Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(Elee @ 2011 02 05, 22:41)


O gal tie krebždesiai tik vaizduotėj? Galima labai lengvai tokiais dalykais įtikint save, nors aplink ir nieko nevyksta. Keista, kad jau praėjo metai, o tavo prosenelė nuolat šalia. Sako, kad taip būna tik pirmą savaitę, kol dvasia supranta, kad nėra jos gyvųjų tarpe... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaitaitau @ 2011 02 06, 00:45)
O gal tie krebždesiai tik vaizduotėj? Galima labai lengvai tokiais dalykais įtikint save, nors aplink ir nieko nevyksta. Keista, kad jau praėjo metai, o tavo prosenelė nuolat šalia. Sako, kad taip būna tik pirmą savaitę, kol dvasia supranta, kad nėra jos gyvųjų tarpe...  g.gif

Galvojau iš pradžių ir aš,kad va čia tik įsivaizduoju,kad kažkas krebžda, bet kai pamačiau,kad ir šuo suklusta, arba staiga iš ano kambario atbėga ir žiūri ausis pastačiusi į kito kambario puse, tai tada taip sumasčiau,kad ir šuniukas visgi kažką jaučia g.gif
Atsakyti
Mes vakar su vyru ziurim televizoriu vakare. Jau apie kokia 23,30 buvo. Staiga bac telikas issijungia. Sakau: eee, ijunk. Vyras sako: neisjungiau gi as. Telikas vel isijungia. Vel issijungia. NU sakau baik cia bajerius. Ziurim - teliko pultas ant televizoriaus guli g.gif As aisku prisigalvojau visokiu nesamoniu, o MB tik juokiasi, sako, kad telikas jau anapilin matyt ruosiasi biggrin.gif
Bet nakti miegam - vyras pasoko, sako kas cia buvo? As nieko negirdejau ir nieko nejutau. Vyrui pasirode, kad kazkas i kambari iejo. Uzdege sviesa, apziurejom namus - gal koks vagis. Nieko, ramu, vaikai miega. Na nutarem, kad prisisapnavo. Po kokio pusvalandzio isijunge vel televizorius. Kas cia gali but? Gal kokie sroves sokinejimai? Nu blin sianakt nakvosiu viena su vaikais, jau dabar gasdinuosi. Paaiskinkit kas nors logiskai kas cia galetu but g.gif
Atsakyti
Man į bilduką panašu. Jei jus tikinti, pašventinkit namus unsure.gif
Atsakyti
Nu joooooooo fear.gif Linksma naktele laukia doh.gif Turiu svesto vandens, reiks pakrapint.
Bet negali cia but taip del kokiu nors fizikiniu reiskiniu? Gal kas ismanot tokius dalykus?
Atsakyti
QUOTE(Praline @ 2011 02 06, 19:25)
Nu joooooooo fear.gif Linksma naktele laukia  doh.gif Turiu svesto vandens, reiks pakrapint.
Bet negali cia but taip del kokiu nors fizikiniu reiskiniu? Gal kas ismanot tokius dalykus?

Gali. Matyt televizoriaus pultelis genda, būna, kad pats pradeda išsijunginėti ir įsijunginėti. Miegokite ramiai, tik išjungite televizorių iš elektros tinklo ir niekas neįsijunginės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2011 02 06, 18:35)
Gali. Matyt televizoriaus pultelis genda, būna, kad pats pradeda išsijunginėti ir įsijunginėti. Miegokite ramiai, tik išjungite televizorių iš elektros tinklo ir niekas neįsijunginės mirksiukas.gif

Aciu uz patarima, isjungsiu is tinklo televizoriu. Kiek save pazistu, tai jau klausysiu ausis istempus biggrin.gif
Atsakyti
Prisiskaičiau čia visokių baisybių ohmy.gif Negaliu teigti, kad tikiu visokiomis dvasiomis ir bildukais, bet negaliu teigti ir kad netikiu.... Turbūt esu ta per viduriuką, kuri pati yra susidūrusi su kažkuo, ko negali paaiškinti, bet labai nesigilinu į tai taip pat smile.gif Štai mano istorijos, jei jas galima taip pavadinti blush2.gif

