Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

QUOTE(Sirvita @ 2011 04 30, 10:23)
medziagytes idekliukas tiesiog idetas, niekuo nepritvirtintas.
darau platesniu uzleidimu i isore, kad kai ko idejus ividu neigriutu idekliukas.

Vaikui zaislu dezute dariau be idekliuko, nes perdaug daznai naudojama, tai susiveltu ta medziaga ten, tiesiog vidu nudaziau i rnulakavau taip kaip ir isore.
Ir kad butu tvirta deze, as apipinta dezute palieku viduje mirksiukas.gif
negi as zailsu dezes cia nesirodziau g.gif einu pajieskoti savo postu
Papildyta:

va mano zaislu dezele, matyti vidus kaip padarytas mirksiukas.gif


Dėkui už atsakymus smile.gif
O šitą žaislų dėžutę aš mačiau smile.gif Tikrai graži thumbup.gif Aš galvoju šiektiek didensę daryti, dėl to ir suabejojau.. Bet.. Kolkas ji tik planuose ir mintyse kaip ją padaryti.. Kolkas pirmam darbui pinu neaukša dėžutę kam nors susidėti smile.gif Tad kai ją pabaigsiu - tada ir galvosiu ar verta apsiimti kažką kitą daryti.. smile.gif Tiesiog, bepindama šią - susidūriau su nemažai klaidų biggrin.gif Bet.. Kitąsyk mėginsiu tas klaidas ištaisyti. Tiesiog, vertikalios lazdelės susiplojo ir nuėjo biški į šoną biggrin.gif horzontalios irgi pasilamdė.. Kažkaip tikėjausi, kad jos bus kiek stangresnės smile.gif

Va mano pirmas blynas (aišku dar nebaigtas) blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J-u-r-a-t-e: 30 balandžio 2011 - 12:30
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 04 30, 13:28)
... vertikalios lazdelės susiplojo ir nuėjo biški į šoną biggrin.gif horzontalios irgi pasilamdė.. Kažkaip tikėjausi, kad jos bus kiek stangresnės smile.gif

saunus pirmas blynas
dar kai apsidazys, dar geriau atrodys mirksiukas.gif

mano vyteles irgi i kaire suka biggrin.gif tai pindama su pagaliuku (iesmiuku)bukuoju galu i desine vis pastumu, tiesinu smile.gif ir dar kai pinu po stacia vytele toje vietoje kur uz stacios uzeina, gulscia ispaudziu - ilenkiu, tada maziau susiploja,
Cia as taip, o kaip kitos daro nezinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sirvita: 30 balandžio 2011 - 16:55
QUOTE(Sirvita @ 2011 04 30, 17:54)
saunus pirmas blynas
dar kai apsidazys, dar geriau atrodys mirksiukas.gif

mano vyteles irgi i kaire suka biggrin.gif tai pindama su pagaliuku (iesmiuku)bukuoju galu i desine vis pastumu, tiesinu smile.gif ir dar kai pinu po stacia vytele  toje vietoje kur uz stacios uzeina, gulscia ispaudziu - ilenkiu, tada maziau susiploja,
Cia as taip, o kaip kitos daro nezinau

a, ačiū už pagyrimą. Šiaip nuo pusės ir aš pradėjau horizintalę vytelę įlenkinėti, nes pastebėjau, kad taip gražiau gaunasi.. Na, o su nukreivavimo į kairę.. Tai neiškart pastebėjau, kad kreivuoja, dėl to dabar ir išlyginti sunku, bet vis patiesinu, kad taip labai labai nenusikreivuotų.
Kadangi neįtin įdėmiai skaičiau temą blush2.gif paklausiu: kuom dažei dėžutes, tiek baltą, tiek tą tamsią?
Iš anksto dėkoju už atsakymą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(J-u-r-a-t-e @ 2011 05 01, 09:53)
...Kadangi neįtin įdėmiai skaičiau temą  blush2.gif  paklausiu: kuom dažei dėžutes, tiek baltą, tiek tą tamsią?
Iš anksto dėkoju už atsakymą  4u.gif


balta dazyta baltais akriliniais dazais (nuo remonto aplink langus liko),
o tamsias - medzio spalvotas inpregnantas, spalva- polisanderis
http://www.almarunop...a...=26&page=26

po du kartus nutepiau,
o pabaigai vieno sluoksnio lakas vandens pagrindu (berods irgi akrilinis vadinasi) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinu visas pradedančiasias su pirmaisiais "neprisvilusiais blynais". Visoms - sėkmės tolimesniuose darbuose.
Rodausi su jau matytais velykiais krepšiais, tačiau naujoje aplinkoje: prieš pat pakraunant kiaušinius ir velykines dovanėles anūkams mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
Na... ir as pasirodau su savo pirmuoju blynu blush2.gif

user posted image

beliko nubeicuot ir nulakuot rolleyes.gif
Atsakyti
asta30a ok.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2011 05 01, 21:50)
Na... ir as pasirodau su savo pirmuoju blynu  blush2.gif
beliko nubeicuot ir nulakuot  rolleyes.gif

Labai kruopščiai nupinta. Šaunuolė!
Atsakyti
QUOTE(Terra2 @ 2011 05 02, 12:15)
Labai kruopščiai nupinta. Šaunuolė!

thumbup.gif Pritariu visu 100% smile.gif Tikrai labai kruopščiai supinta smile.gif O dar apvali forma thumbup.gif Man apvali forma pirmam blynui buvo pats blogiausias pasirinkimas doh.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites,uz teigiamus ivertinimus wub.gif

apacioje, pacioje darbo pradzioje - matosi nevienodas ir laisvokas pynimas.... bet kylant i virsu ranka vis tobulejo thumbup.gif

jau nubeicavau ir nulakavau... kai isdzius imesiu vaizdeliu ax.gif
Atsakyti
sveikos,nu graziu tikrai darbeliu prisiziurejau,saunuoles.Senai besirodziau su savo darbais,tai dabar pasirodysiu. Kadangi kas savaite perku zurnala Ji tai man ju nemazai susikaupe,pagaliau sumasciau ka is ju padaryt. Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit. http://public.fotki....s/dscf2986.html
http://public.fotki....2983.html#media
http://public.fotki....2992.html#media
Atsakyti
[quote=just me,2011 05 03, 15:01]

Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit.



juste me, man tavo darbeliai įspūdingi: jie kitokie negu visi kiti laikraštinukai. O ir naudos kiek - ir žurnalai paskaityti, ir nauji daiktai namuose atsirado. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 03 gegužės 2011 - 16:09