Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

ACIU Rugiagele26 4u.gif
Kaip tik einu puosti tortuko ax.gif
Laiminu Nauju metu visoms ir skaniu torciuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Na zinokit merginos as ir rafaelo tortu likau nusivylus blush2.gif
Man per daug lengvas, biskvitas isvis kaip is parduotuves eilinio skonio blush2.gif o ir per lengvas, noretusi pacio biskvito sunkesnio, gal ir kremas tada skaniau butu biggrin.gif
Zodziu cia va tai merginai kuri ieskojo lengvo gaivaus torto tai rafaelo kaip tik, nors kremas su sviestu, bet tortas man per lengvas doh.gif

Ikeliu pjuvi:
user posted image
Atsakyti
Laba. Su Naujais visas visas 4u.gif Linkiu, kad keptumėte pačius skaniausius tortus pasaulyje.
O vat aš nusivyliau Snickersu. Tikėjausi iš jo labai daug, o gavosi nekoks. Galbūt kažką pati negerai padariau, bet jis man per saldus. Nors vyrai lapnojo tortą net išsišiepę, vyro brolis net namo paprašė, kad įdėčiau smile.gif . Mano favoritas yra Rafaelo. Paskutinį kartą kai kepiau, sulaisčiau laimo sultimis. Skonis nepakartojamas. thumbup.gif .
Atsakyti
O va man nei rafaelo nei snikersas nepatiko biggrin.gif

Sekantis bus napaleonas doh.gif ji tai ziauriai megstu bet bais bijau bandyti kept doh.gif
Atsakyti
na man rafaelo tai labai labai skanus toks na net trūksta žodžių smile.gif visiem šeimoje labai patiko smile.gif
Atsakyti
Man rafaelo be cinkelio, na toks eilinio skonio, ryji ir tiek doh.gif ner kazko tokio, nu nemoku paaiskint, o ir biskvitas man nepatiko biggrin.gif
Nu zodziu esu gal labai isranki, nezinau doh.gif
Atsakyti
Antras mano gyvenime keptas tortas buvo Rafaelo svajonę:

user posted image

Reikia išmokt lygius biskvitus kept ax.gif

Visiems patiko, tik man truputį per saldus, kitą kart bandysiu pasinaudot patarimu ir sulaistyt laimo sultimis.
Atsakyti
Man Rafaelo gavosi thumbup.gif tik toks lengvas yra,kad gali iškart visą "sulapnot" biggrin.gif
Atsakyti
Pirmiausia visas su Naujaisiais metais!!! Man atrodo apie torto skoni nera ka kalbeti, nes man atrodo is dideliu kepimu, jau pacios nezinom ko norim tongue.gif per saldus? Is kart reikia skaityt recepto sudeti biggrin.gif o ne tiketis, kad su sviestu tortas butu gaivus, arba su kondensuotu pienu tortas nesaldus biggrin.gif

Va kavos tortas pagal Olesta thumbup.gif nesuprantu kur jus ta riebuma matot g.gif dregnas, lengvo skonio, superinis. Gal krema ne taip islaket, kad riebu. Visiems labai patiko, tame tarpe ir man, o kaip zinia, as net ne sokoladiniu tortu megeja... bet thumbup.gif
Atsakyti
pirmą kartą paragavus rafaelo, man jis nepatiko. nekepiau jo beveik metus. antras, trečias, ketvirtas - nuostabūs. ir žinau, kur kaidą padariau kepdama tą pirmąjį kartą. tiesiog pagaiėjusi buvau antros citrinos ir per mažai buvau sulaisčiusi, trūko dar vienos paros susistovėjimui.
snikerso du sluosknius sulaistau migdolų likeriu. kvapas ir skonis būna dieviškas. wub.gif
nors va, nunečiau į darbą paprastutį su braškių žele ir braškėmis, sakė, kad dar skanesnis už snikersą.
taigi skonis yra individualus daykas.
tiesa, dėl torto riebumo, kaloringumo... bijot vilko - neikit į mišką. mirksiukas.gif
Atsakyti
man skanus Snikeris smile.gif Koks tortas jums dar patinka, jei patinka Snikeris? smile.gif
Reikia antradieniui naujo skonio tortuko..
Atsakyti
Rafaelo man labai patiko. Tik biskvito vidurys nenorejo kazkodel kilt (kepiau visa is karto, kita syki bandysiu visus atskirai). Bet rezultatas- superinis, tiesiog tirpsta burnoje, tikrai darysiu ji dar ne syki smile.gif
Atsakyti