Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(mamaaura @ 2011 02 27, 10:45)
P.S. skyrelis ne pries miega skaitinet biggrin.gif

O cia jau klystat, skaitant pries miega, o dar ir tamsoje, nuleidus kojas nuo lovos ar sofkes buna geriausias efektas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shania @ 2011 02 27, 13:06)
O cia jau klystat, skaitant pries miega, o dar ir tamsoje, nuleidus kojas nuo lovos ar sofkes buna geriausias efektas biggrin.gif

Va-labai teisingai biggrin.gif Norint pasibaisint taip ir reikia.Dar butu gerai pavaiksciot tamsoje,i sklepa koki nulipt po tu straipsniu:lotuliukas: biggrin.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif abi temas pasiskaiciau viena vakara pries miega ir dar budama viena namuose doh.gif oj, sunkiai miegosi ta nakti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2011 02 20, 22:24)
Tikrai labai idomus sapnai.Tikiu pomirtiniu gyvenimu ir manau kad tai zinodami ir tikedami lengviau isgyvename artimojo mirti.Pernai buvo man sapnas truputeli kitoks bet ne maziau idomus.Kadangi as domiuosi viskuo kas mistiska,skaitau knygu nemazai ivairia tematika tai buvo toks sakyciau pranasiskas sapnas kaip atsakymas man i klausimus visus.Atrodo bunu kazkokiam kambarely nematytam ir stovi pianinas.Staiga patys klavisai ima grot.As persigandau kad kokia tai vele gal groja cia atejus. blink.gif Ir kaip ten prie lango stovejo kazkokia lova staiga isryskejo atsiklaupusio vyriskio siluetas,jis vis ryskejo.As ziuriu pasimetus.O jis sypsosi tokia miela ir giedria sypsena,ir ziuri tokiom zydrom skaisciom akim net nemoku pasakyt.Jo veidas liko atminty man,buvo zilsteleje usai ilgi ir nusvire zemyn palei zandus,amzius koks gal 50m g.gif Sako-tu mane jau matai?Sakau-zinoma kad matau,gi tu man saule uzsoji. smile.gif Nes tikrai jo pakausis saule uzstojo.Ir sako jis man-tada kai nieko neiskosi viska suprasi,kol ieskai tai ir nezinai smile.gif Ir siaip nelabai suprasciau ka tai reiskia bet tuo metu sapne man atejo didelis suvokimas per visa kuna ka jis pasake.Tai reiske kad jau kai neieskosiu viska zinosiu ir ieskot nebereikes,kad tik tada suprasiu... Vadinas man dar tobulintis ir gilintis reikia...Nes daug ko nezinau.Kai jau zinosiu tai ir neiskosiu-kazkas panasaus.O tada jis is leto isnyko ir liko tuscias kambarys...Draugei papasakojau tai sako kad gal angelas sargas cia galejo but,arba protevis koks g.gif  Po sapno jauciausi labai labai gerai smile.gif

Ne tobulintis ir gilintis tau reikia, manau paprasciau...Kai mirsi, tau viskas is karto paaiskes, bet tai nebereikes jau ieskoti.Ar neteisingai as galvoju... unsure.gif Juk mire mes suzinome ko nezinojome. verysad.gif Bet viskas jau po laiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muse+: 01 kovo 2011 - 23:58
QUOTE(faustina @ 2011 02 27, 19:05)
Va-labai teisingai biggrin.gif Norint pasibaisint taip ir reikia.Dar butu gerai pavaiksciot tamsoje,i sklepa koki nulipt po tu straipsniu:lotuliukas:  biggrin.gif


na taip galima daryt kai nori neismiegot biggrin.gif
Atsakyti
Nežinau čia baisu ar ne, ar kažką reiškia ar ne, bet vistiek... užvakar sapnavau tokį sapną. Sapnuoju, kad esam kapinėse, pusbroliai nukasė močiutės kapą, bet ne iki dugno, tiesiog nukasė paviršių ir uždėjo ant viršaus kitą karstą su lavonu, nežinau kieno. Aš labai supykau, kad jie taip gali elgtis su močiute, kad į jos vietą dar kažką kitą laidoja. Tada jie norėjo uždaryti kapinių didžiulius vartus ir visus pražudyti, kažkokiu tai būdų, kas liks už tų vartų kapinėse. Aš maldavau, kad mane išleistu, leido, iššliaužiau ašarų pilnomis akimis pro tuos vartus, priešais buvo bažnyčia, didelė geltoną. Man iššliaužus, kažkas stipriai ir taip tikroviškai perbraukė man per sprandą, na taip stipriai stipriai, kad net galva atrodo nusisuko į šoną, tas kažkas buvo mano močiutė. Pabudau visa šaukdama ir verkdama doh.gif doh.gif
Atsakyti
uzstrigo sita mintis...
QUOTE(faustina @ 2011 02 20, 21:24)
Ir sako jis man-tada kai nieko neiskosi viska suprasi,kol ieskai tai ir nezinai smile.gif

