Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

O mes isigijome patalyne Fohow. Noriu papasakoti savo ispudzius. Kadangi sios patalynes viena is funkciju kraujotakos suaktyvinimas, tai kelias naktis tikrai jautesi, lyg mazutes skruzdelytes begiotu po kuna. Supratau, kad aktyveja kraujo cirkuliacija.Po keliu naktu jau tokio pojucio nebuvo, vadinasi pripratau. Bet , kad as ta saltmire varle galesiu miegoti nuoga, net neisivaizdavau, mat sioje patalyneje geriausias poveikis, butent miegant tik nuogam. Pabandziau, veikia puikiai, labai greitai susylu, o kojos, kurios visad saltos, po 5-7 min. jau iskisu lauk, nes atrodo uzkais. Tiesiog neiprasata. Pati patalyne labai grazi ir medziaga labai svelni. Pvyzdziui tose vilnoninese patalynese tikrai nuoga negaliu miegoti, man kanda. O sitoje labai gerai miegam ir issimiegam. Per dvi savaites numeciau 1.200 kg. O musu giminaitis irgi jau menesi miega sioje patalyneje, tai sake, kad naktimis nesikelia i tuoleta, mat anksciau keldavosi. Kitos pazystamos vyrui praejo sanariu skausmai.
As esu labai laiminga, kad vis delto ja isigijau. Juk kas yra zmogui svarbu, mano manymu gerai pailseti, tai geras miegas. O dar jei miego metu vyksta visokie sveikatinimo procesai, tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prinsese: 14 rugpjūčio 2012 - 21:31
sveiki.
o ka reiketu vartoti kad padidetu noras myletis(ltinis potraukis)
gal kas ka bandete?
Atsakyti
Sveiki. smile.gif Musu visa seima jau 6 metus naudoja Fohow produkcija ir dziaugiasi sugrizusia sveikata! Fohow Oral Liquid yra vienintelis vaistas nuo visu ligu mano keturiems vaikams. Senai pamirsti kosuliai, bronchitai, antibiotikai ir t.t.

Dabar džiaugiuosi nauja produkcija: miegu ir kaifuoju nuo Fohow patalynes ir pagalviu 4u.gif Kojinės irgi fantastiškos (kojos visai nepavargsta ir neprakaituoja)!

Is ginekologu paskaitu zinau, kad lytini potrauki galima padidinti sistemingai 2-3 men. vartojant Linchzhi + Sanbao.
Atsakyti
QUOTE(Gold Man @ 2012 08 18, 14:38)
Sveiki. smile.gif  Musu visa seima jau 6 metus naudoja Fohow produkcija ir dziaugiasi sugrizusia sveikata! Fohow Oral Liquid yra vienintelis vaistas nuo visu ligu mano keturiems vaikams. Senai pamirsti kosuliai, bronchitai, antibiotikai ir t.t.

Dabar džiaugiuosi nauja produkcija: miegu ir kaifuoju nuo Fohow patalynes ir pagalviu 4u.gif Kojinės irgi fantastiškos (kojos visai nepavargsta ir neprakaituoja)!

Is ginekologu paskaitu zinau, kad lytini potrauki galima padidinti sistemingai 2-3 men. vartojant Linchzhi + Sanbao.



TAIP TAIP,AS DABARPASIDOMEJAUMIR MAN TA PATI DERINI PATARE NAUDOTI?
KAINA NEMAZA,BET REIKES BANDYTI.
O gal zinote kuriam laikui uztenka to sinbao aleksyro? kiek ten buteliuku ieina i ta 150lt kaina? g.gif
Atsakyti
cia ji siulo gerokai pigiau, nei visur. Nors pakuote panasi i fohow firmos, bet uzrasas lyg visai ne toks (nera oral liquid uzrasyta), tai kelia itarimu ar nera koks padirbinys neveiksmingas?
Atsakyti
QUOTE(joli84 @ 2012 08 30, 20:47)
cia ji siulo gerokai pigiau, nei visur. Nors pakuote panasi i fohow firmos, bet uzrasas lyg visai ne toks (nera oral liquid uzrasyta), tai kelia itarimu ar nera koks padirbinys neveiksmingas?




