Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(IwonaBogd @ 2011 01 13, 22:32)
o ji nenuses kol ta keps. Nereikes jos dar karta suplakt?
(net paciai juokinga, bet noriu zinot)

As visada kepu 3-4 biskvitus dalimis.visos dalys sekmingai sulaukia savo kepimo eiles ir nieko jom nenutinka mirksiukas.gif
QUOTE(Reduke27 @ 2011 01 13, 22:36)
Niu jo majo, o kas dabar daryt, bandyt tept ta Rafaelo ar mest lauk tuos biskvitus? verysad.gif  Gal labai sugadins skoni tie kepimo milteliai?  verysad.gif

nebandysi,nezinosi smile.gif jusu vietoj vistiek sutepciau.gali buti,kad susistoves biksvitai ir kremai permuš kepimo milteliu skoni
-------------------------------------------------
bet siandien ne veltui 13 doh.gif
man nuo pat ryto nesiseke su biskvitais.neseniai dengiau mmg,tai velgi...šarlotes permazai pasidariau,mmg ir vos vos...ta proga dar ir plyso ji man ant kampu.gaminant sokoladini marmala puosimui vel kazkokia nesamone gavosi doh.gif jau buvo minciu mesti tuos tortus ,bet po visko pasedejus apsigalvojau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mulatux: 13 sausio 2011 - 22:27
dėl ricotos tortuko: želatina tam torte yra daugiau vasarai. mat šis tortas pagrinde pas mane buvo kepamas vasarą, o šią toią karštą - be želatinos schmoll.gif žiemą, gali drąsiai nedėt.
vyšnias gerai atšildyk, nusunk. gali dėti nepadorotas - nelaikysi gi torto ištisai kambario temeperatūroj - nieko joms nenutiks. jei vistik bijai, įmesk į verdantį vandenį ir pavirk porą minučių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spyglis2: 13 sausio 2011 - 22:33
Tai negi nieks girtos šarlotės nekepė verysad.gif , taip laukčiau atsakymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linette @ 2011 01 13, 23:09)
Tai negi nieks girtos šarlotės nekepė  verysad.gif , taip laukčiau atsakymo  blush2.gif



Aš kepiau , kai išklojau vyniotiniu indą , jį ( vyniotinį ) truputi sudrėkinau , šiaip tortas tikrai drėgnas .
Atsakyti
kepu kijevo torta ar kremas sio torto pakankamai standus kad galeciau surinkti torta be tortines formos?

Kremas.
1. Trynius, cukrų, pieną virti, kol sutirštės. Ataušinti.
2. Į minkštą sviestą po šaukštą įplakti ataušusią masę ir pabaigoje kakavą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 13 sausio 2011 - 23:41
Koki produktų kiekiai ?
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 14, 00:42)
Koki produktų kiekiai ?

Kremui:
3 tryniai
1 st. cukraus
1 st. pieno
300 g sviesto
1 v. š. kakavos.
Atsakyti
idedu savo daryta "olive garden black tie mouse cake" ar kaip ten doh.gif . dedu cia nes su papuosimais sunkoka man, cia jis papasciausiai apliejau sokoladu ir dekoavau sidabriniais rutuliukais.user posted image user posted image labai patiko biskvitas ir sokoladinis musas, o vat italiskas vanilinis kremas ne itin.... pima tai man atrodo kad as ji perviriau, antra man ten miltai jauciasi... ir siaip noretusi konors lengvesnes teksturos. sis tortukas man daugiau buvo kaip desertas o ne tradicinis tortas. manau bandysiu ji darkart dayti tik ka nors patobulinsiu pagal save
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 01 13, 23:39)
kepu kijevo torta ar kremas sio torto pakankamai standus kad galeciau surinkti torta be tortines formos?


Kadangi aš jį dariau tai atsakysiu blush2.gif kažkaip nepastebėjau, kad dar kas jį būtų kepęs rolleyes.gif Pertepant nereikia jokios formos. Sviestą šiam kremui imk kuo geresnį/riebesnį (nemažiau 82 proc.) Išviręs sirupas man buvo ganėtinai skysto pavidalo (nežinau ar toks turėjo gautis - na bet laikiausi recepto rolleyes.gif ) jį įmaišant į sviestą (pamažu po šaukštuką ir vis išplakant po kiekvieno!) pats sviestinis kremas t.p. neblogai suskystėjo unsure.gif bet buvo tepamo kremo konsistencijos) pertepiau juo morengo lakštus, nieks niekur nebėgo, o tortui pastovėjus šaldytuve kremas sustingo ir buvo viskas LIUKS. Jei vistik matysi, kad pilant tą sirupą, stiprokai suskystėjo ir pats sviestas (paprasčiausiai nesupilk viso sirupo arba jau gatavą kremą trumpam įdėk į šaldytuvą, kad atšaltų, bet iki tiek, kad pertept galėtum mirksiukas.gif (nes jei ilgiau pašaldysi sustings... neužtepsi tada) Dabar nepamenu - bet man regis aš su naminiu sviestu dariau, nes dažniausiai naudoju naminį, o jis riebus ax.gif)

kokie apetitni vaizdai nakčiai wub.gif gražiai atrodo tortukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 14 sausio 2011 - 02:41
QUOTE(RiMami @ 2011 01 14, 03:35)
Kadangi aš jį dariau tai atsakysiu blush2.gif

kokie apetitni vaizdai nakčiai  wub.gif gražiai atrodo tortukas  thumbup.gif

aciu!!! ziuresim kas gausis, sis tortas buvo spec uzsakymas nuo mamos ji si torta dar is taybiniu laiku prisimena kaip labai skanu.ziuesim kas gausis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2011 01 14, 01:27)
idedu  savo daryta "olive garden black tie mouse cake" ar kaip ten doh.gif . dedu cia nes su papuosimais sunkoka man, cia jis papasciausiai apliejau sokoladu ir dekoavau sidabriniais rutuliukais.user posted image  user posted image labai patiko biskvitas ir sokoladinis musas, o vat italiskas vanilinis kremas ne itin.... pima tai man atrodo kad as ji perviriau, antra man ten miltai jauciasi... ir siaip noretusi konors lengvesnes teksturos. sis tortukas man daugiau buvo kaip desertas o ne tradicinis tortas. manau bandysiu ji darkart dayti tik ka nors patobulinsiu pagal save



o receptukas kur sito tortuko? Labai idomiai atrodo..
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2011 01 14, 00:21)
Aš kepiau , kai išklojau vyniotiniu indą ,  jį ( vyniotinį  ) truputi sudrėkinau , šiaip tortas tikrai drėgnas .

dėkui 4u.gif šiandien bandysiu surinkti , tai ir sulaistysiu, man patinką drėgnesni tortai, dar kartą ačiū 4u.gif
Atsakyti