Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

Mergaites, gal parekomenduotumet koki skanu ir nesudetinga tortuka 4u.gif Sioj sriti esu visiskai naujoke ir kol kas esu kepus tik Rafaelo ir Kirbes meduti blush2.gif
Atsakyti
nu kaip naujokė tai jau su labai gera pradžia thumbup.gif taigi skaityk receptus, rinkis mėgstamo skonio tortą ir kepk, viskas gausis, nėra sudėtingų tortų 4u.gif reikia tik noro ir produktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 05, 15:56)
galvą guldau, snikersas  4u.gif


aciu, bandysiu ji ir ziuresiu ar tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2011 01 05, 16:45)
Mergaites, gal parekomenduotumet koki skanu ir nesudetinga tortuka  4u.gif  Sioj sriti esu visiskai naujoke ir kol kas esu kepus tik Rafaelo ir Kirbes meduti  blush2.gif


apelsininis sufle mirksiukas.gif labai skanus,nesudetingas,lengvas ir gaivus 4u.gif
Atsakyti
Labas,
norejau paklausti gal kam teko ragauti Birzuose esancios kepyklos (deja nezinau jos tikslaus pavadinimo, lyg Jankausko imone) torta EGZOTIKA. Mano artimiesiems jis labai skanus, bet kiek yra atveze niekad neradau sudeties blink.gif Pats tortas yra gana riebus, kreme yra riesutu ir razinu. Gali ilgai pastoveti, nuo to skonis nenukencia. Jei kas zino apie ka kalbu, gal zino koki cia panasu torta, ar tikslu to torto recepta?
Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
idedu naujameciui kepta ir kabai skanu nepersaldu torta, tik as aptepiau ne tuo sokoladiniu sviestu, o kakaviiu glajum liejau 4u.gif

tik sodos ko gero reikia daugiau nei recepte, nelabai norejo kelti biskvito, gavosi tokie jau labai ploni trys sluoksniukai. teko kepti antra norma, dejau 1 1/2 a.s. gavosi geriau ax.gif


ŠOKOLADINIS KARAMELINIS TORTAS

Šokoladinis biskvitas:

4 kiaušiniai
3 a.š. kakavos
½ a.š. sodos
140 g. miltu
85 ml. Aliejaus
50 ml vandens
¼ a.š. tirpinto sviesto
2 v.š. šokolado esensijos
¼ a.s. vyno acto
75g cukraus

· Įkaitinti orkaitę iki 180C. Riebalais ištpti 23 cm skardelę.
· Švelniai išmaišyti aliejų, vandenį, sviestą ir kiaušinių trynius.
· Miltus, sodą ir kakavą išmaišyti dideliame dubenyje. Padaryti šulinėlį ir supilti kiaušinių mišinį. Gerai išmaišyti. Išmaišius iki vientisos mases supilti šokolado esensiją.
· Sausame dubenyje išplakti kiašinių baltymus, cukrų ir vyno acta iki standžių putų.
· Mases atsargiai sumaišyti.
· Sukrėsti masę i kepimo skardelę ir kelis kartus sukresti, kad pasišalintų oras.

Kepti 180C temperatūroje 45 minutes.
Iškeptą porą minučių paaušinti ir tada išimti iš kepimo skardos.

Karamelinis musas:

115g rudojo cukraus
2 v.š. vandens
35g sviesto
1 ½ v.š. želatinos
90ml vandens.
1 ½ st atšaldytos grietinėles

· Į nedidelį indą sudėti cukrų ir apie 2 v.š. vandens maišant kaitinti ant vidutinės ugnies kol ištirps cukrus. Sumažinti ugnį ir pavirti, kol sirupas taps tamsaus gintaro spalvos.
· Į sirupą atsargiai įmaišyi sviestą,
· Išjungti ugnį ir srovele supilti 3/4 st grietinėlės, viską intensyviai maišyti mediniu šaukštu, kol nepasidarys vientisa balta masė, jei sušoks, pakaitinti ant nedidelės ugnies maišant, kol gumuliukai ištirps.
· Želatiną ištirpinti 90ml vandens, ištirpinti granules ir įmaišyti į karamelės masę. Ataušinti.
· Atšaldytame dubenyje išplakti likusią grietinėlę iki standžios masės. Supilti į karamelės masę. Padėti į šaldytuvą kol sustings

Šokoladinis sviestas:

100g šokolado
100g šiek tiek pasūdyto sviesto

· Garų vonelėje ištirpinti šokoladą ir sviestą. Maišyti iki vientisos masės.
· Karts nuo karto pamaišant atvėsinti, masė turi pasidaryti tepi. Padėti į šaldytuvą.
· Aptepti totrą šokoladiniu sviestu, puošti pagal poreikį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 05 sausio 2011 - 19:33
kvailas klausimas blush2.gif morengai ir beze-tai vienas ir taspats? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SandraRupke @ 2011 01 05, 18:36)
Labas,
norejau paklausti gal kam teko ragauti Birzuose esancios kepyklos (deja nezinau jos tikslaus pavadinimo, lyg Jankausko imone) torta EGZOTIKA.

tortas labai skanus esu valgiusi ,bet is ko padarytas schmoll.gif nezinau
Atsakyti
labas merginos...
labai noreciau pasigaminti sventini torta, dievinu pirktini ananasini, toki slapia ir rieboka....praziurejau receptus bet nedrystu ties vienu apsistoti nes nebesusigaudas ties kuriuo: noriu tokio riebaus ir sitaus torto, noriu kad butu koks idaras....riebesne grietinele g.gif gal galit patarti
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 05, 19:40)
kvailas klausimas  blush2.gif  morengai ir beze-tai vienas ir taspats?  blush2.gif



Morengas dziovinamas-kepamas orkaitej, beze - ne.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 05, 22:06)
Morengas dziovinamas-kepamas orkaitej, beze - ne.

bet mase ta pati?
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 05, 22:19)
bet mase ta pati?



nu ne, morengams sirupo neverdama
Atsakyti