Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

tai reishkia man reikia kazkur 45 gramu zele?????


as turiu 7 lapelius tai jie sveria apie 20 gramu visas pakelis:) na nemanau kad iek daug ju reikia tam tortui:(((((((

shiaip visus tortus kiek dariau tiek surio tiek grietineles niekada nedevau jokios zele, plakdavau grietinele standizia ir nieks nebegdavo:)

tad gal deti kokius 5 lapelius,kaip manai rimami uzteks????

na grietieneles turiu siek tiek daugiau gal brinkinti joje ja shiek tiek pasildzius g.gif
Atsakyti
Aciu Olestai uz konsutacija... wub.gif

Pasirodau, kad tikrai pagaminau, o ne siaip nesamoniu klausinejau rolleyes.gif

user posted image

I siaip gamint labai patiko, tai tikiuosi dar kada nors koki iskept biggrin.gif

i papuosimus nekreipiam demesio - cia apskritai pirmas mano tortas gyvenime, o papuosimai gavosi is skupumo, kad neismest tam tikru atlikusiu medziagu lotuliukas.gif

Atsakyti
Sveiki, noriu issikepti snikersa pagal pateikta recepta nesuprantu kiek deti miltu ?
wink_3.gif
2 kiausiniai
2st cukraus
1 st cukraus puse skardines virto kon.... ir t.t
man neaisku ryskiai isivelusi klaida... tai kiek tu miltu deti?
receptas snikersas su karameliniu ganasu help.gif
Atsakyti
QUOTE(Lara-klara @ 2010 12 23, 15:46)
Sveiki, noriu issikepti snikersa pagal pateikta recepta nesuprantu kiek deti miltu ?
wink_3.gif
2 kiausiniai
2st cukraus
1 st cukraus puse skardines virto kon.... ir t.t
man neaisku ryskiai isivelusi klaida... tai kiek tu miltu deti?
receptas snikersas su karameliniu ganasu  help.gif


2 st. miltų
1 st. cukraus
Atsakyti
Sveikos kepejos. Padekit.

Kepu Sonatinos Menuli, na bet tie paplociai guminiai gaunas, o ne trapus. Nors pries kelis menesius gavos puikiai. Kame saknys?

ka galeciau padaryti, kad gautusi trapus?
Kiausiniai buvo didoki, gal del to minksti gaunas paplociai? smile.gif
Atsakyti
Laba,

Help merginos 4u.gif
buvau nusiziurejus torta, rudas biskvitas, ir toks koretas koretas wub.gif kad kremas labai graziai i ji isiskverbes (torto pjuvis idetas buvo). Perverciau ir 9 temos puse - nerandu. Per paieska negaliu rast, nes nepamenu kaip vadinas ir netgi kas kepe unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės, padėkit! Susiruošiau kept biskvitus rafaelo svajonei, jau pradėjau kiaušinius plakt ir žiū neturiu kepimo miltelių doh.gif Gal juos galima kažkuo pakeisti? Soda?
Atsakyti
QUOTE(Musiukass @ 2010 12 23, 19:53)
Laba,

Help merginos  4u.gif
buvau nusiziurejus torta, rudas biskvitas, ir toks koretas koretas  wub.gif  kad kremas labai graziai i ji isiskverbes (torto pjuvis idetas buvo). Perverciau ir 9 temos puse - nerandu. Per paieska negaliu rast, nes nepamenu kaip vadinas ir netgi kas kepe  unsure.gif

nezinau ar tas bet koretas ir rudas yra negriukas, cia berods cipciukas yra idejes
Papildyta:
QUOTE(Eneira7 @ 2010 12 23, 20:00)
Mergaitės, padėkit! Susiruošiau kept biskvitus rafaelo svajonei, jau pradėjau kiaušinius plakt ir žiū neturiu kepimo miltelių  doh.gif Gal juos galima kažkuo pakeisti? Soda?

i kepimo miltelius deda soda, miltus ir rugstele mano mama kai ner deda puse normos sodos ir tiek pat rugsteles. pvz: 1a.s. kepimo milteliu = 0.5 sodos ir 0.5 rugsteles
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2010 12 23, 18:05)
i kepimo miltelius deda soda, miltus ir rugstele mano mama kai ner deda puse normos sodos ir tiek pat rugsteles. pvz: 1a.s. kepimo milteliu = 0.5 sodos ir 0.5 rugsteles


Aha.. Sodą rūgštele nugesinti, taip? Tai tarkim 20gr kepimo miltelių = 10 gr sodos + 10 gr rūgštelės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eneira7: 23 gruodžio 2010 - 19:12
QUOTE(julioske @ 2010 12 23, 20:05)
nezinau ar tas bet koretas ir rudas yra negriukas, cia berods cipciukas yra idejes

tas koretumas ispudingas, nes kremas toks lyg kaip varvekliukai susigere i biskvita.. ir papuosimu visa 49 perverciau - nera.. kur jis, rupuziokas.. g.gif
Atsakyti
Gal šitas? http://www.supermama...?...4132&st=372
Puslapio virsui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eneira7: 23 gruodžio 2010 - 19:26
As irgi apie ta pati pagalvojau biggrin.gif
http://skanusgyvenim...ch/label/Tortai
Atsakyti