Įkraunama...
Įkraunama...

FOHOW - kiniški maisto papildai

Sveikos:) Prisijungsiu ir as prie temeles smile.gif Naudoju kordicepsa ir jo produktus jau pora metu, isvada butu tokia: nieko geresnio nesu vartojus. Bent jau man tai puikiai tiko ir patiko. Pagrinde naudoju skysta kordicepsa. Toks kaip ir pastovus produktas mano namuose. Esu nemazai naudojus Meigui rozes pasta-beveik visa nestuma. Tustindavaus kasdien, ir su zarnynu bedu nebuvo. Tai skaitau kad padejo. Po gimdymo nebenaudojau, siek tiek lindo bedeles su tustinimusi velgi(jautri mano organizmo vieta blush2.gif ) Iki sesto nestumo menesio geriau kalci, po to skysta kordicepsa. Po gimdymo taip pat kordicepsa su kalciu. Na zinokit nenoriu cia nei girti nei ka, bet vaikelis manau del to stipresnis yra. Jau pirmaji menesi laike galvyte, ir siaip vikrus ir stiprus yra. Dabar jam beveik puse metuku, bedu neturim. Na cia plestis galeciau dar siek tiek, jei kam idomu klauskit 4u.gif
Dar su vyru naudojam dantu pasta, ir as geriu dabar Lindzi kapsules, profilaktiskai skysta kordicepsa geriu, karts nuo karto smile.gif Beje maitinu dar.
Na bent jau as tai labai dziaugiuos atradus siuos produktus, nors ir brangokai gaunas... bet is kitos puses-zymiai maziau vaistinese isleidziame biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nosr turite patirties su FOHOW esant onkologinėms ligoms?
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2012 04 10, 21:53)
Ar kas nosr turite patirties su FOHOW esant onkologinėms ligoms?

Teko girdeti, kad padeda iveikti, sumazina skausma. Ypac kartu su chemo terapija kad palengvina pasalinius reiskinius. Kiek zinau yra intensyus kursas, t.y.dideli kiekiai turi buti vartojami, ir gana ilgai..Viena sergancia moteri teko vezti i konsultacija pas prof.Gamperi, tai paskyre po dezute i diena tamsaus koordicepso, dviem menesiams. Isivaizduokit kokie pinigai, kai viena dez.db kainuoja 168lt..Bet zinoma cia sveikata
Atsakyti
QUOTE(Agnyte Jank @ 2012 04 11, 09:32)
Teko girdeti, kad padeda iveikti, sumazina skausma. Ypac kartu su chemo terapija kad palengvina pasalinius reiskinius. Kiek zinau yra intensyus kursas, t.y.dideli kiekiai turi buti vartojami, ir gana ilgai..Viena sergancia moteri teko vezti i konsultacija pas prof.Gamperi, tai paskyre po dezute i diena tamsaus koordicepso, dviem menesiams. Isivaizduokit kokie pinigai, kai viena dez.db kainuoja 168lt..Bet zinoma cia sveikata


bet ar padeda sumažinti auglį?
Atsakyti
Na negaliu pasakyt konkreciai, nes nebuvo tokio varianto kad sirges zmogus butu atejes ir pasakes kad jam sumazino augli ar pan.. Bet mano galva, ir remiantis visa suteikiama informacija as tuo tikeciau
Atsakyti
Tikėti norėčiau, bet reikėtų bent jau teigiamų realių faktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilnele @ 2012 04 11, 19:43)
Tikėti norėčiau, bet reikėtų bent jau teigiamų realių faktų  g.gif

kaimynų vaikas sirgo onkologine liga, tėvai paskendo tūstantinėse skolose kišdami pinigus šitai firmai ir vaiko tas neisgelbėjo, nei vežio nesustabdė verysad.gif nors viena pazistama sirgo antros st liakemija,ji vartoja elekyra ir po ligos jau trys metai kartais dar isgeria fenikso,jai padeda jis kazkiek imuniteta pastiprinti, bet stebuklų tikrai nedaro, nes kainos tai tokios lyg stebuklus turėtų daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2012 03 18, 10:22)
sveikos,

ir aš išbandžiau princesėsperlą,dabar klausimas toks,šįryt jį išsiėmiau,ir apsiploviau naudodama irigatorių su medetku arbata,beapsiplovinėjant pradėjo šalintis lauk,tokios kaip atplaišos g.gif  taip turi būti ar kaip?apsiploviau  beveik pilnomis dviejom tom talpom,išėjo tų atplaišų nemažai,bet nesuprantu kas tai  blush2.gif  g.gif  kam dar taip buvo? ax.gif

