Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif .Išbandau laikraštinukus lauko sąlygom. Vieną lietų (nelabai smarkų, bet ilgą) jau prakabojo. Nė ženklo. Du kartus lakuoti.

[user posted image.user posted image.user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 15 gegužės 2011 - 09:37
QUOTE(pmociute @ 2011 05 15, 10:30)
Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif .Išbandau laikraštinukus lauko sąlygom. Vieną lietų (nelabai smarkų, bet ilgą) jau prakabojo. Nė ženklo. Du kartus lakuoti.

[user posted image.user posted image.user posted image

pmociute, jus kaip visada žavite savo darbais bigsmile.gif , pas jus ir nelakuoti atrodo thumbup.gif , žemai lenkiu galvą jūsų visiems darbams 4u.gif . Po jūsų bandymo žinosim laikraštinukai jėga, tokie tvirti, kad net lietūs nebaisūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pmociute @ 2011 05 15, 10:30)
Vazonas draugei. Dar nelakuotas, todėl spalva nei šiokia, nei tokia mirksiukas.gif


labai graziai uzbaigimas padarytas, as jo niekaip neivaldau, meginau pora sykiu, bet s....gavosi, isardziau i ruzbaigiau paprastai (viena uz kito)
ir kasele meginau uzbaigima mokintis, tai ten isviso nesupratau net nuo ko pradeti biggrin.gif
Atsakyti
pmociute labai gražu!
Atsakyti
Ačiū, mergytės mirksiukas.gif
Užbaigimą tokį išmokau išardžiusi vieną seną iš vytelių pintą krepšį. Turėtų būti pynimo iš vytelių kokioje knygoje. Aprašyti, gal ir nelabai gautųsi, reikia matyti. Nors nieko sudėtingo. O užbaigti kasele niekada nebandžiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 16 gegužės 2011 - 20:13
prieš šimta metų pažadėta krepšelio rūbelių pamokėle galite pamatyti pas mane ax.gif
user posted image
Atsakyti
pmociute ir LINUTUKĖ thumbup.gif
Atsakyti
Linutuke ir pmociute labai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
O aš norėčiau kiek kitokių dirbinių iš laikraštukų, ne pintų indų, na, pvz. interjero detalių, paveiksliukų ir pan.... Gal turite kokių nuorodėlių po ranka? (reikia skubiai reanimuoti vienos pusės virtuvės sienos pusytę).... 4u.gif O gal ir kokių minčių mestelėtumėte? Mielai pagaučiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2011 06 04, 19:34)
thumbup.gif Būtent Jūsų dėžutė mane paskatino atidžiau pasidomėti šia technika


nugi aciu blush2.gif rolleyes.gif smagu girdeti , kad kazka mano darbelis ikvepe sauniems darbams, prasom pasirodyti savo kurinukus mirksiukas.gif
mano darbeliai sustojo blush2.gif nupinu, o nudazyti neprisiruosiu - nes labai namus aptaskau bedazydama doh.gif tai galvoju daugiau pripinsiu, tai vienu sykiu terliosiuos biggrin.gif arba i kaimeli vesiuos, lauke darbuotis galesiu
Atsakyti
Oi, nežinau kada prieisiu nuo domėjimosi prie realių darbų blush2.gif Problema dar ir tame, kad mes ... neprenumeruojam ir neperkam laikraščių rolleyes.gif . Tai reiks kažkur prasisukt, paprašyt, kad kas neišmestų, mums pritaupytų. Va, kaip sudėtinga būna... ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,
vienai jaunamartei nupyniau krepšelius žiedlapiams. Su dekoravimu aš nelabai sutariu, taip kad teks jaunajai pačiai puošti krepšelius
user posted image
Atsakyti