Pirma susijusi su sapnais, dar buvau gal penktoje kl. kažkur, sapnuoju, kad pas pusbroli, kur yra daug vaių šeimoje, kaime vyksta didelė šventė, visi ateina, bet mažytė puseserė kažkodėl neatėjo g.gif klausiu visų kur ji, kodėl neatėjo ir pan., nes žmonių daug, bet taip ir pabudau nesužinojusi nieko. Ir tą patį rytą skambutis iš tetos, kad tą mažytė puseserė ligoninėje prie mirties, nes ją nukankino mama, tiksliau nužudė.... Gal ir sutapimas, kad sapnavau daug žmonių, kad jos nebuvo, nznau, bet esmė, kad sapnavau g.gif

Kitas nutikimas,, kad miegu, tiksliau pati suvokiu, kad nemiegu, bet atsimerkti negaliu, o ant kojų kažkas guli.... Galvoju šuniukas mano, bet taip ir kažko neramu baisu... Ir staiga tas kažkas nuo kojų nušoka ir aš atsimerkiu, kambaryje nieko nėra, šuns taip pat... unsure.gif

Dar vienas, kad buvo namie remontai ir teko miegoti koridoriuje mažame ant čiužinio i kurio eina durys į neįrengtą palėpę. Kartu su manim buvo ir šuo. Tamsu, jau ko ne miegu ir staiga mano šuo pradeda urgsti ir visas drebantis palindo po anklode. Palindau ir aš po ja biggrin.gif biggrin.gif Abu tada ilgai drebėjom biggrin.gif Nežinau ko jis taip išigando, bet pati galvoju, kad gal kokios pelės g.gif Nors šiaip nėra bailys jis schmoll.gif schmoll.gif

O dėl to būrimosi su akim, esu kažkada dariusi, nznau ar ten buvo mano pasamonė ar kas, bet pamenu taip neiškiai, kad iš raidžių sudeliojo žodžius, bet po to buvo baisu ir daugiau niekad taip nebežaidžiau biggrin.gif biggrin.gif

O šiaip pati esu didelė bailė, po siaubo filmo bijau ir į toletą eiti biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gal ir nevisai cia baisu buvo.Mes karta darbe per pietu pertrauka zaidem su porcelianine lekstele, papaisem lape visokiu raidziu ir vedziojam ta lekste.Nu buvom suauge moteriskes, po 30 ir daugiau metu.Tiesiog taip , uzmusinejom laika.Ir va ka ta lekste parase: jus esat durnos ir as daugiau nerasysiu.Matyt kazko uzpyko.
O dabar katinas gana daznokai stebi viena kambari.Tiesiog budamas kitam kambaryj istiesia kakla , ausis pastato ir stebi.As su juo kartu.Bet nieko nematau.O jis nepasako.Kartais , kai bunam su juo dviese namuose, kazkaip visko prisigalvoju.Tuomet sukalbu visas maldas kokias tik pamenu ir stengiuosiu nukrepti katino demesi i dubeni su maistu smile.gif Ir dar buvo toks atvejis.Vasara, anksti ryte , gal buvo kokios 5 val.skambutis i duris.As atsisedau lovoj ir nieko negalvojus - chalata ant peciu ir net nepaziurejus per akute ,atidarau duris(gyvenam nuosavam name), o ten nieko nera.Tikrai niekas negalejo pajuokauti , nes vistik kiemas, vartai , negalejo pabegti nepastebetas.Sako , kad taip nelaime gali ileisti.Na bet tuomet bent jau kazko blogo kad nutiktu nepamenu.O pries kelias dienas vyras ziuri telika ir staiga sako :girdi kazkas skambina? O as nieko negirdziu.Jis jau ruosiasi eiti atidaryti duris, as saukiu - nedaryk, negalima, prisisauksi nelaime.Tas sako , kad paziures tik per akute.Nu , akurat, nieko nebuvo.Gal sakau prisnudo priei tv ir pasivaideno.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ponia Delovej: 06 vasario 2011 - 19:18
QUOTE(Ponia Delovej @ 2011 02 06, 20:09)
Ir dar buvo toks atvejis.Vasara, anksti ryte , gal buvo kokios 5 val.skambutis i duris.O pries kelias dienas vyras ziuri telika ir staiga sako :girdi kazkas skambina?

