Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(senmerge @ 2011 03 03, 08:55)
Kur galima rasti ?


kinozale as emiau smile.gif
Atsakyti
Nemegstu jokiu siaubo filmu, niekada neziuriu.Nuo to laiko, kai budama kazkur 10 m amziaus pamaciau "Egzorcista".Vaidenosi keleta metu barskancios lovos.
Kartais mano sapnai buna siaubo filmai. Sia nakti traukiau lavonus is kudros, kazkur 6 istraukiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alisia31: 03 kovo 2011 - 09:12
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 03, 10:59)
kinozale as emiau  smile.gif


Ačiū
QUOTE(alisia31 @ 2011 03 03, 11:12)
Nemegstu jokiu siaubo filmu, niekada neziuriu.Nuo to laiko, kai budama kazkur 10 m amziaus pamaciau "Egzorcista".Vaidenosi keleta metu barskancios lovos.
Kartais mano sapnai buna siaubo filmai. Sia nakti traukiau lavonus is kudros, kazkur 6 istraukiau.

Kartais vertingiausia knyga namuose yra sapnininkas .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 03, 09:13)
Ačiū

Kartais vertingiausia knyga namuose yra sapnininkas .


Neturiu spanininko, gaila.
Atsakyti
QUOTE(Paradoksualė @ 2011 03 03, 08:35)
Yra jau antra dalis filmo Paranormal Activity  biggrin.gif galit pasiziureti pries miega  devil.gif pasakoja pirmos dalies priesistore,bet pirma dalis buvo geresne  ax.gif


O man tokie filmai visiškai nebaisūs schmoll.gif kas sukrėtė tai Emilės Rouz egzorcizmas, nes ten tikra istorija blink.gif o visi tie ale tikri filmai man tik juoką kelia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2011 03 03, 11:22)
Neturiu spanininko, gaila.

Galima nusipirkti , knygynuose jų pilna .
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 03, 09:27)
Galima nusipirkti , knygynuose jų pilna .

Kad as tais sapnininkais nelabai tikiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(senmerge @ 2011 03 03, 09:27)
Galima nusipirkti , knygynuose jų pilna .

Internete pilna ju smile.gif
Atsakyti
Dabar rašau aš ir galvoju, pasakojau ar ne Jums, bet jei pasikartosiu - nepykit. Vienžo:
Per Vėlykas už mano tėvų namo tvenkinyje nuskendo 5 metų berniukas. Matėme policiją, raudančią motiną, tad mane tai psichiškai labai paveikė...
Taigi, naktį atsibundu, o šalia lovos tas berniukas stovi ir dar kažką man sakė, bet dabar jau nepamenu, ką. Tik supratau, kad susidraugauti norėjo. Brrrr... Aš persigandus šokau iš lovos, susisukau į anktkoldę ir lėkiau pas tetą į virtuvę(ji ten miegojo ant čiužinio, nes baisiai daug svečių buvo), trenkiau durimis ir atsitūpusi drebu virtuvės kampe kaip vaikas. Teta man: "Kas yra", sakau: "Aj, biški užsigliūčinau biggrin.gif". Kažkaip drįsau grįžti į tą kambarį, apsikabinau vyrą, užsiklojau galvą ir pratūnojau visą naktį nemiegodama.

Aš šiaip viską įvardyju kaip sapną, nes netikiu tokiai dalykais, nors gal ir nesapnavau... Po to ilgai nejauku buvo tame bute net dieną būti.
Atsakyti
As bijau tu mistiniu dalyku, nes nuo vaikystes dvasiomis itikejusi esu, todel ir filmu apie paranormalius reiskinius neziuriu dazniausiai, po to pradeda gasdinti visokie garsai biggrin.gif dar didele baime man varo, kai suo ziuri i viena taska ir pradeda urgzti, kraujas sustingsta biggrin.gif Nors tame bute nuo pastatymo gyvenu ir jame tikrai niekas "kanopu" nepakrate.
Dar paauglysteje, kai palaidojau senelius, neretai sapnuodavau savo kaima ir kad ten man esant vyksta kazkokie mistiniai dalykai, kad man ten vaidenasi, tokia nesvietiska baime sapne jausdavau, net nemoku apsakyti.
Atsakyti
Brrr
Atsakyti
QUOTE(alisia31 @ 2011 03 03, 09:12)
Sia nakti traukiau lavonus is kudros, kazkur 6 istraukiau.

lavonai sapne-oru permainos biggrin.gif

as megstu pasisiurpinti kartais bigsmile.gif
Atsakyti