Įkraunama...
Įkraunama...

IVF

Mergaites, užvdžiau nauja temute, nežinau kaip išėjo, jei kas negerai, nepykit 4u.gif
Kaip ir priklauso, linkiu visoms svajoniu iššipildymo ateinančiais metais ir tikėkim, kad būtent jie ir duos mum tai, ko dabar labiausiai trokštame smile.gif
Papildyta:
Liepa7, galima ir dviguba isodinima daryti.Cia tam, kad ramiau butu ax.gif Nors as, kaip ekstrymu megeja, pasirinkau didens rizika ir auginau viska.Kazkaip padejo apsispresti gydytojos ir embriologo tikejimas, kad kazkas isaugs.O zinodama, kad U pazadais nemaitina, pasirinkau butent ta varianta.
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 12 30, 17:27)
Mergaites, užvdžiau nauja temute, nežinau kaip išėjo, jei kas negerai, nepykit  4u.gif
Kaip ir priklauso, linkiu visoms svajoniu iššipildymo ateinančiais metais ir tikėkim, kad būtent jie ir duos mum tai, ko dabar labiausiai trokštame  smile.gif
Papildyta:
Liepa7, galima ir dviguba isodinima daryti.Cia tam, kad ramiau butu  ax.gif  Nors as, kaip ekstrymu megeja, pasirinkau didens rizika ir auginau viska.Kazkaip padejo apsispresti gydytojos ir embriologo tikejimas, kad kazkas isaugs.O zinodama, kad U pazadais nemaitina, pasirinkau butent ta varianta.

o kokie sekantys tavo zingsniai?
nu kaip as viska pamirstu, tai negaliu doh.gif
Atsakyti
Tesiant tema apie imunine sistema, ar Jums, kurioms nepavyko 1 ar keli IVF (net nekibo), pasireiskia reumatoidinio artrito pozymiai, simptomai?
Atsakyti
QUOTE(Beta1 @ 2010 12 30, 17:27)
Liepa7, galima ir dviguba isodinima daryti.

na, tik ne LV kaip jau rasiau schmoll.gif o Iride LV ir darosi IVF.

galgi kates metai (dievinu kates, tai priimtinesnis jos totemas nei triusio) atnes i musu namus tos tikrosios namu silumos ir santarves, ka kate ir simbolizuoja wub.gif
aha, Beta1, jus dvi ikelet blastukes o likusias dvi uzsaldet? ax.gif
Atsakyti
laba, matau idomiai diskuuojat, iskilo man klausimas. Galbut nesamone pasakysiu bet.
Kazkada, gal 4-5 metai atgal, norejau duoti kraujo, taciau padare kazkoki tyrima, nzn koki, elementaru matyt, ir pasake kad mano kraujas netinkamas, atseit jame yra kazko, ko ar tai neivardino ar jau nepamenu, nzn bet netinkamas niekam blink.gif O kazin, ar gali tai tureti itakos ivf pavykimui ir sekmingam vystymuisi embriono?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2010 12 30, 18:16)
laba, matau idomiai diskuuojat, iskilo man klausimas. Galbut nesamone pasakysiu bet.
Kazkada, gal 4-5 metai atgal, norejau duoti kraujo, taciau padare kazkoki tyrima, nzn koki, elementaru matyt, ir pasake kad mano kraujas netinkamas, atseit jame yra kazko, ko ar tai neivardino ar jau nepamenu, nzn bet netinkamas niekam blink.gif  O kazin, ar gali tai tureti itakos ivf pavykimui ir sekmingam vystymuisi embriono?

man lygiai tas pats buvo doh.gif kraujo lasteles kazkokios kitokios formos yra, vadinamos Kell antigenais. Supylus i 'normalu', ne kelini krauja, gali kilti komplikaciju. nuliudau siaip labai tuomet...
bet ar tai turi itakos imuninei sistemai tai labai geras klausimas-niekad apie tai nesusimasciau? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RositaK: 30 gruodžio 2010 - 17:42
QUOTE(RositaK @ 2010 12 30, 19:24)
man lygiai tas pats buvo  doh.gif kraujo lasteles kazkokios kitokios formos yra, vadinamos Kell antigenais. Supylus i 'normalu', ne kelini krauja, gali kilti komplikaciju. nuliudau siaip labai tuomet...


Pas mane ta pati rado jau seniai seniai, paaiskino, kad galiu buti tik kraujo plazmos donore wub.gif Sita sakiau visiems mane gydziusiems nevaisingumo specams, taciau nei vienas nepasake, kad tas turi itakos implantacijai 4u.gif
Atsakyti
Merginos,noriu visas pasveikinti su artejanciais naujais 2011-tais ir linkiu jums,kuo didziausiu svajoniu ir troskimu issipildymo!!! oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif oro_buckis.gif

Nzinau ar rytoj dar cia uzsuksiu nusprendziau tai padaryti is anksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kukulka @ 2010 12 30, 21:44)
Pas mane ta pati rado jau seniai seniai, paaiskino, kad galiu buti tik kraujo plazmos donore  wub.gif  Sita sakiau visiems mane gydziusiems nevaisingumo specams, taciau nei vienas nepasake, kad tas turi itakos implantacijai  4u.gif


O ar jūs nepamenat to tyrimo pavadinimo, manau verta apie tai pagalvoti, gal kas gali atrasti ar sužinoti kaip tai vadinama g.gif
Atsakyti
Lankausi čia dažnai, tik parašau retai. Užsukau įpusti truputi jums vilties. Norėčiau palinkėti jums visom čia laukiančiom stebuklo pačių geriausių ateinančių 2011 metų, tegu šiais metais jūsų pati didžiausia svajonė pildosi. Nenuleiskyte rankų, žinau kaip būna sunku bet tikėti reikia, stebuklai tikrai būna ir aš to dar vienas įrodymas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 31 gruodžio 2010 - 08:44
QUOTE(Trusty @ 2010 12 31, 09:37)
Lankausi čia dažnai, tik parašau retai. Užsukau įpusti  truputi jums vilties. Norėčiau palinkėti jums visom čia laukiančiom stebuklo pačių geriausių ateinančių 2011 metų, tegu šiais metais jūsų pati didžiausia svajonė pildosi. Stebuklų būna ir aš esu to įrodymas, po ilgų 7 metų, daugelio nesėkmių aš pagaliau nešioju mažą stebuklą po širdelę. Mes dar maži, bet sparčiai augame. Nenuleiskyte rankų, žinau kaip būna sunku bet tikėti reikia, stebuklai būna.


sveikinu thumbup.gif 4u.gif
Išduok paslaptį ar Lt ar Lv pavyko (pamenu tave biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šarūniukė: 31 gruodžio 2010 - 08:44
QUOTE(Šarūniukė @ 2010 12 31, 08:44)
sveikinu  thumbup.gif  4u.gif
Išduok paslaptį ar Lt ar Lv pavyko (pamenu tave biggrin.gif ) 4u.gif

Lt smile.gif Buvo visokių minčių gal keisti kliniką, buvo pokalbiai ir apie Izraelį, bet pasisekė čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trusty: 31 gruodžio 2010 - 08:48