Oi, toki atveji turejusi drinks_cheers.gif Patikrinkit elektros kontaktus, kur prie skambucio prijungti. 4u.gif Pas mus taip buvo nesyki ir, kas pikciausia ir idomiausia, 2 valanda nakties blink.gif Irgi pro akute zvilgt-nieko nera. Bet bute gyvenom, galvojom, gal koks kaimynas pijokas atsireme i mygtuka. Kita nakti vel skambutis i duris, gal ir diena, bet nezinojom, dirbom, namie musu nebuvo. Zodziu, kol susviete mums elektros kontaktus patikrinti, o jie apsilyde buvo, gerai, kad neuzsidegem doh.gif
Atsakyti
Su nepaaiškinamais reiškiniais susiduriu nuo vaikystės, mano mama taip pat.
Papasakosiu vieną istoriją, kuri nutiko vakare, viena diena likus iki kūčių.
Mes gyvename nuosavame name, tad nulipau į pusrūsį užmesti krosnin malkų ir vos priėjus išgirdau tylią muziką, na net paaiškinti nemoku, tokia be instrumentė, lyg niūnevimas, lyg šnarėjimas, bet ne kakafonija, o švarus garsas, tik nenusakomas, tylus. Viską nurašiau ant nedamiegojimo. Užlipau viršun, gryžo vyras, pavakarieniavom. Skambina krikšto mama ir sako, kad nufotografuoičiau savo mažąją, nes nori padaryt jai dovaną - kalėdinį puoduką su jos atvaizdu. Sutinku. Su vyru nusivedam dukrytę į svetainę ir pasodinę į pintą krėslą visaip bandom juokint, kad tik ji ramiai sėdėtų, nesimuistytų, žodžiu fotografuojam. Bet kiekviena nuotrauka išeina, kaip per rūką, šventiška eglutė taip pat lyg per rūką. Vyras sako, tai čia bus nuo balto lango rėmo atšvaitas, bet ne, nes kiek befotagrafuotumėm ir kad ir kokiais rakursais - niekaip, viskas rūke. Na, ok, šiaip ne taip nusiunčiam į elektroninį vieną padoresnę nuotrauką. Jau vėlu, staiga užeina į kambarį mama, sako kažkas pas kaimynus negerai. Eina laikas. Iš pradžių buvo greitoji, vėliau policija, dar vėliau katafalkas. Išaiškėjo, kad kaimynui širdis sustojo. Visiems stresas.
Klausit kas čia tokio, normali istorija, bet palaukit dar nebaikta.
Kadangi naktinėju dažnai, tai ir senas nuotraukas kompiuteryje pavartau. Tai štai, atsiverčiu neseniai darytas krikštamotei mano dukrelės nuotraukas, vartau, staiga akis užkliūva už foto, kur lango atspindyje matosi vyro atvaidas, tolėliau mirusiojo kaimyno svetainės langas, ten degė šviesa, o mano vyro užnugaryje rūko pavidalo, bet gerai matoma ir baugi figūra, su veidu, ir gaubtuvu.
Reziumė - tą vakarą ji buvo nusiteikusi pasiimti kažką su savimi, dairėsi, įspėjo (muzika, kurią aš girdėjau), pamatė, kad mums dar ne laikas, kad mylintys, kad reikalingi, tad pasiėmė, visai dar ne seno, o pačiame jėgų žydėjime, gyvybę.
Mano vyras netikintis antgamtiniais ir čiaip panašiais reiškiniais juokėsi iš mano "kliedesių" apie nuotrauką, bet kai pati parožiau, juokinga jąm nepasirodė.
Taigi, manau, kad ne visada mirtį gali pats pasirinkti, dažniausia mirties angelas pats pasirenka tave.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zazuna: 06 vasario 2011 - 23:11
net pasiurpau paskaicius doh.gif
Atsakyti