Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

QUOTE(*Fortūna* @ 2011 08 22, 14:33)
Jos turi didelį valomajį efektą - todėl naudojant pradžioje gali suaktyvėti seniai pamiršti negalavimai, kurie visokių cheminių vaistų yra "sugrūsti" į organzimo vidų. Reikia turėti kantrybės ir prakentėti tuos nemalonius pojūčius  4u.gif

drinks_cheers.gif
Mano seima,tevai ir daugelis draugu vartoja.Esame patenkinti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuziukas26 @ 2011 07 03, 19:38)
Sveiki, gal kas esate naudoje FOHOW Princeses perlas kapsules? As naudoju ir kuo toliau tuo maziau pasitikiu tomis kapsulemis nes visokie uzdegimai prasidejo jas naudojant kuriu jau daug laiko nebuvo. Pasidalinkite patirtimi tos kurios esate naudojusios nes labai mazai informacijos apie tai ar jos kam nors istikruju padejo 4u.gif



Sveika as naudoju ne tik princesės perlą (nes turėjau operaciją buvo trumpintas gimdos kalelis 3SIN) tai po operacijos viskas buvo išsiderine, man žiauriai padėjo as naudojau geriamą eleksyrą "Sanbao", Linchzhi. po pusės metų susitvarkė visos problemos su moteriškom bėdom. O princesės perlą naudoju profilaktiškai į mėnesį kartą. Visom rekomenduoju savęs nekankinti tais "vagisanais ir makmiroloil" ką vaistinė pardavinėja, nes pinigai milziniški o neišgydo o tik apgydo.

Atsakyti
sveikos, as jau galvojau kad man kas netinka ar negerai, nes po penkiu dienu gerimo siu produktu taip prasidejo visos mano senos ligos kad jau nepaejau tarpais, kepenys, inkstai, angina, sakes ir viskas is karto tai ziauru, bet jau septinta diena tai jau mazeja tie skausmai, vadinasi poveikis yra jei pablogejo ? g.gif tik tikiuosi kad isgis o neliks taip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(J.Evute @ 2011 10 10, 13:19)
tik tikiuosi kad isgis o neliks taip  biggrin.gif

O kaip dabar? g.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 10 19, 23:17)
O kaip dabar? g.gif

siandien šešiolikta diena kaip naudoju, tai jau nieko nesijaucia. tik oda pagrazejo, viduriai tvarkosi, o daugiaunieko nejauciu, gal dar naktimis geriau miegu. gal dar anksti tikėtis daug pokyčių g.gif
Atsakyti
QUOTE(zanazuzana @ 2011 10 03, 13:04)
Sveika as naudoju ne tik princesės perlą (nes turėjau operaciją buvo trumpintas gimdos kalelis 3SIN) tai po operacijos viskas buvo išsiderine, man žiauriai padėjo as naudojau geriamą eleksyrą "Sanbao", Linchzhi. po pusės metų susitvarkė visos problemos su moteriškom bėdom. O princesės perlą naudoju profilaktiškai į mėnesį kartą. Visom rekomenduoju savęs nekankinti tais "vagisanais ir makmiroloil" ką vaistinė pardavinėja, nes pinigai milziniški o neišgydo o tik apgydo.

labai teisingai parasete drinks_cheers.gif as taip naudojau sios linijos princeses perla. Profilaktiskai, patiko man jis. Daug geriau negu tuos grudamus gines makmirolus ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(@@vandeniuke@@ @ 2011 10 25, 19:18)
labai teisingai parasete drinks_cheers.gif as taip naudojau sios linijos princeses perla. Profilaktiskai, patiko man jis. Daug geriau negu tuos grudamus gines makmirolus ir t.t.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos,

ir aš išbandžiau princesėsperlą,dabar klausimas toks,šįryt jį išsiėmiau,ir apsiploviau naudodama irigatorių su medetku arbata,beapsiplovinėjant pradėjo šalintis lauk,tokios kaip atplaišos g.gif taip turi būti ar kaip?apsiploviau beveik pilnomis dviejom tom talpom,išėjo tų atplaišų nemažai,bet nesuprantu kas tai blush2.gif g.gif kam dar taip buvo? ax.gif
Atsakyti
kam dar taip buvo?

Buvo, matyt taip ir turi buti...) As irgi pradejau vartoti, kol kas kazko ypatingo nepastebejau, bet oda pagrazejo..)) Galvoju, gal reiketu visa kursa praeiti siu papildu... Gal kas bande?
Atsakyti
QUOTE(Lijata @ 2012 03 31, 20:38)
kam dar taip buvo?

Buvo, matyt taip ir turi buti...) As irgi pradejau vartoti, kol kas kazko ypatingo nepastebejau, bet oda pagrazejo..)) Galvoju, gal reiketu visa kursa praeiti siu papildu... Gal kas bande?


o man ant veido spuogų padaugėjo verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 03 31, 20:44)
o man ant veido spuogų padaugėjo verysad.gif  verysad.gif

Nėra ko nuliūsti - organizmas valosi, išsivalys ir nebus tų spuogų mirksiukas.gif
O gal kas galit pasakyti po kiek dabar galima nusipirkti kordysepca Feniksa? jei cia nenorit, galima i a.z. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TomaKa: 05 balandžio 2012 - 13:03
Man l.patiko dantu pasta (kazkada uosviene dovanojo) thumbup.gif
Atsakyti