Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

Su sventem merginos!!! ir as noriu pomidoru ...tai taip niekas man ir nepasiulet pomidoru Corozan...negi taip niekas ir neturit atliekamu keliu seklyciu...labai labai ju noriu...
Atsakyti
labutis

su shventem newyear.gif

pas mus kadangi buvo kaip as supratau prasta zeme (priesh tai treshta meshlu ko negali buti pomidorus auginant) - tai labai jau menki tiek pomidorai ishaugo. ka dabar jau zinau ir atsiveshiu juodzemio gero specialiai lysvei savo. bet vistiek buvo malonu savo uzauginta pomidora suvalgyti bigsmile.gif biggrin.gif
kadangi sejom su vaikais tai labai man jie primaishe viska nezinojau kur kas auga, bet pagal pati pomidora mazdaug supratau. labai patiko mazyciai geltoni pomidoriukai ir skoniu ir ishvaizda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2010 12 29, 19:40)
labutis

su shventem  newyear.gif

pas mus kadangi buvo kaip as supratau prasta zeme (priesh tai treshta meshlu ko negali buti pomidorus auginant) - tai labai jau menki tiek pomidorai ishaugo. ka dabar jau zinau ir atsiveshiu juodzemio gero specialiai lysvei savo. bet vistiek buvo malonu savo uzauginta pomidora suvalgyti  bigsmile.gif  biggrin.gif
kadangi sejom su vaikais tai labai man jie primaishe viska nezinojau kur kas auga, bet pagal pati pomidora mazdaug supratau. labai patiko mazyciai geltoni pomidoriukai ir skoniu ir ishvaizda  smile.gif

nu su meslu cia gincitynas klausimas ax.gif as kiekviena pavasari nukasu sluoksni zemes privarau meslo ir atgal zemes...auga ir bujoja pomidorai ax.gif taip darau ir kituose siltnamiuose...
Atsakyti
Ypač gerai arklių mėšlas,jei jau tokia tema pakvipo
Atsakyti
Su šventėm, mielos pomidorininkės smile.gif
Ir aš jau vis pagalvoju ką sėsiu ir auginsiu iš šių daržovių. pernai auginau iš Loretos sodų :armoniką, didžiuosius, triufelius juodus, Šantunskyj Velikan ir dar kt. Žalioj stotelėj pirkau Corason, Orkado, Vilma. Šiemet iš pernykščių rinksiuos Japoninius triufelius, nes labai gero, švelnaus skonio, plona lobelė, bet derėjo nepergausiausiai, Corason, nes puikus skonis, dideli, sultingi, gražūs, Orkado derėjo labai gausiai, kekiniai, tinka konservavimui, skanūs, derėjo iki pat šalnų. Dar pamiršau paminėt seniai auginamus Tigirela, patinka skonis, dryžuota išvaizda, atsparumas ligoms. Šiemet norėčiau išbandyt kažką iš jūsų minėtų veislių : swect million, money maker, gal dar alicante. Jau svajoju apie sėją smile.gif
Ir dar pritariu dėl arklių mėšlo, tikrai gerai, maišau su kompostu ir derlius dar niekada nenuvylė smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na as siemet jau uzsisakiau ebay
Black cherry
Sun gold
Sweet million
Orange banana
Red cherry
Gardens delihgt
Orange Strawberry
Orange Russian
Peach

Dar keleta uzsakiau is Loretos, dar nuo pernai turiu
Taigi seklom as jau apsirupinus, dar ir gerokai perdaug... Jau laukiu pavasario biggrin.gif
Atsakyti
ir aš vakar peržiūrėjau ebay kokių sėklyčių siūlo, visa galybė, o iš kur jūs užsisakėt iš JAV, ar iš Europos, patarkit ir man blush2.gif
Atsakyti
nu aš planuoju iš ebay, man ten paprasciausia smile.gif)))
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2010 12 30, 15:03)
ir aš vakar peržiūrėjau ebay kokių sėklyčių siūlo, visa galybė, o iš kur jūs užsisakėt iš JAV, ar iš Europos, patarkit ir man  blush2.gif

As uzsakinejau is Anglijos ebay. Kai kuriu seklyciu turesiu nemazai
Papildyta:
QUOTE(ra @ 2010 12 30, 15:08)
nu aš planuoju iš ebay, man ten paprasciausia smile.gif)))

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamadonata @ 2010 12 30, 16:03)
As uzsakinejau is Anglijos ebay. Kai kuriu seklyciu turesiu nemazai
Papildyta:

drinks_cheers.gif

o kokiu jus uzsisakinejot?
jau radau 4u.gif
jei turesit atliekamu black chierry mielai nupirkciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vessta: 30 gruodžio 2010 - 16:06
QUOTE(Vessta @ 2010 12 30, 17:04)
o kokiu jus uzsisakinejot?
jau radau 4u.gif
jei turesit atliekamu black chierry mielai nupirkciau 4u.gif



o kokiam tu mieste? jei kaune ir jei atpedintum is namu pasiimti - galeciau tiesiog duot kelias seklytes 4u.gif
iki pasto jau menesis vaziuoju -nedavaziuoju, tai siust neuzsiimu
Atsakyti
QUOTE(Casual @ 2010 12 30, 16:23)
o kokiam tu mieste? jei kaune ir jei atpedintum is namu pasiimti - galeciau tiesiog duot kelias seklytes  4u.gif
iki pasto jau menesis vaziuoju -nedavaziuoju, tai siust neuzsiimu

oi aciu 4u.gif bet kad is Vilniaus ilgai pedint tektu biggrin.gif
Atsakyti