Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(Sarmite @ 2011 01 06, 16:02)
Naujiem kepiau Napoleona su plikytu kremu, na fantastiškas tortukas, tik aš kremo per mažai pritepiau, jo man ir liko, tai man lyg ir jo daugiau norėjosi, bet aplinkai patiko. Ir klausimukas iš to pačio, sakykite, ar šį tortą reikia formoje sutepti?Tada manau ir kremą būčiau išnaudojus...  4u.gif

Sveika, as kaip nelabai mokanti, tai visus tortus sutepu formoje, zinoma ir kremo daugiau susideda, napoleona taip pat, bet kitos merginos nededa i jokias formas, joms viskas oki gaunas, taip kad cia pasirinkimo laisve 4u.gif ax.gif
Atsakyti
visus tortus sutepusi apjuosiu kepimo skardos lanku ir paslegiu jei nelygu kartais gaunasi dugnu su svoriu, apatinį biskvito lakštą visada dedu į torto viršų, tokiu būdu gaunu lygų paviršių, susinaudoja mažiau sviestinio kremo, tortas automatiškai lygesnis 4u.gif


Gerb. Moderatore, įdėkit prašau Snikerso ir rafaello tortų receptus į bendrą tortų sąrašą, nu kiek galima kas natram puslapy į tuos pačius klausimus atsakinėt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 10:29)
visus tortus sutepusi apjuosiu kepimo skardos lanku ir paslegiu jei nelygu kartais gaunasi dugnu su svoriu, apatinį biskvito lakštą visada dedu į torto viršų, tokiu būdu gaunu lygų paviršių, susinaudoja mažiau sviestinio kremo, tortas automatiškai lygesnis 4u.gif
Gerb. Moderatore, įdėkit prašau Snikerso ir rafaello tortų receptus į bendrą tortų sąrašą, nu kiek galima kas natram puslapy į tuos pačius klausimus atsakinėt  blush2.gif

O tai ju nera? As kazkaip rasdavau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 sausio 2011 - 09:50
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 07, 09:48)
O tai ju nera? As kazkaip rasdavau... ax.gif

yra, bet yra daug nerandančių, rafaelas likęs saldžių patiekalų su nuotraukomis 18-oj temoj, ir snikeris kažkur pasiklydęs, kad jo vis neranda mergaitės, jei būtų sukelta prie tortų temos tai gal lengviau rasti būtų ir receptą būtinai reikia pataisyti Snikersui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 10:01)
yra, bet yra daug nerandančių, rafaelas likęs saldžių patiekalų su nuotraukomis 18-oj temoj, ir snikeris kažkur pasiklydęs, kad jo vis neranda mergaitės, jei būtų sukelta prie tortų temos tai gal lengviau rasti būtų ir receptą būtinai reikia pataisyti Snikersui  4u.gif

Olestuk
Tiek Rafaelo, tiek Snikersas yra kataloge tortu temoje mirksiukas.gif Gan senokai jau biggrin.gif RiMami deka viskas yra susisteminta jau kovo menesi 2010 metu
Ir snikerio receptas pataisytas, prie norodos yra parasytas pataisymas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 07 sausio 2011 - 11:25
Tai kas per keblumai ieškant tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2011 01 07, 13:40)
Tai kas per keblumai ieškant tada  g.gif

tingėjimas cool.gif
Atsakyti
As irgi radau be problemu smile.gif ir du kart jau kepiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2011 01 07, 14:48)
tingėjimas  cool.gif

drinks_cheers.gif
norint galima google parasyt pavadinima ir viska galima rast ax.gif
Atsakyti
Taigi - kepiau vakar Rafaelo tortuka.
Isvados tokios, kad jei kam reikia greit ir labai lengvai pagaminamo, visiems pazistamo skonio tortuko tai sitas variantas tinkamas. Asmeniskai man jis per riebus ir per "saldus" - ne ta prasme, kad daug cukraus, bet toks be charakterio. siaip kitiems valgiusiems patiko, bet as daugiau jo nekepsiu, nebent kas nors spec uzsiprasys.
Atsakyti
Kad rafaelo be charakterio pritariu tikrai thumbup.gif eilinio skonio tortas ir tiek.
Bet kad va per saldus ir per riebus tai neeea schmoll.gif man kaip tik noretusi riebesnio ir saldesnio rolleyes.gif bet cia skonio reikalas kaip sakoma, man patinka tik riebus tortai, kitiem visokie jogurtiniai gaivus rolleyes.gif
Atsakyti
O man labai patinka rafaelo biskvitas thumbup.gif Tad vakar ekspermentavau virtuvej. Pertepimui naudojau plakta grietine ir sviesto-kondensuoto kremuka. Ryt pjausim ir ragausim, tada bus pjuvis ir tortuko foto, bei komentarai 4u.gif
Atsakyti