Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(mamyciuke 2 @ 2011 01 01, 23:12)
noriu paklaust, kodel juodo misko biskvitai gavosi su dideliais pilvais?

tuos pilvus aš nupjaunu 4u.gif Tik kepu visada vieną biskvitą ax.gif



O man skaniausias su desertine varške - lengvas ir gaivus wub.gif Patinka visiems kas valgė thumbup.gif
Dariau visai paprastą, bet čia jau man kažko trūko, norėjosi vaisių kokių ar bent želė, bet visiems daugiau kas valgė, tai nieko netrūko, ypač vaikams biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2011 01 02, 16:50)
man reiktu komentaro apie Olestos kavos torta smile.gif To karsmelinio sluoksnio nebuna perdaug is visos skarbonkes? smile.gif

nea biggrin.gif man jis toooooooooooks skanus kad jo negali but per daug smile.gif aš kai saviem darau tai to grietinėlės šokolado kremo darau puse normos vienam sluoksniui o karamelinio dedu du sluoksnius...
Atsakyti
o gal kas esat iššifravę undinės "voveraitę" arba alkavos "Baltajį drakoną"?
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 02, 18:10)
nea  biggrin.gif  man jis toooooooooooks skanus kad jo negali but per daug smile.gif aš kai saviem darau tai to grietinėlės šokolado kremo darau puse normos vienam sluoksniui o karamelinio dedu du sluoksnius...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos naujais metais smile.gif

mano vysninio-karamelinio torto pjuvis smile.gif
user posted image
visi labai gyre,visiems labai patiko,tik as viena radau prie ko prikibti doh.gif
nezinau ar butent taip turi buti,ar pas mane kazkas nedadaryta,o gal kazko truksta pertepimuose g.gif esme tame,kad jei tortas tiesiai is saldytuvo-viskas idealu.jei jis pastovi kokia val kambario temperaturoje,kremai biski atsileidzia ir pjauti buna sunkiau.jie neissileidzia,aisku,bet man noretusi ju tvirtesniu.gal kasnors galite ka patarti? ax.gif
o idarai atrode taip:
1.420gr suplaktos grietineles su 2š cukraus ir truputi citrinos rugsteles.ant virsaus isdeliotos vysnios.
2.is vakaro i puoda supili 420gr grietineles, sudeti puse (gal biski daugiau) indelio rududu ir virti, kol grietinele uzvirs, o rududu istirps.Kita diena visa tai sumaisyti su standikliu ir gerai isplakti.ant virsaus deti gabaliukus rududu



Atsakyti
as ragavau vienos vietines kavines firmini torta - jauciasi varske, daug riesutu, ir tarsi zele tame idare.. Gal zinote kazka panasaus? smile.gif
Atsakyti
4u.gif Jei noriu deti i grietineles krema braskiu saldytu. Kaip jas deti? Susalusias? Asildytas? Noriu smulkiau pjaustytu, bet ar nepatis jos? Girdejau deda susaldytas. Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bossi: 02 sausio 2011 - 19:09
Turtingą kavos tortą kepiau 26 cm skersmens, biskvitai mano visada būna stori, mėnulio kiaurai nesimato, viskas proporcingai sudėta, taigi ir nėra per daug, jei skersmuo bus mažesnis arba jei mėgstat plonesnius biskvitus, tada gali būti ir per daug...

apie braškes

Margarita (su braškėmis)

Braškių tortas

neberandu dabar kur šaltinis pats, bet labai skanus tortas yra šis:
GLACEE BRAŠKIŲ TORTAS
Šį tortą kepiau vasarą. Bet turint šaldytų braškių jį galima kuo puikiausiai pasigaminti ir žiemą (gal tik papuošti kitaip), ką ir padariau prieš Naujuosius metus. Labai skanus ir gaivus tortas.

Biskvitui:
6 kiaušiniai
200 ml cukraus
250 ml miltų
1 šaukštelis kepimo miltelių
1 citrinos žievelės nutarkuotas geltonasis sluoksnis
Kremui:

400 g maskarponės sūrio
450 ml grietinėlės
1/2 st. cukraus pudros
geros kokybės kakavos pabarstymui
Braškiniam sluoksniui:
400 g braškių
1/2 st. cukraus arba 300 ml trintų šaldytų braškių

Sirupui:
200 ml vandens
100 g cukraus
50 ml citrinos sulčių

šokoladinių drožlių pabarstymui
100 - 150 g šokolado
10 - 15 braškių

Įkaitinti orkaitę iki 175 C. 24 - 26 cm skersmens formą iškloti kepimo popieriumi. Baltymus išplakti su cukrumi, po vieną supilti trynius ir citrinos žievelę, išmaišyti. Persijoti miltus su kepimo milteliais, permaišyti mentele ir supilti tešlą į formą. Kepti apie 40 - 45 min.
Biskvitą gerai ataušinti, perpjauti į tris dalis.
Kremui išpakti grietinėlę su c. pudra, palaipsniui sudedant maskarponę.
Sirupui užpilti cukrų vandeniu, pavirti 2 - 3 minutes, ataušinti, supilti citrinos sultis.
Šviežias braškes pertrinti su cukrumi.
Torto surinkimas: biskvito lakštą pašlakstyti sirupu, patepti braškėmis, užtepti kremo, pabarstyti jį kakavos milteliais, viską pakartoti. Dalį kremo palikti viršui ir šonams aptepti.
Šokoladą ištirpinti ir iki pusės panardinti į jį braškes. Išimti, padėti ant kepimo popieriaus ir leisti sustingti.
Šonus ir viršų aptepti kremu, pabarstyti šokoladinėmis drožlėmis ir papuošti šokoladinėmis braškėmis

Atsakyti
olesta, aciu. einu studijuoti
Atsakyti
Sveikos, ieskojau ieskojau ir niekur neradau Otelo torto recepto.. Gal galite mestelti ta receptuka. buciau labai dekinga.. smile.gif
Atsakyti
help,
tortą reikia sutepti trečiadienį, valgys šeštadienį...

GAIVAUS doh.gif nu man tai gaivus vienintelis apelsinis sufle tortas... kas dar??? juodas miškas? bet ar atlaikys jie tiek??? gal kas kokių minčių??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bossi @ 2010 12 31, 11:15)
as dariu sviestini su karamelizuotu rududu http://www.sonatinos...arameliniu.html labai skanus

Sis tortas,jauciu,bus labai panasus i kazkada mano valgyta ir man labai patikusi torta bigsmile.gif tik ten nebuvo aguonu....kazin kuo jas butu galima cia pakeisti?o gal tiesiog jas isimti is recepto ir i ju vieta nieko nebedeti? nesugadinciau biskvito? g.gif
Papildyta:
QUOTE(kregzde1 @ 2011 01 02, 23:12)
Sveikos, ieskojau ieskojau ir niekur neradau Otelo torto recepto.. Gal galite mestelti ta receptuka. buciau labai dekinga.. smile.gif

http://www.supermama...;#entry20339832
Atsakyti