Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(ausrap @ 2011 01 16, 10:24)
Patarkit prasau man, esu giliuose apmastymuose.
Kas auginat pomidorus lankiniuose pleveliniuose siltnamiuose, kokias rusis sodinat prie siltamio krasto? Ten gi vistiek reik zemesniu kokiu, nes tada labai liesis su plevele? g.gif  Ar kisat vistiek aukstaugius?
Ir dar, ar auginat vienam siltami pomidorus kartu su paprikom? Kazkur skaiciau, kad nera gerai, bet kodel?

kai pastate man lankini tai nusprendziau,kad jame auginsiu vien zemaugius pomidorus smile.gif ir daug dar ko, bet greit persigalvojau biggrin.gif tai vienoj pusej augo ir agurkai suristi,o pernai ir aukstaugiai pomidorai...liko daug daigu, o tuos isskirtinius buvo gaila kam atiduot tai ir susodinau smile.gif stengiaus kiek imanoma praretint,kad miskas negautus, o jau galunes lankstes kaip jom patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 15, 17:30)
. ....Labiausiai patiko Polfast (beje, pernai jie lauke derėjo net geriau nei šiltnamyje :

Va sitos rusies siuo metu jie neturi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo polonia: 16 sausio 2011 - 14:45
QUOTE(*TAU* @ 2011 01 15, 17:30)
Labiausiai patiko Polfast (beje, pernai jie lauke derėjo net geriau nei šiltnamyje g.gif užderėjo ir sunoko daug ir gan nemažų pomidorų),

O jie buvo ankstyviausi? Nes aprašyme rašo, kad labai jau ankstyvi....
Atsakyti
QUOTE(polonia @ 2011 01 16, 14:45)
Va sitos rusies siuo metu jie neturi..

Gal dar turės g.gif kiek supratau, jie aną savaitę naują, šviežią siuntą gavo, gal nespėjo visų sudėt į internetą?

QUOTE(Asese @ 2011 01 16, 14:48)
O jie buvo ankstyviausi? Nes aprašyme rašo, kad labai jau ankstyvi....

greičiausiai taip ir yra. Mat, aš pernai būtent Polfast labai vėlai sėjau, gal apie balandžio vidurį tik blush2.gif maniau, nebeužaugs, bet jie pasivijo ir subrandino pomidoriukus kartu su visais, kurie buvo sėti kovo mėnesį.
Atsakyti
POLFAST
Tikrai labai ankstyvas . Ir labai ilgai derejo .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2011 01 16, 17:25)
POLFAST
Tikrai labai ankstyvas . Ir labai ilgai derejo .

Ačiū 4u.gif
O gal gali palygint su Betalux ax.gif Kurie tau geresni?
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 16, 09:24)
Patarkit prasau man, esu giliuose apmastymuose.
Kas auginat pomidorus lankiniuose pleveliniuose siltnamiuose, kokias rusis sodinat prie siltamio krasto? Ten gi vistiek reik zemesniu kokiu, nes tada labai liesis su plevele? g.gif  Ar kisat vistiek aukstaugius?
Ir dar, ar auginat vienam siltami pomidorus kartu su paprikom? Kazkur skaiciau, kad nera gerai, bet kodel?


as visada prie krasto (prie pleveles) sodinu zemaugius. Pernai labai patiko Kmicic.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 16, 17:27)
as visada prie krasto (prie pleveles) sodinu zemaugius. Pernai labai patiko Kmicic.

Aciu, gal turit keleta seklu? Kokio jie mazdaug aukscio? Galetume pasikeist. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrap @ 2011 01 16, 17:58)
Aciu, gal turit keleta seklu? Kokio jie mazdaug aukscio? Galetume pasikeist. ax.gif


reiktu paziuret. Bet siaip jie nebrangus, virs lito tekainuoja pakiukas smile.gif Parduotuvese tikrai ne problema rast.
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 15, 14:51)
Sveikutės, gal kuri auginot pomidorus Corriane  g.gif, kokie būtų atsiliepimai? Nerandu jūsų nuomonių, o mama sėklų nupirko tokių ax.gif
user posted image
Aprašymas toks: labai derlingi, vaisiai pailgi, geromis sąlygomis užauga iki 25 cm ilgio, 90 - 110 g svorio


Sie pomidorai " peniai ",neblogi ,ant stiebo daug ,auksti ,skonis geras
Atsakyti
QUOTE(lolita1960 @ 2011 01 16, 23:08)
Sie pomidorai " peniai ",neblogi ,ant stiebo daug ,auksti ,skonis geras

Ačiū 4u.gif , vadinasi, reks sėti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Asese @ 2011 01 15, 14:51)
Sveikutės, gal kuri auginot pomidorus Corriane  g.gif, kokie būtų atsiliepimai? Nerandu jūsų nuomonių, o mama sėklų nupirko tokių ax.gif
user posted image
Aprašymas toks: labai derlingi, vaisiai pailgi, geromis sąlygomis užauga iki 25 cm ilgio, 90 - 110 g svorio


Aš pernai auginau ,bet nebuvo ilgio 25 cm. koks 10-15 gal tręšti reikėjo.bet kai aš auginausi savo šeimai tai nenoriu tų trašų
Atsakyti