Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai, 34 tema.

QUOTE(Mingin @ 2011 01 08, 20:46)
Kur čia visos dingę? smile.gif

aha ir as pastebejau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bon_Bon. @ 2011 01 08, 18:48)
aha ir as pastebejau  rolleyes.gif

Prapuolė biggrin.gif
Atsakyti
savaitgalis gi,visi buna su savo seima ax.gif
Atsakyti
Sveikos rolleyes.gif
Na pas mane nieko naujo nevyksta... na tik didėja tarpai tarp 2ukų ir 3ukų schmoll.gif
Emukas21 , aš 3 kurse biggrin.gif blush2.gif
jei reiks knygų - sakyk - turiu visas thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aha, tylenės visos, bet matyt nėra naujienų. Pas mane tai blogos, nes teks atidėti vizitą, ketvirtadienį turėjau eiti ir apačią susidėti, prašysiu nukelti, tikiuosi, kad tik savaitėlei... sad.gif
Mergaitės, ar daug kas iš jūsų planuoja darytis estetinį dar po breketų?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif naujoke as, tai prasau uzregistruoti mane sioje temoje smile.gif mano vizitas penktadieni dejimas breketu abieju zandikauliu, kaipppp laukiu . nes man kompleksas tie dantys priekiniai atsikise, o salia dantys sulinde y vidu, tikrai neatrodo gerai, bet tai ne tik del estetinio grozio bet ir del blogo sukandimo, idesiu nuotraukas kai uzsidesiu ta "grozi" . Dabar nesioju tas gumytes tarpdanciuose, nes des ziedus, skausmas nezmoniskas, valgau tik priekiniais dantimis, o jas jau turiu nuo antradienio.. verysad.gif
Atsakyti
Sveika, blinge. O kokiam mieste/pas ką/kokie breketai?smile.gif nusiųsk duomenis blodei.
Man kaip skaudėjo dantis, tai vajėj. blink.gif gomurys dar patinęs, sakiau jei nepraeis iki trečiadienio, skambinsiuos Damušienei... Dabar man praėjęs vizitas kaip pragaras atrodo. ;(
Atsakyti
as Klaipedoj, ortodontijos centre, pas J.Liatukiene smile.gif kiek su ja buvau susidurus atrodo tikrai ismananti savo profesija ir isklausanti pacientus smile.gif Man tos gumeles kazkoks kosmaras, valgau vien kose kuri jau vemt vercia verysad.gif Bent jau iskentus toki skausma breketu verzimas nebestebins manes biggrin.gif O as desiuos befigaturius metalinius, tik virsu nuo ilties iki ilties turesiu befigaturius keramikinius, daugiau keramikiniu deti galima sakyt kaip ir uzdraude biggrin.gif o befigaturiai del to, kad maziau vazinetis reikia, nes as ne klaipedoj gyvenu isvis smile.gif ir ta kaina atsiperka galima sakyt beveik jei reciau vazinesiuos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blinge: 09 sausio 2011 - 05:09
QUOTE(Gardi @ 2011 01 09, 01:37)
Pas mane tai blogos, nes teks atidėti vizitą,
Mergaitės, ar daug kas iš jūsų planuoja darytis estetinį dar po breketų?




Oi,kokios cia blogos,as tiek atidejus vizitu,planavo pusantru metu,o teks visus 3 atnesiot,nes niekad laiku negaliu atvykt i LT smile.gif

As dar nezinau,tikriausiai noresiu,bet dar paziuresiu kaip atrodyt bendras vaizdas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Pas mane kolkas jokiu naujienu, ketvirtadieni vizitas, ziuresim ka pasakys smile.gif
QUOTE(blinge @ 2011 01 09, 07:07)
as Klaipedoj, ortodontijos centre, pas J.Liatukiene smile.gif kiek su ja buvau susidurus atrodo tikrai ismananti savo profesija ir isklausanti pacientus smile.gif Man tos gumeles kazkoks kosmaras, valgau vien kose kuri jau vemt vercia  verysad.gif  Bent jau iskentus toki skausma breketu verzimas nebestebins manes  biggrin.gif O as desiuos befigaturius metalinius, tik virsu nuo ilties iki ilties turesiu befigaturius keramikinius, daugiau keramikiniu deti galima sakyt kaip ir uzdraude biggrin.gif o befigaturiai del to, kad maziau vazinetis reikia, nes as ne klaipedoj gyvenu isvis smile.gif ir ta kaina atsiperka galima sakyt beveik jei reciau vazinesiuos smile.gif

Sveika prisijungus mirksiukas.gif Tikriausiai turejai omeny beligaturinius breketus, taip?
Atsakyti
O man antradieni vizitas, (jau bus antras paverzimas). Laukiu, kad pakeistu gumytes ant safyriniu breketu, nes dabartines jau igavo gelsva atspalvi smile.gif
Dantu skausmas aprimes, jau po biski pradedu kramtyti ir kasti priekiniais dantimis. Tikiuosi, per vizita taip nebeskaudes, kaip pirma karta rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo radviliux: 09 sausio 2011 - 11:53
Na tikrai, kad ramu čia pasidarę smile.gif pas mane irgi nieko naujo ir spėju iki vasario galo nieko naujo lb ir neapturėsiu, nors tikiuosi, kad mano krūminukas iki tol jau bent kažkiek į savo vietą bus atėjęs smile.gif pasigavau anginą, tai kenčiu gerklės skausmą nežmonišką, nei valgyt, nei gert biggrin.gif o dantų neskauda visai, bet norėčiau kad pamaustų truputį biggrin.gif
Atsakyti