Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 13, 17:28)
Cipciukas niekur nebuvo išėjus ..... bet jei jau taip sakot , tai .... grįžau - ir visam .




drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif



user posted image

Atsakyti
o jei ricota keisiu maskarpone g.gif
Atsakyti
Merginos turiu klausimą ax.gif , iškepiau prisigėrusios šarlotės biskvitą susukau su trintais šaldytais serbentais , nu aišku neiškenčiau vos atšalo paragavau smile.gif , tai man jis biškutį sausokas pasirodė, bet gal kai susistovės ir kremu susiteps reikalai pasitaisys, kremą darysiu ryt
dėkui už atsakymą 4u.gif


turėjo būt pasigėrusi , o man prisigėrus išėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linette: 13 sausio 2011 - 20:25
Na o as kepiau siandien Rafaelo biskvitus. Antraji torta bandysiu lipdyt... blush2.gif
Bet suabejojau ar ne per daug 20 gr. kepimo milteliu, man tas 20 gr. gavosi 2 saukstai. Dejau Mr.Oetker miltelius, ten pakelyje 30 gr.
Biskvitai taip iskilo doh.gif Ir jauciasi tu milteliu kvapas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 13, 18:12)
Jo arklys tai visiškai super, nežinau kaip išsireikšt.

Mergužiukai negi nieks nežinot maskarponės torto su vyšniomis, niekaip nerandu, o sekmadieniui reikia  doh.gif


nezinau,zinau tik Olestos rikotos su vysniomis 4u.gif,labai labai skanus tortukas 4u.gif

QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 13, 19:29)
o jei ricota keisiu maskarpone  g.gif


keisk drasiai
smile.gif
QUOTE(Reduke27 @ 2011 01 13, 21:07)
Na o as kepiau siandien Rafaelo biskvitus. Antraji torta bandysiu lipdyt...  blush2.gif
Bet suabejojau ar ne per daug 20 gr. kepimo milteliu, man tas 20 gr. gavosi 2 saukstai. Dejau Mr.Oetker miltelius, ten pakelyje 30 gr.
Biskvitai taip iskilo  doh.gif  Ir jauciasi tu milteliu kvapas  schmoll.gif


perdaug doh.gif ,2a.s kepimo milteliu dedu mirksiukas.gif
Atsakyti
Olesta gaminsiu jūsų tortuką"Riccota su vyšniomis", bet riccota keisiu maskarpone. O vyšnios pas mane šaldytos, jas reikia kaip nors prieš tai paruošt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2011 01 13, 22:19)
nezinau,zinau tik Olestos rikotos su vysniomis 4u.gif,labai labai skanus tortukas 4u.gif 
keisk drasiai
smile.gif
perdaug doh.gif ,2a.s kepimo milteliu dedu mirksiukas.gif


As dedu tik 1 a.s. ir puikiai iskyla biggrin.gif
Atsakyti
Ir vel su savo kavailais klausimais. Bet be ju negaliu doh.gif
Pvz. parasyta, kad duota mase padalinti i dvi dalis ir iskepti du biskvitus. Tai man reikia atskirai tas dalys daryt, ar gali ta viena isplakta dalis laukt kol pirma iskeps. unsure.gif Nes as turiu tik viena forma. blush2.gif

Aciu Labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IwonaBogd @ 2011 01 13, 22:26)
Ir vel su savo kavailais klausimais. Bet be ju negaliu doh.gif
Pvz. parasyta, kad duota mase padalinti i dvi dalis ir iskepti du biskvitus. Tai man reikia atskirai tas dalys daryt, ar gali ta viena isplakta dalis laukt kol pirma iskeps. unsure.gif  Nes as turiu tik viena forma. blush2.gif

Aciu Labai 4u.gif

Tai aišku , kad pasidarai visą tešlą ir likusi dalis laukia, kol iškeps anos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 13, 22:29)
Tai aišku , kad pasidarai visą tešlą ir likusi dalis laukia, kol iškeps anos  mirksiukas.gif

ACIU JUMS.
o ji nenuses kol ta keps. Nereikes jos dar karta suplakt?
(net paciai juokinga, bet noriu zinot)
Atsakyti
Niu jo majo, o kas dabar daryt, bandyt tept ta Rafaelo ar mest lauk tuos biskvitus? verysad.gif Gal labai sugadins skoni tie kepimo milteliai? verysad.gif
Atsakyti
atsiprasau blush2.gif ,bet susimaisiau doh.gif ,cia spyglis 2 receptas 4u.gif
as kepiau siam tortukui Rafaelo biskvitus,nes man jie skaniausi 4u.gif ,ir i krema nedejau zelatinos schmoll.gif
Atsakyti