Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(polonia @ 2011 01 15, 12:21)
Va, va ir man ispudis kad zemaugiai maziau serga. Bet buna hibridu atspariu ligoms ir aukstaugiu. Bet kazkaip as su jais nesusitvarkau...

neaiškiai žiūriu išsireiškiau - mažiau serga, ne, kad žemaūgiai, o kad hibridai biggrin.gif

Atsakyti
O tuos kruminius hibridus jus visai visai negenejat?
Atsakyti
QUOTE(polonia @ 2011 01 15, 13:24)
O tuos kruminius hibridus jus visai visai negenejat?

Aš tai kiek žinau nepriklausomai ar hibridas, bet jeigu žemaūgis, tai genėt nereikia... Aš skinu vis iš apačios po lapą, nes vadovaujuos logika, kad ne lapus valgysim, tai jeigu koks negražus nors kažkuo man lapas - aš jį nuskinu biggrin.gif
Atsakyti
as geniu ir zemaugius, ne tiek drastiskai kaip aukstaugius, bet geniu smile.gif mano nuomone yra tokia, kad daug lapu,daug saku ir kai juos pririsi prie kuolo gaunas tankyne, o ten liuks buveine visokiems nekadejams...tai as ir prageniu,kad geriau prasiventiliuotu
Atsakyti
Oi koks aktyvumas jau temoj, kiek daug info naudingos, na as pernai pirma kart auginau pomidorus siltnamyje, daigus pirkau turguj, aisku nepigiai atsiejo ir net nezinau ka auginau, viena ka atsimenu Betaliuks ankstyvus, bet man jie neskanus, tokie kaip pirktiniai, o dabar galvoju, gal paciai bandyt augint daigus, o jei bute, tai ar yra sansu kokybiskus uzsiaugint, ar ant palanges auginat, ar neisstyps, nes kitur taii be sansu, mazius sunaikins.
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2011 01 15, 13:22)
Oi koks aktyvumas jau temoj, kiek daug info naudingos, na as pernai pirma kart auginau pomidorus siltnamyje, daigus pirkau turguj, aisku nepigiai atsiejo ir net nezinau ka auginau, viena ka atsimenu Betaliuks ankstyvus, bet man jie neskanus, tokie kaip pirktiniai, o dabar galvoju, gal paciai bandyt augint daigus, o jei bute, tai ar yra sansu kokybiskus uzsiaugint, ar ant palanges auginat, ar neisstyps, nes kitur taii be sansu, mazius sunaikins.

O man atvirksciai, kai daigus pries keleta metu pirkdavau turguje, tai pigiau atseidavo. Zinojau, reikia 36 pomidoru daigu, tai tiek ir nusipirkdavau.
O dabar - reikia seklu tu, anokiu, is Anglijos, is Amerikos is Lietuvos, is dar kokio forumo, ir kiekvienais metais vis kitokiu norisi pabandyti, tai skaiciuoti net bijau, kiek isleidziu. doh.gif
Atsakyti
Pirkti daigus pigiau budavo, bet dabar 3 metai auginu...
Patinka labai auginti, tik tikrai brangiau iseina. O dar ir vyras burnoja, kad palanges darzais virto. Be to, lakstau su tais daigais, grudinu, temperatura ziuriu. Pikiuoti reikia ir t.t. Darbo daugiau..Bet zinai kas uzaugs...
Atsakyti
Sveikutės, gal kuri auginot pomidorus Corriane g.gif, kokie būtų atsiliepimai? Nerandu jūsų nuomonių, o mama sėklų nupirko tokių ax.gif
user posted image
Aprašymas toks: labai derlingi, vaisiai pailgi, geromis sąlygomis užauga iki 25 cm ilgio, 90 - 110 g svorio
Atsakyti
Kaip gerai kad man pačiai pomidorų skonis visai neaktualu irnesakyk.gif hihihi.gif čia jau šeimai spręst,man bi tik įdomesni yra
Atsakyti
Sveikutės pomidorininkės 4u.gif

visų pirma, norėčiau pasakyt, kad jūs visos esat šaunuolės wub.gif "neakivaizdžiai" skaitydama jūsų pasisakymus labai daug ko sužinojau ir išmokau 4u.gif ačiū, kad esat ir dalinatės patirtim 4u.gif

QUOTE(polonia @ 2011 01 15, 11:07)
Ruosiuosi pirkti is sitos firmos pomidoru seklu, butent lauko..
http://www.balticsee...n...27&TreeId=9
Gal kas kokia rusi bandete?

Dar noriu pastebeti( gal ir klaidingai), bet mano trumpas triju metu pomidoru auginimo ispudis, leidzia teigti, kad as arba nemoku auginti aukstaugiu pomidoru, ar visgi, gal dauguma sutiks, kad geriau auginti determinantinius hibridus, t.y. riboto augimo iki 90 cm., kruminio tipo.
Aukstaugiai nors ir dera, taciau, greiciau suserga...Gal klystu, nesiginciju, tik klausiu.
Ka manote?

O va, perskaičius šitą Polonios žinutę, išdrįsau ir aš parašyt blush2.gif Pernai bandžiau augint beveik visas veisles iš balticseeds, t.y. Benito, Polbig, Polfast, Ronco, Sultan, Tolstoi. Tolstoi auginau tik šiltnamyje, o kitus: dalį šiltnamyje, dalį lauke. Gaila, nedariau atskirų užrašiukų, kaip kuris augo blush2.gif bet visumoje šie pomidorai tiek pasodinti šiltnamyje, tiek lauke per visą sezoną nesirgo, buvo nereiklūs, augo puikiai, daug vargo su jais neturėjau smile.gif Pomidorų užsiauginom tikrai nemažai. Labiausiai patiko Polfast (beje, pernai jie lauke derėjo net geriau nei šiltnamyje g.gif užderėjo ir sunoko daug ir gan nemažų pomidorų), Sultan ir Benito. Tik va skonio man juose visuose truputį pritrūko, buvo tokie, kaip čia kažkuri rašėt apie Tolstoi, t.y. labai panašūs į parduotuvinius ax.gif O gal tik aš tokia išranki? g.gif nes šeimyna valgė ir džiaugėsi biggrin.gif
Šiais metais auginsiu šiltnaminius Toyoto, Corazon ir Fantasio, o lauke - Esmeralda ir Polfast tikrai, o gal dar ir Sultan su Benito (liko sėklos nuo pernai metų ax.gif ). Toliau ieškosiu to "savojo, tikrojo" pomidoro biggrin.gif

O dėl ligų, tai sutikčiau su aaagnex 4u.gif mažiau serga todėl, kad hibridai drinks_cheers.gif pomidoro aukštis čia neįtakoja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *TAU*: 15 sausio 2011 - 16:39
Patarkit prasau man, esu giliuose apmastymuose.
Kas auginat pomidorus lankiniuose pleveliniuose siltnamiuose, kokias rusis sodinat prie siltamio krasto? Ten gi vistiek reik zemesniu kokiu, nes tada labai liesis su plevele? g.gif Ar kisat vistiek aukstaugius?
Ir dar, ar auginat vienam siltami pomidorus kartu su paprikom? Kazkur skaiciau, kad nera gerai, bet kodel?
Atsakyti
As sodinu aukstaugius ir pakrasciuose, nes nesodinu visai zemaugiu, tai ju kiek anksciau tenka virsunes nugenėt....
O paprikas irgi auginau kartu su pomidorais ir uzaugo tikrai neblogai , bet nespejo prinokti, arba apgavo vietoj misinio buvo visos seklos zaliu papriku....nors ir velokai buvau sejus, balandzio menesi...
Atsakyti