Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(mulatux @ 2011 01 02, 22:55)
Sis tortas,jauciu,bus labai panasus i kazkada mano valgyta ir man labai patikusi torta  bigsmile.gif  tik ten nebuvo aguonu....kazin kuo jas butu galima cia pakeisti?o gal tiesiog jas isimti is recepto ir i ju vieta nieko nebedeti? nesugadinciau biskvito?  g.gif

aš kepiau šitą tortą. Man tai jis labai skanus, bet tikrai riebus (visas tortas suteptas ir apteptas sviestiniu kremu rolleyes.gif ). Bet aguonos ten labai tinka. Neįsivaizduoju kaip būtų be jų g.gif gal tada dėt kokį šokoladinį biskvitą vietoj to? Nes norisi, kad jis būtų "su cinkeliu" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2011 01 02, 23:55)
Sis tortas,jauciu,bus labai panasus i kazkada mano valgyta ir man labai patikusi torta  bigsmile.gif  tik ten nebuvo aguonu....kazin kuo jas butu galima cia pakeisti?o gal tiesiog jas isimti is recepto ir i ju vieta nieko nebedeti? nesugadinciau biskvito?  g.gif
Papildyta:

http://www.supermama...;#entry20339832



as sita krema naudojau tik aptepimui, viduje buvo fererro roshe biskvitas pertepimai dar kito torto.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 02, 22:33)
help,
tortą reikia sutepti trečiadienį, valgys šeštadienį...

GAIVAUS  doh.gif  nu man tai gaivus vienintelis apelsinis sufle tortas... kas dar??? juodas miškas? bet ar atlaikys jie tiek???  gal kas kokių minčių??? blush2.gif

help.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 03, 11:18)


Apelsininis sufle, tai manau atlaikys, ir kiti atlaikytu, bet as pati nedrysciau jau daryt taip... o veliau sutept neiseina..? matai, vysnios toks dalykas... apelsininiam tai man atrodo neiko nenutiks.
Atsakyti
O man reikia torto, kuri galetume sindien vakare valgyt g.gif
Atsakyti
Aš kepiau biskvitą pagal "Juodąjį princą" (lyg tai Rimari), labai patiko, o pertepiau ne rududu svietiniu kremu, o plakta grietinėle su kava. Super gavosi, pats biskvitas tikrai iš savęs toks drėgnas, buvo pats tas smile.gif. Nors truputi sulaistinėjau lakštus, bet jau buvo per daug minkšta.Tik aš kepiau ne atskirais lakštais, kaip parodžius Rimari, o visą biskvitą. Nesigavo atskirais, bet viskas biskvitas kuo puikiausiai, persipjovė keturi lakštai. Visą kepant vienas minusiukas, kad riešutai sukrenta ant dugno, tai daugiausia riešutų gaunasi viename sluoksnyje rolleyes.gif
Pertepant viename sluoksnyje su grietinėle dėjau džiovintų slyvų mirkytas brendyje.

Nufotografuoti nespėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2011 01 03, 13:36)
O man reikia torto, kuri galetume sindien vakare valgyt  g.gif


Sveika, man ir mūsų visai šeimai be galo patiko šis tortas http://sauletavirtuv...tas-cheesecake/ (patartina perskaityti visus komentarus, kiek šaukšte želatinos yra, kokios konsistencijos ją pilti ir t.t.)
Atsakyti
iš patirties parašysiu, dariau Spyglio tortą su rikotos sūriu ir vyšniomis, tikrai gaivus... išstovėjo nei daug nei mažai, savaitę šaldytuve, po savaitės suvalgiau kaip šviežią, todėl galvą guldau, kad galima jį trečiadienį sutepti šeštadieniui...vyšnias pavirti tik reikia kokias 3 minutes, viskas, niekur nerūgsta jos 4u.gif ne vidurvasaris, gali daryti bet kokį, atlaikys tikrai 4u.gif
Atsakyti
Kepiau juodaji miska. Paskaicius recepta jis man pasirode nieko ypatingas. Bet paragavus skonis puikus. Tik padariau klaida, dejau vysnias is uogienes, kitokiu neturejau. Tai per saldus idaras buvo. Reikejo nors numirkyti unsure.gif Na bet kita karta kai kepsiu zinosiu ir pasitaisysiu bigsmile.gif
Aciu Olestai uz komentarus, 4u.gif nes man torta sutepti su vienu indeliu grietineles irgi butu buve mazoka. O ir cukraus dejau maziau nei nurodyta recepte. Tikrai tiek nereikia. Nebent labai saldziai megsti.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 03, 14:28)
iš patirties parašysiu, dariau Spyglio tortą su rikotos sūriu ir vyšniomis, tikrai gaivus... išstovėjo nei daug nei mažai, savaitę šaldytuve, po savaitės suvalgiau kaip šviežią, todėl galvą guldau, kad galima jį trečiadienį sutepti šeštadieniui...vyšnias pavirti tik reikia kokias 3 minutes, viskas, niekur nerūgsta jos  4u.gif  ne vidurvasaris, gali daryti bet kokį, atlaikys tikrai  4u.gif

Gal galit pasidalint receptuku
Atsakyti
Tai kad jis čia vietoj prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 04, 18:14)
Tai kad jis čia vietoj prašau   4u.gif

Ačiū
Atsakyti