Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(kice @ 2011 01 14, 08:44)
o receptukas kur sito tortuko? Labai idomiai atrodo..

sios temos pirmam psl smile.gif
http://www.supermama...;#entry40312661
ir pagal Sonatina http://www.sonatinos...ousse-cake.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 14 sausio 2011 - 09:44
Noriu išbandyti ką nors naujo ax.gif Šeimynai patinka, kaip čia teisingiau išsireiškus, tokie brandesni tortai, tiko karališkas medutis, taip pat Kirbės medutis, tik biskvitus sulaisčiau šokolado - konjako "laistalu". Pagal SM atsiliepimus įsivaizdavau, kad turėtų patikti ir Snikeris, tačiau šitą visi vieningai išbrokavo rolleyes.gif.
Ką patartumėt mūsų šeimynos skoniui? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 01 14, 11:04)
Ką patartumėt mūsų šeimynos skoniui?  ax.gif

turtingas kavos tortas rolleyes.gif
Atsakyti
Kadangi pasiūlymas 1 iš 1, tai ajnu kept cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 01 14, 13:23)
Kadangi pasiūlymas 1 iš 1, tai ajnu kept  cool.gif

jei patiks sis tai butinai parasyk, nes musu seimu nuomones sutampa drinks_cheers.gif , o as zadu greitu laiku isbandyti ka nors su sokoladiniais biskvitais vysniom ir kokiu vaniliniu ar vaskiniu kremu g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 01 14, 12:49)
zadu greitu laiku isbandyti ka nors su sokoladiniais biskvitais vysniom

Aš irgi mąsčiau ką nors su girtomis vyšniomis, man tokie tortai wub.gif

Dar noriu paklausti - o nei į vieną pertepimą nereikia želatinos? Ir kaip su ta kava pertepime? Kokį kiekį jos pilti, kokio stiprumo ji turi būti? unsure.gif
QUOTE(Olesta @ 2010 11 01, 22:21)
Kremui: <...>
tirpios kavos truputį ( aš pagal skonį dėjau) <...>
Supilti kavą,sudėt riešutus.

Antram kremui naudojau Cipciuko gardųjį karamelinė kremą su kava: <...> nepilna stiklinė kambario temperatūros kavos (nesupyliau daugiau nei pusę stiklinės) <...> sviestą išplakti iki purumo, palaipsniui po šaukštą įplakti Rududu, galiausiai po šaukštą įsipilti kavos...

Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 01 14, 13:16)
Aš irgi mąsčiau ką nors su girtomis vyšniomis, man tokie tortai  wub.gif

Dar noriu paklausti - o nei į vieną pertepimą nereikia želatinos? Ir kaip su ta kava pertepime? Kokį kiekį jos pilti, kokio stiprumo ji turi būti? unsure.gif

tirpi kava dedama miltukais, o nes skysta kava... tiesiogiai į kremą, šokoladas turi būti gerai atvėsintas...
antras kremas irgi tik sviestas, rududu ir kava - viskas kambario temperatūros, pirma iki purumo išplaki sviestą, įplaki rududu, galiausiai po šlakelį įplaki kavos...

niekur želatinos nereikia 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, Olesta 4u.gif
Man irgi grietinėlė ir skysta kava - nelabai rolleyes.gif , bet suklaidino tas "supilti kavą" ax.gif Geriau pasitikslint, kad paskui nepridaryt kliurkų ax.gif
Atsakyti
Jei biskvitus iškepsiu šiandien o ryt pertepinėsiu, maskarponės tortui nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2011 01 14, 20:13)
Jei biskvitus iškepsiu šiandien o ryt pertepinėsiu, maskarponės tortui nieko  g.gif


Aisku nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2011 01 14, 15:05)
Ačiū, Olesta  4u.gif
Man irgi grietinėlė ir skysta kava - nelabai  rolleyes.gif , bet suklaidino tas "supilti kavą"  ax.gif Geriau pasitikslint, kad paskui nepridaryt kliurkų  ax.gif

biggrin.gif kas juokingiausia aš "SUPYLIAU" tą kavą biggrin.gif t.y. tirpdžiau ir taip laistinėjau, o dar juokingiau tai, kad pavyko tortas ir buvo įvertintas idealiai, kaip vienas skaniausių hihihi.gif na, žinoma, niekas nesuprato kaip sugebėjau sviestiniame kreme padaryt kavos lašelių, o grietinėlę tokia "kaviškai" skystą padaryt topsecret.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Ačiū už pataisymą, kitą kart bersiu kavą, o nepilsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tarškaliukas: 14 sausio 2011 - 22:54
QUOTE(Olesta @ 2011 01 14, 14:39)
tirpi kava dedama miltukais, o nes skysta kava... tiesiogiai į kremą, šokoladas turi būti gerai atvėsintas...
antras kremas irgi tik sviestas, rududu ir kava - viskas kambario temperatūros, pirma iki purumo išplaki sviestą, įplaki rududu, galiausiai po šlakelį įplaki kavos...

niekur želatinos nereikia  4u.gif

vat,su pirmu kremu kliurka man gavosi doh.gif dėjau ne miltukus, bet šliukštelėjau paruoštos šlakelį, aišku, kava ta sunkėsi paskui iš torto unsure.gif

skoniu skanus buvo rolleyes.gif ir gerai, kad bandymui kepiau biggrin.gif
Atsakyti