man atrodo, toki pasakyma reiketu suprasti pazodziui. is tiesu isgirsti, pamatyti ir suprasti gali tada, kai ramiai klausaisi, regi ir visais kitais pojuciais patiri save cia ir dabar. kol ieskai - susitelki i isivaizduojama tiksla ir nebematai, kas galbut jau seniausiai po nosim stovi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Arėa @ 2011 03 02, 09:15)
Nežinau čia baisu ar ne, ar kažką reiškia ar ne, bet vistiek... užvakar sapnavau tokį sapną. Sapnuoju, kad esam kapinėse, pusbroliai nukasė močiutės kapą, bet ne iki dugno, tiesiog nukasė paviršių ir uždėjo ant viršaus kitą karstą su lavonu, nežinau kieno. Aš labai supykau, kad jie taip gali elgtis su močiute, kad į jos vietą dar kažką kitą laidoja. Tada jie norėjo uždaryti kapinių didžiulius vartus ir visus pražudyti, kažkokiu tai būdų, kas liks už tų vartų kapinėse. Aš maldavau, kad mane išleistu, leido, iššliaužiau ašarų pilnomis akimis pro tuos vartus, priešais buvo bažnyčia, didelė geltoną. Man iššliaužus, kažkas stipriai ir taip tikroviškai perbraukė man per sprandą, na taip stipriai stipriai, kad net galva atrodo nusisuko į šoną, tas kažkas buvo mano močiutė. Pabudau visa šaukdama ir verkdama  doh.gif  doh.gif

Man tai baisu buvo.
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2011 03 02, 12:29)
uzstrigo sita mintis...

man atrodo, toki pasakyma reiketu suprasti pazodziui. is tiesu isgirsti, pamatyti ir suprasti gali tada, kai ramiai klausaisi, regi ir visais kitais pojuciais patiri save cia ir dabar. kol ieskai - susitelki i isivaizduojama tiksla ir nebematai, kas galbut jau seniausiai po nosim stovi smile.gif

Tas supratimas atejo toks kad jau kai neieskosiu busiu issiaiskinus ir nebereikes gilintis daugiau... Kol ieskau,vadinasi nezinau...Keistai taip... g.gif Ilgai neisejo is galvos tai ka pasake...
Atsakyti
Na aš ir norėčiau su jumis pasidalinti kai kuriomis istorijomis.
1.Kai buvau paauglė pas vieną draugę kvietėmis dvasias. Tai darėm jos vonioj, kol tėvų nebuvo. Po to po kelių mėnesių buvom pas ją sode, visa jos šeima, mama, tėtė, ji ir aš. Ir vakare grįžtam, kieme sutinkam jos draugę - sako "Ko vakar neatrakinai durų, buvau užėjus", mes sakm "Kad mes sode buvom, namie išvis nieko nebuvo", o ji tada :Tai kodėl šviesa miegame degė?"........ žodžiu, iškart užlėkėm į butą, nu bet šviesų neradom paliktų... aš pakankamai skeptikė tokiem dalyka, bet pati savo ausim girdėjau, ir akim mačiau... ir dar - su ta drauge poto nustojom bendraut, bet jos gyvenime buvo juodas periodas - ji susirgo depresija, žudytis bandė... nežinau, ar tai galėjo turėt įtakos? ...
2. Pas mus kieme yra daugiabutis, kuriame buvo šarvojimo salė. Ten buvo pašarvotas mano diedukas ir krikšto tėtis. Bet jau kokia 15 metu kaip ten padarytas sandėlys. Norit juokitės, bet aš, dabar jau ketvirčio amžiaus motera, eidma pro tą salę jaučiu tokią baimę, kad net kvapą užima... ir taip kiekvieną kartą. Nors ten šalia tos salės mano geriausios draugės butas, ir vaikščiojau ten milijonus kartų, ta baimė nesilpnėja.... Kaip suprast? Įsitikinimas?
3. Kai susirgo mano močiutė, gyvenusi kartu su mumis, ir mane užauginus nuo trijų metukų, ir atgulė ant patalo, aš kažkaip keistai įsitikinau, kad ji simuliuoja... netikėjau, kad jai blogai, maniau ji taip dėmesio prašo, nes taip darydavo dažnai prieš tai, nebendravau su ja, kažko pykau... Pati savęs nesupratau... ir kai ji mirė, aš ją sapnavau dar kokius du metus, ir tik pirmą kartą po jos mirties linksmą, o visus kitus kartus piktą, rėkiančią ant manęs.... verysad.gif važiavau į kapus su kiekviena proga, bet nieks nesikeitė. Dabar kiekvieną rytą už ją pasimeldžiu maldelę, ir lyg liovėsi sapnai... manau ji pyko ant manęs už tai, kad netikėjau, jog ji greit išeis.. Ir dar - tą dieną kai ji mirė, aš dirbau, bet mama iškvietė laidojimo firmą. Kai močiutę įkėlė, ir jau vežė, tas naujut naujutėlis katafalkas, sustojo ant posūkio iš kiemo, ir nė iš vietos.... kūrė kūrė tą mašiną, nieko. Sakė mama tik po gerų penkiolikos minučių šeip ne taip išriedėjo...nežinau - sutapimas, ar ženklas kad ji nenorėjo dar išvažiuot?
Atsakyti
Yra jau antra dalis filmo Paranormal Activity biggrin.gif galit pasiziureti pries miega devil.gif pasakoja pirmos dalies priesistore,bet pirma dalis buvo geresne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 03, 10:35)
Yra jau antra dalis filmo Paranormal Activity  biggrin.gif galit pasiziureti pries miega  devil.gif pasakoja pirmos dalies priesistore,bet pirma dalis buvo geresne  ax.gif

Kur galima rasti ?
Atsakyti