Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

dejoku uz ivertinima 4u.gif ,kazkokiam forume uzmaciau tokiu ideju tai pamaniau pasidaryt,zurnalu stovelis labai patiko mano draugei tai ji jau uzsiprase,teks kada prisest ir padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2011 05 03, 15:01)
sveikos,nu graziu tikrai darbeliu prisiziurejau,saunuoles.Senai besirodziau su savo darbais,tai dabar pasirodysiu. Kadangi kas savaite perku zurnala Ji tai man ju nemazai susikaupe,pagaliau sumasciau ka is ju padaryt. Darbai nera ispudingi ir dar reikia nudazyt ir nulakuot,nes neprisiruosiu nusipirkt reikmenu:ax: paziurekit ir ivertinkit.

Labai gražu ir originalu! Žurnaliniai pintinukai gražūs ir nedažyti.
Atsakyti
Mano penktas darbelis iš laikraščių. Taupyklė mažajam sūneliui.
Rodausi pirmą kartą blush2.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Malibu,2011 05 05, 12:23]
Mano penktas darbelis iš laikraščių. Taupyklė mažajam sūneliui.
Rodausi pirmą kartą blush2.gif

Malibu, labai vasatiškai žaisminga taupyklė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 05 gegužės 2011 - 11:42
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 12:23)
Mano penktas darbelis iš laikraščių. Taupyklė mažajam sūneliui.
Rodausi pirmą kartą  blush2.gif


laaaabai dailu thumbup.gif
klausimai:
1) ar klijuojant servetele, jos stengeisi kad neuplystu (ta prasme as klijuojant stengiausi kad prisiklijuotu ant zemiau esancios vytele, tai tada plysdavo servetka)

2)kaip tokia foto padarei, kai paveiksliukas iskirptas is nuotraukos? cia kazkokia spec programa? g.gif
Atsakyti
Labai dėkinga už įvertinimus.
Prieš klijuodama servetėlę gal kokius 3 kartus dažiau baltais akriliniais dažais, kurie šiek tiek užpildė tuos įdubimus, susidarančius tarp pintų vytelių eilių. O po to klijuodama servetėlę stengiausi labai stipriai nespausti, kad neplyštų, nuo klijų sudrėkusi servetėlė švelniai glostoma sudrėkintu klijais pirštu šiek tiek tįsta, tai matyt dėl to neplyšo. O kai išdžiūvo, pora sluoksnių medienos lako ir daiktas gavosi gana kietas ir patvarus.

Kadangi fotografavau pastačiusi ant naktinio stalelio, šalia buvo daugiau daiktų (nuotrauka buvo skirta kitame mieste gyvenantiems giminaičiams parodyti), tai forume nesinorėjo tokios rodyti, greitai ir nelabai jau kokybiškai apdorojau nuotrauką su fotošopu. Tiesiog ištryniau foną ir padariau jį pilką.
Atsakyti
grazus darbelis saunuole bigsmile.gif
Atsakyti
Malibu super good.gif
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 18:29)
...greitai ir nelabai jau kokybiškai apdorojau nuotrauką su fotošopu. Tiesiog ištryniau foną ir padariau jį pilką.


labai atisprasau kad ne i tema rolleyes.gif
gal galit atsiusi i AZ nuoroda kokia programa fotosopo naudojat? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Malibu @ 2011 05 05, 12:23)
Mano penktas darbelis iš laikraščių. Taupyklė mažajam sūneliui.
Rodausi pirmą kartą  blush2.gif




Labai dailus darbelis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tiesiog devintame danguje nuo pagyrimų...notworthy.gif Ačiū aciuks.gif
Atsakyti
na... o dabar parodau uzbaigta savo darbuki ax.gif
ale pastebejau, kad isdziuves truputuka pasitraukia g.gif vazoncikai nebeitelpa lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti