Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet neprasta

QUOTE(DuNNo @ 2011 03 02, 02:41)
Prisiklausius geru atsiliepimu nusipirkau si


Kur, kur, kur?? Reikia ir man skubiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Inspiratative @ 2011 03 02, 07:57)
Kur pirkot ax.gif



QUOTE(dontstop @ 2011 03 02, 08:38)
Kur, kur, kur?? Reikia ir man skubiai  biggrin.gif


Martinose būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 02, 09:38)
Kur, kur, kur?? Reikia ir man skubiai  biggrin.gif


ir man jau dega biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(marcipane* @ 2011 03 02, 10:38)
Martinose būna  mirksiukas.gif

Et verysad.gif Gal kas žino, Martina Kaune gal jau vėl atidaryta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 02, 11:09)
Et  verysad.gif  Gal kas žino, Martina Kaune gal jau vėl atidaryta? g.gif


tai bandykit derint, kad kas nupirktų kitam mieste ir atsiųstų, jei nėra pas jus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juxt @ 2011 01 18, 17:56)
Gal galit kuri parekomenduoti pigesnį bet gerą nude (tikros nude spalvos ne į ružavumą ar violetinumą) lupdažį/blizgį be blizgučių, kuris nesausintų lūpų ir nesusidarytų tos juostelės kaip aš vadinu biggrin.gif



na as naudoju oriflame vitage nude jis visiskai neturi blizgesio tik nesupratau kodel taip pavaizduota ir kad butu dar naturaliau uz truputi su pudryte surenku dregme tai atrodo tikrai graziai ;DD
user posted image
Atsakyti
QUOTE(I'm love @ 2011 03 02, 00:34)
Naudoju ne viena, ne du ir ne tris kartus 4u.gif . Lyginciau netgi su Lancome lupu blizgesiu blush2.gif

O kaip išsilaiko ant lūpų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Almost @ 2011 03 02, 12:20)
tai bandykit derint, kad kas nupirktų kitam mieste ir atsiųstų, jei nėra pas jus  smile.gif

Bandysiu Klaipėdoje paieškot, šį mėn ten planuoju važiuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(DuNNo @ 2011 03 01, 23:55)
Domina visi atsiliepimai apie B rich produktus(kaukes,sampunus,kondiskes)


atsiliepimų tikrai buvo ir ne vienas ax.gif
aš turiu kaukę, naudojau dar tik kartą, bet man patiko, plaukai tikrai paklusnesni, ne taip pučias, šiaušias, tik aš laikiau ilgai apie 30 - 60 min
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 03 02, 12:09)
Et  verysad.gif  Gal kas žino, Martina Kaune gal jau vėl atidaryta? g.gif



Kauno Martiną prieš porą mėnesių perkėlė iš Kalniečių prekybos centro į Lukšio g. 60, šalia Iki (buvusio Vitebsko) ir Kikos. mirksiukas.gif Parduotuvė ta pati, prekės- irgi, net ir padravėjos tos pačios, tik vieta kita. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilita @ 2011 03 02, 14:00)
Kauno Martiną prieš porą mėnesių perkėlė iš Kalniečių prekybos centro į Lukšio g. 60, šalia Iki (buvusio Vitebsko) ir Kikos.  mirksiukas.gif  Parduotuvė ta pati, prekės- irgi, net ir padravėjos tos pačios, tik vieta kita.  cool.gif

Ačiū labai 4u.gif Gera neujiena thumbup.gif Man tiek visko reikia iš Martinos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aprilita @ 2011 03 02, 13:00)
Kauno Martiną prieš porą mėnesių perkėlė iš Kalniečių prekybos centro į Lukšio g. 60, šalia Iki (buvusio Vitebsko) ir Kikos.  mirksiukas.gif  Parduotuvė ta pati, prekės- irgi, net ir padravėjos tos pačios, tik vieta kita.  cool.gif

doh.gif ir taip nepakeliui ta martina buvo tai dar labiau ne pakeliui nukėlė.. cool.gif
Atsakyti