomu ar pilt tiek kavos, kiek numatyta? )


Tie snargliai - tai sutraukta zelatina. I salta krema supylet per silta zelatina. Jis turetu net nesusitingt.. arba tik siek tiek apstingt..
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2010 12 29, 19:11)
Turiu du klausimus  4u.gif

1. Kodėl man kartais kremuose, į kuriuos dedu želatinos jaučiasi tokie kaip snargliai? g.gif ar aš pilu mažai vandens, ar per daug atšaldau, ar per mažai atšaldau?  ax.gif



As galvoju, kad zelatina supilat i labai salta kremo mase ir zelatina is kart sustingsta, neiismaiso ir lieka snargliai
As i istirpdinta zelatina dedu pora saukstu kremo, isplaku, tada dar pora, vel isplaku, ir dar pora. Tada jau pilu i visa kremo mase.
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 29, 19:12)
Kaip suprantu - Jums nepatiko...

man asmeniskai irgi nelabai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 29, 18:12)
Kaip suprantu - Jums nepatiko...

aš nesakiau,kad neskanus buvo,bet ne mano skonio mirksiukas.gif šokoladinių mėgėjoms patiks smile.gif
Atsakyti
Dėkoju Rugiagėle ir Miškouoga už atsakymus, taip nesmagu, kai JŲ vis kartais būna... doh.gif kažkaip panašiai ir maniau. Tai ryt būsiu gudresnė smile.gif
Atsakyti
Merginos,kai istirpdot zelatina,i ta indeli su karsta zelatina idekit pora saukstu kremo ir greitai ismaisykit,tada pilkit i visa likusi krema,nesutrauks.Arba jei jau matot,kad pasidare snargliai,statykit i karsto vandens puoda ir maisant truputi pakaitinkite,kol tie snargliai istirps,man irgi ne karta taip atsitike,bet jau geriau ilgiau pasiterliot,negu sugadint visa torta.
Atsakyti