Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šauniosios pradinukės


user posted image

Mūsų būrelis

jugeta (01 09)- anglų kalba 2,3,4 klasese
viga (01 25) - 3-4 klasės
pavilionyte (02 04) - 1-3 klasės
nengute (02 13) - 4 klasė
elimak7 (02 21) - 3 klasė
vai2 (02 26) - 3-4 klasės
zuzanele (03 05) - 3 klase
nonele (03 05) - 1 klasė
eda77 (03 24) - 2 klase
smilga1972 (04 30) - 3 klasė
domasss (05 07) - 4 klasė
suilibuk(05 30) - 4 klase
Andzelika (06 09)
dimming (06 21) anglų kalba
linastri (06 24) - 3 klase
kara 117 ( 07 17) - 4 klase
simba3 (07 15) - 4 klase
rutagra (07 21) - 3 klase
rityte (07 24) - 4 klasė
BalBal (08 08) - 4 klase
Iruciukass (08 14) - 3 klase
Vaiduuse (08 14) - 1 klasė
janiku (08 21)- 1-3 klases
auglina (08 28) - 1 klase
rollick (08 28) - 3 klase
r.vytaute (09 05) - 1 klase
b.s (09 15) - 4 klasė
agė-melagė (09 26) - 2 klasė
22peliukas22 (10 04) - 3 klasė
leliuko_mama (10 13) - 4 klasė
linius (11 11) - 1 klasė
Leta-Beta (11 25)-4 klase
ingredb (12 28) - 1 klasė
INEXS -3klase ir anglų kalba pradinukams
Vildinga - 1 klase
Irma.r - 2 klase
Natele - laikinai nedirba
arden - 1 klasė
virgulyte - 3 klase
laurija - 2 klasė
VAMI - 4 klase
mergele - 3 klase
ninkute - 3 klase
Dainelej - 3 klase
betukas - 1 klase
pauliausirmosmama - 1 klase
Nata123 - 2-3 klases
smilga99 - 4 klasė
svajokle5

Senoji tema
čia......

Naujos kolegės, prisijungusios į mūsų gretas, slaptažodį į mūsų lobių skrynią gauna tik tuo atveju, kai atsiunčia savo turimą metodinę, vaizdinę ar kitą vertingą medžiagą adresu pradinukeirmama@gmail.com ir dažnai prisijungia su mumis pabendrauti. Kai mes matysime, kad jūs jau įsiliejote į mūsų gretas, tada arden atsiųs jums prisijungimo duomenis prie mūsų lobių skrynios.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simba3: 05 sausio 2011 - 10:11
Labas visoms ir visiems smile.gif Noriu priminti ir kartu pasidžiaugti, kad pirmasis mūsų paštas yra pripildytas ir kad visą informaciją siunčiame į pradinukeirmama1@gmail.com

Gero vakaro smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 05 sausio 2011 - 17:45
kazkam buvau zadejusi issiusti medziagos apie vertinima, bet neissiunciau, nes internetas buvo uzluzes tai labai jau atsiprasau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(elimak7 @ 2011 01 05, 19:10)
kazkam buvau zadejusi issiusti medziagos apie vertinima, bet neissiunciau, nes internetas buvo uzluzes tai labai jau atsiprasau verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Dar nevėlu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(22peliukas22 @ 2011 01 05, 21:08)
Sveikos, brangiosios  smile.gif . Visas su atėjusiais naujaisiais metais. Pastarąsias dienas buvau paskendus mokinių pasiekimų knygelių šūsnyje, pildžiau pusmečio pasiekimus, dar ir šiandien ranką skauda  ax.gif Tikiuosi, kad bent keli tėvai paskaitys.....

