Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkite išsirinkti automobilį 2

O gal kas galite man, nelabi protingai tuo klausimu, pavardinti dyzelio ir benzino skirtumus, privalumus ir trukumus? blush2.gif Nezinau kuri rinktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2011 06 12, 22:27)
O gal kas galite man, nelabi protingai tuo klausimu, pavardinti dyzelio ir benzino skirtumus, privalumus ir trukumus?  blush2.gif  Nezinau kuri rinktis  doh.gif

Kiek jau man pasakojo tai dyzeli gerai pirkt jei gauni jo pigiau. O šiaip dyzelio remontas, detalės brangesnės, benzinas geriau traukia, smagiau važiuot, bet dyzelio kažkiek mažiau ryja. daugiau neprisimenu. smile.gif
Atsakyti
Del traukos - tai kas kam labiau patinka. Benzinas pradeda traukti esant aukstoms apsukoms (nuo kokiu 3000), dyzelio visas traukimas yra ~2000-2500 - man asmeniskai tas labiau patinka, kad nereikia sukti variklio iki aukstu apsuku, ar norint pagreiteti nereikia jungti zemesnes pavaros. o del remonto - visi nauji - su kalnu kompu viduje ir remontas vienintelis - jungti prie kompo ir keisti viena ar kita zonda, arba keisti viska is eiles, o jei senas - dar maziau elektronikos ir gali uztekti atsuktuvo reguliavimui. Keiciant detales tiek benzo, tiek dyzelio remontas brangus...
QUOTE(Esha @ 2011 06 12, 22:17)

Atsakyti
Tiesos yra, su keliais "bet"
Jei naudojamas normalus kuras - ne baltarusiskas ar vasarinis, jei variklis normalus, nevisiskai susidevejes, zvakes visos gerai veikia (verta pasitikrint ar pasikeisti pries ziema) ir jei akumuliatorius geras - uzsives ir prie -25. Svarbu nepatingeti gerai zvakiu pasildyti (verta pasitikrint ar pasikeisti pries ziema) - beje, net ir issijungus lemputei, jos dar yra kaitinamos. Man bent geriausia yra kai pirma karta sildau iki atsijungimo (po kokiu 15 s. nuo lemputes issijungimo klakteli rele), antra karta sildau iki kol uzgesta lempute ir tada is karto vedu. Zinoma, svarus filtrai, tvarkingi laidai ir visa kita - irgi reikalinga. Man problemu uzsivedant nebuvo kile, o prie -25 ir ne kiekvienas benzinas uzsives wink.gif
QUOTE(Kliamka @ 2011 06 13, 21:48)
Tiesa, dar sako, kad dyzelis sunkiau kuriasi žiemą.

Atsakyti
o gal kas vazineja su honda jazz automobiliuku kokie atsiliepimai? pliusia-minusai. labai laukiu pasisakymu.
Atsakyti
Honda Jazz ganetinai patvarus,kaip ir visi japonai thumbup.gif .Salone vietos tikrai daug,o sulankscius galines sedynes,galima ir daug bagazo prikraut.
Is minusu pamineciau garso izoliacijos trukuma,pakabos kietuma ir nelabai ekonomiskus varikliukus.
Atsakyti
QUOTE(Oragė @ 2011 06 07, 15:10)
Sveiki,

Pagaliau išsiknisau šią temą ir aš  biggrin.gif

Bandysiu keisti auto. Ką patartumėt iš ko rinktis ir į ką atkreipti dėmesį. Suma iki 13000 lt. Renkuosi iš:
Audi A4
Toyota Corolla
Toyota Avensis
Volvo S40
Volvo V40



tetis vazineja jau penkti metai su volvo s40 , dyzeliu , mazai ryja ir negenda. Man volvukai patinka wub.gif , o svajone toyota corolla verso ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2011 06 15, 22:12)
Honda Jazz ganetinai patvarus,kaip ir visi japonai  thumbup.gif  .Salone vietos tikrai daug,o sulankscius galines sedynes,galima ir daug bagazo prikraut.
Is minusu pamineciau garso izoliacijos trukuma,pakabos kietuma ir nelabai ekonomiskus varikliukus.


g.gif nelabai ekomoniski? Gal galima placiau?
Atsakyti
Sveiki. Ka manot apie Mazda 6, 2004 metu, uz 15 000 lt, 1,9 variklis dyzeliukas. Ar ne per maza kaina? Kai pamatau mazesne, nei kitu tokiu pat auto, kaina, iskart kyla itarimas smile.gif Ir siaip gal kas esat susidure su mazdom? Buvom nuziureje renault megane, bet kai pradejo visi gazdinti ir noras praejo ja pirkti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sawlute: 19 birželio 2011 - 21:01
QUOTE(PILNATIS13 @ 2011 06 18, 14:14)
g.gif  nelabai ekomoniski? Gal galima placiau?

Kadangi pries Honda vazinejom su Yaris,tai galiu pasakyt,kad Honda 1 - 1.5L valgo daugiau benzino nei Yaris verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Brella @ 2011 06 20, 12:25)
Kadangi pries Honda vazinejom su Yaris,tai galiu pasakyt,kad Honda 1 - 1.5L valgo daugiau benzino nei Yaris  verysad.gif


Ziurinejau as ir Yaris, bet bijau kad netilpsiu, ji kiek mazesne uz Honda.
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2011 06 12, 21:15)
Atsisakiau pirkti 2.0l benzino variklio auto. Noriu 1.6. Nors bandė mane įtikint, kad mieste jie valgo tiek pat, tik trasoj 2.0 daugiau ima. Kiti sako kaip tik trasoj mažiau 2.0 reikia benzino. Treti, kad ir ten, ir ten 2.0 daugiau ima. Suprask žmogus kaip nori. biggrin.gif  doh.gif


Ir ten ir ten tiesos yra. Mažesni varikliai prie mažų greičių ir apsukų valgys mažiau, bet pradedant juos spaust - sąnaudos smarkiai šoka aukšty. Greitai nupaišiau kokia yra sąnaudų priklausomybė nuo greičio skirtingiems varikliams. Žinoma, skirtingiems to pačio tūrio varikliams ta priklausomybė gali skirtis, bet aš maždaug papaišiau, kad įsivaizduotumėte. Čia kalbu apie benzininius variklius:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaptukas: 30 birželio 2011 - 13:56