Na, kaina, atsižvelgiant į kiekį yra panaši, bet ten plastikiniai flakonai, pridėta į sudėtį konservantų ir kas bandė, tai vėl prie Fohow sugrįžo.
Atsakyti
Skaitau ir stebiuosi-moterys,jus tikit kinietiska produkcija?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo forbija: 04 rugsėjo 2012 - 20:35

 ! 
Primename, kad forume draudžiama pirkti/parduoti/platinti/dovanoti/mainyti vaistus, maisto papildus, kontraceptikus ir pan.

Forumo nariams, pažeidusiems taisykles, gali būti taikomos tokios nuobaudos: skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
QUOTE(forbija @ 2012 09 04, 21:34)
Skaitau ir stebiuosi-moterys,jus tikit kinietiska produkcija?

Na tikim thumbup.gif . Si produkcija, ne kokia tai lafkute ar kioskas. Rimta kompanija su rimtais mokslininkais, moksliniu institutu ir fabriku. Ka norit pasakyti, kad viskas Kinijoje yra blogai. Nieko panasaus. Ten, kur namudininkai ka nors gamina, tai taip. Ir kainos nebrangios ir kokybe prasta. O cia kokybe thumbup.gif , aisku ir kaina nemenka. Bet kas bande siu produktu ir pajaute ju galia, suprato, kad viskas su jais labai gerai. Nera jokiu koncervantu, nes tik pradarius buteliuka, reikia laikyti tik saldytuve ir tai tik apie 7-10 dienu, nes po to produktas sugenda.
Kas netiki, tegu sau ryja saujomis paracetamoli, citramona antibijotikus ir visus likusius cheminius vaistus nuo skausmo ir t.t.
Kaip daznai zmogus sako:-Duokite man vaistu NUO GALVOS. Ka tai reiskia? Ogi, kad jam nereikia GALVOS. Arba NUO SKRANDIO , tai reiskia, kad jam nereikalingas SKRANDIS biggrin.gif .
Sie produktai skirti ne NUO, o atstatyti zmogaus LASTELE. O kai siu produktu deka lastele atsistato, tada pats organozmas gydosi. thumbup.gif
Taigi paciam zmogui rinktis, ka ir kaip naudoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo prinsese: 05 rugsėjo 2012 - 15:04
QUOTE(Gold Man @ 2012 08 18, 13:38)
Sveiki. smile.gif  Musu visa seima jau 6 metus naudoja Fohow produkcija ir dziaugiasi sugrizusia sveikata! Fohow Oral Liquid yra vienintelis vaistas nuo visu ligu mano keturiems vaikams. Senai pamirsti kosuliai, bronchitai, antibiotikai ir t.t.

Dabar džiaugiuosi nauja produkcija: miegu ir kaifuoju nuo Fohow patalynes ir pagalviu 4u.gif Kojinės irgi fantastiškos (kojos visai nepavargsta ir neprakaituoja)!

Is ginekologu paskaitu zinau, kad lytini potrauki galima padidinti sistemingai 2-3 men. vartojant Linchzhi + Sanbao.

pasiskaiciau ir uzsimaniau tos patalynes smile.gif
o kur kas perka sia produkcija?
Atsakyti
QUOTE(*Fortūna* @ 2011 08 22, 15:33)
Jos turi didelį valomajį efektą - todėl naudojant pradžioje gali suaktyvėti seniai pamiršti negalavimai, kurie visokių cheminių vaistų yra "sugrūsti" į organzimo vidų. Reikia turėti kantrybės ir prakentėti tuos nemalonius pojūčius  4u.gif


drinks_cheers.gif tikrai taip ir ne tik su siais produktais bet ir su kitais naturaliais
ne tik su siais tenka dirbti ne vienerius metus tai galiu patvirtinti, kur yra organizme problema ten ji iskeliama, kol nesutvarkoma pradine neigiama reakcija organizmui, o tik po to problema sprendziama is esmes mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukrecij@: 25 rugsėjo 2012 - 08:41
mano šeima naudoja dantų pastą ir Lingzhi kapsules profilaktikai
Atsakyti