Laikas labai greitai eina, jau net nesitiki, kad vos kelios dienos liko iki atostogų pabaigos, dar nenoriu dirbt su vaikais  schmoll.gif


Pas mus pusmetis baigiasi sausio pabaigoj g.gif O apie atostogas ir aš pagalvojau- norėčiau, kad jos dar tiek pat prasitęstų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2011 01 05, 21:19)
ax.gif
Dar nevėlu ax.gif

Tai tada tuoj pradesiu isusti i bendra pasta blush2.gif
Papildyta:
ka radau savo kompe apie vertinima sukeliau i pasta ax.gif tikiuosi jog bus kas nors tinkamo ax.gif
Atsakyti
arden, jei nebūtų lb sunku, tai nors nuo sausio mėnesio svarbiausius dalyku. vadovėliai tai atnaujinti, bet lb daug atitinka. truputį palengvinti
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 01 05, 20:20)
arden, jei nebūtų lb sunku, tai nors nuo sausio mėnesio svarbiausius dalyku. vadovėliai tai atnaujinti, bet lb daug atitinka. truputį palengvinti

tu man temų pavadinimus pirmus parašyk, nes neatrenku kas ir kaip, nes jau su antra laida pagal Balčytį dirbu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 01 05, 21:35)
tu man temų pavadinimus pirmus parašyk, nes neatrenku kas ir kaip, nes jau su antra laida pagal Balčytį dirbu  ax.gif

Laikas. Nežinomas dėmu oDviženklių skaičių sudėtis Sudėtis stulpeliu Renkamės skaičiavimo būdą Pritaikome savo žinias Pritaikome savo žinias Sudarome 100
Termometras Dviženkliu skaičių atimtisDviženklių skaičių atimtis stulpeliu Dviženklių skaičių sudėtis ir atimtis Uždaviniai keliui apskaičiuoti Geometriniai kūnai ir figūros
Laiko ratas Atkarpos ir jų ilgiai Tada daugyba, dalyba ir iki 1000
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 01 05, 20:41)
Laikas. Nežinomas dėmu oDviženklių skaičių sudėtis Sudėtis stulpeliu Renkamės skaičiavimo būdą Pritaikome savo žinias Pritaikome savo žinias Sudarome 100
Termometras Dviženkliu skaičių atimtisDviženklių skaičių atimtis stulpeliu Dviženklių skaičių sudėtis ir atimtis Uždaviniai keliui apskaičiuoti Geometriniai kūnai ir figūros
Laiko ratas Atkarpos ir jų ilgiai Tada daugyba, dalyba ir iki 1000

pažiūrėsiu ir nuskanuosiu, jei bus kur tik pirmadienį, nes kol atostogos biskį muili muili nuo darbuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(arden @ 2011 01 06, 16:56)
pažiūrėsiu ir nuskanuosiu, jei bus kur tik pirmadienį, nes kol atostogos biskį muili muili nuo darbuko   blush2.gif

O mes jau sulaukėm savo mokinukų. Mes rudenį turėjom papildomas
Ir viena mergytė atėjo su pačia geriausia žinia: mokytoja padarė 2 klaidas laiške tėveliams. (va ką reiškia dirbt naktimis). Tai, jei kuri naudositės agės- melagės siuntinuku pagal birutuką (aš mūsų pašte taip užvadinus) tai pažiūrėkit ir pasitaisykit klaidas.Sorry blink.gif lotuliukas.gif pirmos užduoties ketvirtam žody ir antram tekstiniam uždaviny doh.gif
Atsakyti
QUOTE(agė-melagė @ 2011 01 06, 18:19)
O mes jau sulaukėm savo mokinukų. Mes rudenį turėjom papildomas
Ir viena mergytė atėjo su pačia geriausia žinia: mokytoja padarė 2 klaidas laiške tėveliams. (va ką reiškia dirbt naktimis). Tai, jei kuri naudositės agės- melagės siuntinuku pagal birutuką (aš mūsų pašte taip užvadinus) tai pažiūrėkit ir pasitaisykit klaidas.Sorry blink.gif  lotuliukas.gif pirmos užduoties ketvirtam žody ir antram tekstiniam uždaviny doh.gif


Jei man taip pasitaiko, tai pasakau, kad turiu gerą mokinį, jei mokytojo klaidas pastebi. Nes juk ir suaugę klysta. O ar jūsų tėveliai klaidų nedaro? Ir visi kaip susitarę atsako "Daro" rolleyes.gif O šiaip atsiprašau, jei suklystu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 sausio 2011 - 16:34