Įkraunama...
Įkraunama...

Baisybės

QUOTE(rittux'e @ 2011 01 04, 15:13)
tikras siaubas... blink.gif po tokių dalykų ir miknium gali patapti ... blink.gif


siaip tai islikes sis paprotys ir dabar, ypac Dzukijos kaimuose, tik zinoma, ne vaikam vieta, nors kaip kas supranta.
Atsakyti
QUOTE(rittux'e @ 2011 01 04, 13:13)
tikras siaubas... blink.gif po tokių dalykų ir miknium gali patapti ... blink.gif

Taip jei vaikas tai būtų pamatęs ir labai labai išsigandęs, tada gal ir įmanoma.. unsure.gif
Atsakyti
na galiu pasakyti is patirties kur bobulkas protas buvo doh.gif gerai kad buvau maza ir nesupratau, bet vat ta vaizda pamenu iki siol nors man 30m
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 14:19)
na galiu pasakyti is patirties kur bobulkas protas buvo doh.gif gerai kad buvau maza ir nesupratau, bet vat ta vaizda pamenu iki siol nors man 30m

O ką konrečiai ten matės? Koks vaizdas liko atminty? blink.gif
Atsakyti
kaip nesa kuna iki vonios ir atgal i kambari, o ji visai nejuda
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 15:15)
kaip nesa kuna iki vonios ir atgal i kambari, o ji visai nejuda

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 17:15)
kaip nesa kuna iki vonios ir atgal i kambari, o ji visai nejuda

eik tu peklon doh.gif
Atsakyti
vat ir peklon seniau budavo, o kai pamenu kad daugumoje namie sarvodavo doh.gif negaleciau as ten gyventi baisu butu g.gif gerai kad dabar yra tarnybos kur sutvarko pasarvoja, o seniau mazai kas naudodavosi tuo

Ai dar prisiminiau is siaubu, kaimyno mociute mire, o tas vienas namie bachuras buvo 17m,. Paskambino i greitaja i policija kaip privalo tie atvaziavo konstatavo kad nuo senatves ir paliko laukti tarnybos doh.gif tai tas skambino draugam ka daryti baisu vienam nieks eiti nenori, o dar vieno motina patare kad burna paristu ir rankas , kad graziai sustingtu kunas. Jauciu as vietoj jo kieme sedeciau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo imarta: 04 sausio 2011 - 22:15
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 16:15)
kaip nesa kuna iki vonios ir atgal i kambari, o ji visai nejuda



as tai is vaikystes atsimenu,kai senelis savo moskviciuje is kito miestelio atveze savo sesers mirusi vyra,ten skrodima ar ka dare,pamenu,kad galine masinos sedyne buvo uzdengta,o jis paguldytas doh.gif, tai paskui man,kaip vaikui,buvo baisu sedet,kad ir po daug laiko toj vietoj...
Papildyta:
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 22:12)
vat ir peklon seniau budavo, o kai pamenu kad daugumoje namie sarvodavo doh.gif negaleciau as ten gyventi baisu butu g.gif gerai kad dabar yra tarnybos kur sutvarko pasarvoja, o seniau mazai kas naudodavosi tuo


mano mociute kaime ir taip sarvojo, pamenu, ta leliju kvapa..., o dabar kaime niekas negyvena,na, apsilanko tevai, gimines suvaziuoja, o as pati net kokius 3metus ten nebuvau,kazkaip man nejauku...O jei reiktu nakvoti,tai jau nezinau doh.gif Nors savas, geras zmogus,bet vistiek...
Atsakyti
QUOTE(imarta @ 2011 01 04, 21:12)
Ai dar prisiminiau is siaubu, kaimyno mociute mire, o tas vienas namie bachuras buvo 17m,. Paskambino i greitaja i policija kaip privalo tie atvaziavo konstatavo kad nuo senatves ir paliko laukti tarnybos doh.gif tai tas skambino draugam ka daryti baisu vienam nieks eiti nenori, o dar vieno motina patare kad burna paristu ir rankas , kad graziai sustingtu kunas. Jauciu as vietoj jo kieme sedeciau

blink.gif mane ištiktų isterijos priepuolis jei taip..
Atsakyti
As i mirti ziuriu kaip i normalu reiskini, gal del to, kad daug ju sutinku darbe, o ir is saviskiu nemazai i amzino poilsio vieta palydejau. Gyvenam mano mociutes name, kur sarvota buvo daug zmoniu per visa amzeli, bet tikrai nesibaiminu ir negalvoju, kad va, ten stovejo karstas ar pan. Tai naturalus procesas kaime.
Atsakyti
QUOTE(AgathaGray @ 2011 01 05, 08:04)
As i mirti ziuriu kaip i normalu reiskini, gal del to, kad daug ju sutinku darbe, o ir is saviskiu nemazai i amzino poilsio vieta palydejau. Gyvenam mano mociutes name, kur sarvota buvo daug zmoniu per visa amzeli, bet tikrai nesibaiminu ir negalvoju, kad va, ten stovejo karstas ar pan. Tai naturalus procesas kaime.

Mes irgi visus namie pas mano šarvodavome. Bet paskui nejauku buvo miegoti miegamajame , kur gulėjo miręs žmogus. doh.gif
Atsakyti