Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 13, 21:43)
padelit prasau verysad.gif matuoju vandeni su paprastu canpol termometru is vaistine ir nei daugiau nei maziau kaip priklauso pagal ta tempartura ir maudau o siandien antra diena kaip pupa ikista i vandeni dreba, anksciau sypsodavos pluskendavo kojytem.man vanduo saltas atrode nuo pat pradziu kaip kokem ezere bet galvoju taip turi but . zodziu pati pradejau kalatotis is baimes staigei aprengiu ir i lova prie mp zodziu ka daryt???? gal tas termometras blogas ???? verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

o tai kaip vaikui uzpakaliuka po kranu plaunat?as tai kisu riesa ir jei man maloni temp., tai tiks ir vaikui. o drebejo, tai gal issigandus, gal greitai ikisot i vandeni ar pan.
patarimas visoms kuriu vaikuciai verkia, bijo maudytis , ivyniokit vaikucius i ranksluosti, palute ar pan.ir tada dekit i vonele. kiek praklykinau savo vaika kol toki patarima gavau is neurologes thumbup.gif
QUOTE(Rasa___ @ 2011 08 13, 23:00)
O MANO PUPA SIANDIEN PRILAIKOMA ZENGE 4 ZINGSIUS O JAI TIK 2MEN IR 3SAW AS SUSIMASCIAU AR VERTA LEIST TAIP DARYT KA JUS MANOT? g.gif JI 3DIENA NULAIKE JAU GALVA O ATSISPYRDAMA I MANO RANKAS PASLAUZIA  MAZDAUK NUO 1MEN MUM PAS GYDYTOJA TIK UZ SAVAITES O AS NET NEZINAU IR KA DARYTI GAL NEGALIMA DAR TAIP ANKSTI g.gif

tai dar nedinges refleksas, ar kai gime leliukas daktares palatoj neziurejo vaiko refleksu. katik gime jie zingsniuoja, sliauzia, maniske ir galva iskelus laike biggrin.gif
Atsakyti
Ar perrengiat mažylius nakčiai kitais rūbeliais?
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 08 21, 13:03)
Ar perrengiat mažylius nakčiai kitais rūbeliais?

dazniausiai pries miega maudomes, tai perrengiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 08 21, 12:03)
Ar perrengiat mažylius nakčiai kitais rūbeliais?


Savo mažylį nuo kokio mėnesiuko nakčiai kitais rūbeliais perrengiu. Čia jau toks ritualas prieš miegelį. Kad ir nebūna sauskelnės pilnos, visada nusiprausiam,paplikinėjam, švarų pampersiuka užsidedam ir miego rūbeliais apsirengiam. Tada jau vaikiukas aprimsta ir žino, kad tuoj miegelio laikas.
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 08 21, 14:03)
Ar perrengiat mažylius nakčiai kitais rūbeliais?


Neperrengiu, kai dienos metu ims miegoti tik karta ar du, tada imsiu perrengineti. O dabar kartais dar visa diena gali pramiegoti tik trumpam atsikeldamas pavalgyti ir pazaisti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niukse @ 2011 08 21, 01:03)
O po kiek jis isvalgydavo kas karta ar daznai po biski? Nes maniskis tai iesko iskarto kai pakeliu atsirugt ir toks vaizdas kiek duosi tiek gers,tai nencinames visakaip kaip imanoma nes kaip sakiau bijau permaitint perdaug kol galiausiai uzmiega bet po kokiu 3 val po praito maitinimo keliasi vel valgyt.O gal 120ml nera daug tokio amziaus kudikiui gal as bereikalo baiminuos padidinti norma  unsure.gif ar jus vadovaujates tuo kiek raso ant misinuku pakuotes?

Manau, kad tokio amziaus kudikio tikrai nepermaitinsi - jis zino, kiek jam reikia. Busti ir valgyti kas trys valandos yra normalu. Pabandyk padaryti 150 ml. Tiek, kiek buvo parasyta ant misinuku pakuotes, mums visiskai netiko. Maniskis valge daug mazesnem porcijom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RRodamer: 21 rugpjūčio 2011 - 21:21
Vaikučiai tikrai nepersivalgo, gali suvalgyti daug,bet jeigu bus per daug jie atpila visą perteklių smile.gif
Atsakyti
Keičiant sauskelnes plaunat užpakaliukus ar naudojat drėgnas servetėles?
Atsakyti
QUOTE(Luno @ 2011 08 22, 17:50)
Keičiant sauskelnes plaunat užpakaliukus ar naudojat drėgnas servetėles?


As visada sunelio uzpakaliuka pakisu po kranu ir apiplaunu. Mano manymu dregnos serveteles labiau tinka kelionems, isvykoms.
Atsakyti
QUOTE(ritat29 @ 2011 08 22, 19:46)
As visada sunelio uzpakaliuka pakisu po kranu ir apiplaunu. Mano manymu dregnos serveteles labiau tinka kelionems, isvykoms.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
mano suneliui 1,5men.kai valgo mano piena 5min.viskas gerai buna poto pradeda pykti, rekti, visas raudonuoja, tada pakeliu atrugsta, duodu vel papa ir vel tas pats, atrodo puola papa patraukia kelis gurksnius ir rekia,taip biski pasikankinu daugiau neduodu. kas jam gali buti? prisigalvoju visko. gal kam taip buvo ir isisaikine esat kas buvo jusu mazyliui?
Atsakyti
ir dar mano papai tokie subliuske tai pastebejau kad jis kazkoks neramus buna. tai galbut pieno mazai, bet atpila pieneliu mano, tai nezn kas. miega mazai,pabunda daznai, vakarais smarkiai rekia, pyksta. atrodo valgyt nori, duodu papa rekia, biski patraukia ir pyksta, rekia, kartais riecia galvyte atgal. tai galvoju kad pilva jam skauda.bet galvoju kad gal pieno nedaug. kita diena buna ramiau, bet retai. daviau pora kartu misinuku tai valgo ramiau, bet gydytoja sake neduoti,nes nemazai priaugo per men. 1,8kg. norisi maitinti savo pienu, tai kankinuos,,,,,,,pagelbekit,.....
Atsakyti