po pirmo perlo man praktiskai nieko nebuvo. Tačiau po antrojo, taip pat kaip binto atpaliseles. Buvau seminare, kur informavo kad bus sitaip, tad ir nesijaudinu perdaug. Tai reiskia kad valosi tavo gimda, tos atplaisos tai per tavo gyvenimą nusedusios negėrybes, kurios dabar salinasi lauk. Man tik iskilo klausimas, seminare kalbejo ,kad imerkus perla y vandenį( pries naudojima) jis turi isbrinkti, taciau nieko panasaus nebuvo. laikiau iki 15 min.
Atsakyti
QUOTE(Olelebebe @ 2012 04 26, 16:01)
po pirmo perlo man praktiskai nieko nebuvo. Tačiau po antrojo, taip pat kaip binto atpaliseles. Buvau seminare, kur informavo kad bus sitaip, tad ir nesijaudinu perdaug. Tai reiskia kad valosi tavo gimda, tos atplaisos tai per tavo gyvenimą nusedusios negėrybes, kurios dabar salinasi lauk. Man tik iskilo klausimas, seminare kalbejo ,kad imerkus perla y vandenį( pries naudojima) jis turi isbrinkti, taciau nieko panasaus nebuvo. laikiau iki 15 min.


bet ten ji mirkyti reik jei sausa gleivinė g.gif ar ne?aš nemirkiau schmoll.gif
Atsakyti

 ! 
Primename, kad vaistų, maisto papildų, ir pan prekyba, mainai, dovanojimas forume draudžiamas, prašome išsamiau susipažinti su skyrelio taisyklėmis.
Atsakyti
merginos,gal kas galėtumėt pakomentuoti tokią situaciją..

pirmą mėn po princesės perlo kapsulės išėmimo ir praėjus porai dienų patepliojo...antrą mėnesį,kapsulę dėjau pagal visus nurodymus,ir po jos išėmimo,trečią dieną prasidėjo vėl mmm g.gif nebe tepliojimas,o mmm doh.gif taip turi būti ar tai nėra normalu?
Atsakyti
Sveiki,

as taip pat sitoj temeleje del princeses perlo, pries 4 dienas isidejau pirmajy perla, po jo kaip ir daugeliui tokios baltos kaip bintas pleves ar kas ten tokios pasirode, ir dar dabar rodosi, planuoju vel detis antrajy perla, tik norejau paklausti kaip ten ir su kuo plautis reikia vidu? nes kiek skaiciau tai nelabai sveika prasiplovineti is vidaus, ir nelabai suprantu kaip tai daryti ax.gif
o kad organizmas valosi, tai jauciasi...
nes pas gine vaikstau ir vis priraso visokiu antibijotiku, kurie nieko nepadeda.. jau organizmas nusilpo, ir nusibodo gerti tuos vaistus, dar kokius pinigus moku uz tai, nuejus pas gine vel moku uz tepinelio tyrima ir vel uzdegimas... banddysiu gyditis siuo perliuku, tikiuosi kad viskas bus okay...

O del mmm manau kad valosi taip tavo organizmas, lenda visos bedos ligos, skaiciau kad po vienos arba dvieju dezuciu perlu turetu viskas susitvarkyti, o dabar tiesiog reik iskenteti ta organizmo valymasi...

taip pat skaiciau jeigu yra problemu tai reikia per cikla sunaudoti apie 4 perlus, po menesiniu vel apie 2-3 o paskui profilaktiskai per cikla po 1 perliuka... taip ir darysiu , tikiuosi gero rezultato blush2.gif
Papildyta:
beto apie siuos produktus is asmenines patirties galiu pasakyti kad jie padeda... pries 10 -12 metu, mane gydoja du menesius gyde nuo anginos, o pasirodo buvo bronchitas, nuvaziavus i ligonine iskarto pripaise bronchine astma, alergija sunim katem , ziedadulkem, patalines erkutem, daug laiko praleidau ligonineje kol atsistaciau, nes buvau pripompuota ivairiausiu antibijotiku, buvo prirase ir hormoniniu vaistu... salia viso to tevai pirkdavo ir kordicepsa, is pradziu karaliskaji ar kaip jis ten vadinosi tada, o paskui paprastajy , jy vartojau 2 metus, ir dabar esu sveika, nei bronchines astmos, taip pat auginu katina ir suny, manau kad tai turejo itakos pasveikimui smile.gif
bet velgi, gal kiekvienam organizmui skirtingai, beto cia yra zoleliu pagrindu viskas, o gydimas zolelemis niekada nepastebimas po dienos ar savaites, reikia laiko ilgo, nes is pradziu organizmas issivalo o tada jos pradeda veikti blush2.gif
Atsakyti