Įkraunama...
Įkraunama...

POMIDORAI

QUOTE(jediara @ 2011 01 01, 18:45)
Kurie iš "juodų" pomidorų  būtų skaniausi? ax.gif

Man - Japoniniai triufeliai laaaabai skanūs, kaip norėčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavilonyte @ 2011 01 02, 20:10)
Man - Japoniniai triufeliai laaaabai skanūs, kaip norėčiau smile.gif

Ačiū 4u.gif Anksčiau mama kažkokius "juodus" augino ir buvo labai skanūs, dabar vėl norėčiau ax.gif
Atsakyti
blush2.gif Sveikutes su naujaisiais jus, isibrausiu as pas jus su tokiu klausimuku, gal kuri matet pomidoru seklyciu PRISCA H pirkti, kur beivesciau internete-raso isparduota blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkuce: 03 sausio 2011 - 15:35
QUOTE(Jolkuce @ 2011 01 03, 15:35)
blush2.gif  Sveikutes su naujaisiais jus, isibrausiu as pas jus su tokiu klausimuku, gal kuri matet pomidoru seklyciu PRISCA H pirkti, kur beivesciau internete-raso isparduota  blink.gif

Esu ne vieną kartą mačiusi paprasčiausiose sėklų parduotuvėse
Atsakyti
Mergikės, jei kas norit ko iš ebay, tai rėkiu - šią savaitę užsakinėsiu..
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 04, 08:39)
Mergikės, jei kas norit ko iš ebay, tai rėkiu - šią savaitę užsakinėsiu..

Aš noriu ir labai noriu bet gal galit įdėti tą puslapį čia ,kad matytų daugiau kas kaip Jums nurodyti parašyt kokia norim veisle kad užsisakyti ir iki kada galima svajoti kaip atsiskaitymas su Jumis vyks ar iš karto užsisakant pervesti pinigus ar kai gausit sėklas iš ten ir kiek ,bet taip kaip sakoma žmoniškai .kad nereiktu už mus mokėti darant gerą darbą juk ir pavedimas kainuoja apmokant užsakymą .Lauksim žinių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 04, 08:39)
Mergikės, jei kas norit ko iš ebay, tai rėkiu - šią savaitę užsakinėsiu..


Cit, gundytoja doh.gif
Nieko man nereikia.. nieko.. nieko man nereikia.. nieko..
O ir siltnamio plevele suplesiau sniega bevalydama..
Atsakyti
QUOTE(Karosė @ 2011 01 04, 09:45)
Aš noriu ir labai noriu bet gal galit įdėti tą puslapį čia ,kad matytų daugiau kas kaip Jums nurodyti parašyt kokia norim veisle kad užsisakyti ir iki kada galima svajoti kaip atsiskaitymas su Jumis vyks ar iš karto  užsisakant pervesti pinigus ar kai gausit sėklas iš ten ir kiek ,bet taip kaip sakoma žmoniškai .kad nereiktu už mus mokėti darant gerą darbą juk ir pavedimas kainuoja apmokant užsakymą .Lauksim žinių biggrin.gif


abay ne parduotuve, ten labiau aukcionas..
ziurejau ziurejau, tikrinau tikrinau, vis tik pas amerikonus daugiau seklu..t.y. radau kur visas mano norimas turi.
tad jei pas ji ka issirinksit, sakykit:
http://shop.ebay.co....t...1513&_pgn=1


pakelių neplėšysiu..po tris sėklas nedalinsiu blush2.gif jei norit mažiau, kooperuokitės iš vieno miesto smile.gif
aš pažadu nupirkt ir gavus išsiust iš Šiaulių smile.gif)))
Atsakyti
as pernai is amerikonu pirkau saldziuosius agurkus man nepatiko tiesiai sakau dar like seklu, galiu padalint; beje kiek ziurejau tai seklu nieks nebidina ten didziuliai kiekiai ir popigiai kur tokius det g.gif as pernai buvau ant seklu ebay uzsikabinus bet vis tik siemt labiau pasiklioviau mamukais kurios pasidalino jau isbandytomis seklomis mirksiukas.gif
SU NAUJAIS METAIS VISAS, GAUSAUS DERLIAUS 2011 4u.gif
p.s. mano siltnami sniegs irgi suplese, sakem su MB stiklini pavasari statysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ra @ 2011 01 04, 11:26)
abay ne parduotuve, ten labiau aukcionas..
ziurejau ziurejau, tikrinau tikrinau, vis tik pas amerikonus daugiau seklu..t.y. radau kur visas mano norimas turi.
tad jei pas ji ka issirinksit, sakykit:
http://shop.ebay.co....t...1513&_pgn=1
pakelių neplėšysiu..po tris sėklas nedalinsiu  blush2.gif jei norit mažiau, kooperuokitės iš vieno miesto smile.gif
aš pažadu nupirkt ir gavus išsiust iš Šiaulių smile.gif)))

As paimciau
CHOCOLATE CHERRY TOMATO 25 SEEDS NEW & GREAT TASTING
ROMA WINDOW BOX TOMATO SEEDS CUTE DWARF PLANTS
PERSIMMON HEIRLOOM TOMATO SEEDS BIG HARVESTS BIG FRUITS
PURPLE CALABASH TOMATO 30 SEEDS RARE SHAPE, GREAT TASTE
AUNT RUBY'S GERMAN GREEN CHERRY TOMATO 25 SEEDS RARE

Jeigu issiustum i Kauna... Man tinka ir po visa pakeli mirksiukas.gif Bet jeigu kas noretu kelias seklytes galeciau Kaunietems perleist cool.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2011 01 04, 10:04)
Cit, gundytoja  doh.gif 
Nieko man nereikia.. nieko.. nieko man nereikia.. nieko..

Bet sėdi pomidoro siela ant peties ir šnabžda į ausį: reikia...reikia...labai reikia...

QUOTE(ra @ 2011 01 04, 10:26)
abay ne parduotuve, ten labiau aukcionas..
ziurejau ziurejau, tikrinau tikrinau, vis tik pas amerikonus daugiau seklu..t.y. radau kur visas mano norimas turi.
tad jei pas ji ka issirinksit, sakykit:
http://shop.ebay.co....t...1513&_pgn=1

Irrrr many jau gundo
Vajazau kaip gundo
Vos vos laikaus
Tuoj didčkę prie kompo tempsiu,kad pavertėjautų
nooooriuuuu wacko.gif swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 01 04, 11:00)
As paimciau
CHOCOLATE CHERRY TOMATO 25 SEEDS NEW & GREAT TASTING
ROMA WINDOW BOX TOMATO SEEDS CUTE DWARF PLANTS
PERSIMMON HEIRLOOM TOMATO SEEDS BIG HARVESTS BIG FRUITS
PURPLE CALABASH TOMATO 30 SEEDS RARE SHAPE, GREAT TASTE
AUNT RUBY'S GERMAN GREEN CHERRY TOMATO 25 SEEDS RARE

Jeigu issiustum i Kauna... Man tinka ir po visa pakeli mirksiukas.gif Bet jeigu kas noretu kelias seklytes galeciau Kaunietems perleist cool.gif



dabar kablelius sudek arba stulpeliu surasyk, bo tingiu grabaliotis smile.gif))


saintlina, lady Dy lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
oj, kai pacitavau, tai graziai susirase, ok agne, uzsirasiau smile.gif))
cia 5 rūšys, ane???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra: 04 sausio 2011 - 11:08