Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

Tai linkiu greičiau išjudinti kūną ir pasiekti -3kg tikslą thumbup.gif Man šiaip kelių kg užtektų,bet noriu tvirto kūno,tam ir sportuosiu biggrin.gif
Atsakyti
assa.gif karsta.gif baigiau šiandienos programą..taigi jau 3 kartai cool.gif biggrin.gif

o sportuojančios turit vieną filmuką ar kelis?? g.gif žiūriu kiek turiu tai visi vienodi,norėčiau kad būtų ir įvairesnių pratimų,greit neatsibostų biggrin.gif
Atsakyti
as siandien plana ivykdziau ir prisiverciau pasportuoti tongue.gif o kalanetika man rodos nelabai turi kazkokiu mandru pratimeliu kiek teko matyti tai visi labai panasiai vienodi 4u.gif
Atsakyti
plyta šaunuole thumbup.gif kaip savijauta?
Atsakyti
viskas gerai savijauta puiki energijos nenormaliai daug thumbup.gif tik nezinau ar ryt neskaudes raumeniuku tongue.gif
Atsakyti
Man šiaip jaučiasi toks tempimas,bet šiaip neskauda stipriai nieko unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif lankiau kalanetiką sporto klube vasarą, pasiskaitinėjau čia pas jus ir dabar siunčiuosi video thumbup.gif bandysiu namie pasportuot smile.gif
Atsakyti
na,kaip sportuojančioms sekasi?? bigsmile.gif aš vis dar sportuoju cool.gif
Atsakyti
sakykite kuo kalanetika skiriasi nuo pilateso ? ax.gif
Atsakyti
Kalanetika skiriasi nuo Pilateso tikrai nemažai. Pilateso treniruotėje buvau tik vienoje, tad labai daug papasakoti negaliu. Tik tiek, kad Pilatese kvepavimo technika kitokia, pratimai patys kitokie. Kalanetikoje pėdos patemptos, kaip balete, o Pilatese atvirkščiai.

Ankstesniuose postuose buvo gan neblogas skirtumų paaiškinimas. 4u.gif

*charite* aš truputi sustojau - sveikata pavede, guliu patale... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 01 26, 16:13)
sakykite kuo kalanetika skiriasi nuo pilateso ?  ax.gif

Jei skaitai rusų kalba -
http://be-inshape.ru...v-chem-raznica/
Jei ne - gal kas nepatingės paversti smile.gif

В чем разница между калланетикой и пилатесом?

Пилатес широко амплитудная гимнастика. Упражнения пилатес это растяжки, за счет которых прорабатываются группы мышц. Пилатес акцентирует внимание на дыхании, причем диафрагмальном. Основа комплекса рассчитана на приобретение "каркаса прочности": спина-пресс. Количество повторов до 10. В продвинутом варианте это серия связок, больше напоминающая пауэр-йогу. Пилатес тренирует баланс, равновесие в движении.

Калланетика это статическая, мелко амплитудная, много повторная (на 100-120 секунд) гимнастика с преобладанием изотонических упражнений, т.е. тренировки мышц за счет многочисленных повторов, попеременного сокращения и растяжения – это не растяжки как таковые. По сложности калланетика превосходит пилатес потому, что сразу же дается сильная статическая нагрузка на мышцы, поэтому комплекс для начинающих мало кто осиливает с первого раза, даже если есть некоторая подготовка. Рабочая зона в начале выполнения упражнения приводится в предельно возможное положение и мышца, находясь в постоянном тонусе, без стадии расслабления удерживается нужное количество повторов. Разбавляют блоки довольно суровые растягивающие упражнения.

Atsakyti
QUOTE(Irjuda @ 2012 01 26, 15:18)
*charite* aš truputi sustojau - sveikata pavede, guliu patale...  verysad.gif

Tai daug atbatos ir citrinos,pasveiksi greitai 4u.gif aš tai jau 6 kartus sportavau,gal aišku ir vaidenasi man,bet figūra keičiasi biggrin.gif

Pabandysiu trumpai išversti Bezdžionės paaiškinimą:

Pilatesas-tai raumenų tempimo pratimai,kurių metu akcentuojamas diafragminis kvėpavimas. Šis sportas didžiausią dėmesį skiria nugaros ir pilvo sritims. Vienas pratimas gali būti kartojamas iki 10 kartų, taigi šis sportas turi panašumų su viena iš jogos rūšių. Pilatesas lavina pusiausvyrą ir judesius.

"Pilatesas- viena iš saugiausių ir naudingiausių fitneso metodikų, kuri ne tik sustiprins ir sustangrins raumenis, bet ir padės tapti lankstesniais, grakštesniais bei sveikesniais.
Pilateso metodas - tai viso kūno mankštos sistema, kuria stiprinami giluminiai ir pa­viršiniai kūno raumenys, lavinamas kvėpavimas bei protas. Šio metodo tikslas - siekti raumenų pusiausvyros stiprinant silpnuosius ir lavinant trumpuosius. Tai puikus būdas gerinti kūno lankstumą, jėgą bei koordinaciją atsižvel­giant į sąnarių ir nugaros būklę. Moterims pilateso pratimai yra ypač reikalingi, kadangi jie padeda ženkliai sustiprinti apatinės nugaros dalies, pilvo preso ir liemens raumenis, kas yra ypatingai svarbu tiek priešgimdyviniame , tiek pogimdyviniame periode.
Pilatesas puikiai vysto koordinaciją, gerina lankstumą, moko judėti gražiai ir grakščiai. Pilateso užsiėmimai naudingi įvairaus amžiaus žmonėms- vyrams ir moterims, visiems, kurie nori gražiai atrodyti, gerais jaustis ir būti puikios formos.
Nesvarbu, ar mankštinsitės kartu su treneriu, ar vieni, egzistuoja tik viena sąlyga: pratimai atlie­kami kontroliuojant situaciją, skiriant daug dėmesio tam, ką mes darome čia ir dabar. Tai reikalauja didelio susikaupimo. Pilateso treniruotės yra visiškai saugios, jas naudoja atstatomajai terapijai gydant traumas. Pilatesas taip pat padeda pagerinti kūno kontrolę, paversdamas jį vientisa harmoniška visuma. Būtent todėl norintiems užsiiminėti juo nėra jokių apribojimų: nei amžiaus, nei lyties, nei fizinės būklės.
Svarbiausia tai, kad pilatesas yra paremtas puikia savijauta, ir nėra vienas iš tų pratimų kompleksų, kurie skirti paruoši kūną pliažo sezonui. Tolygiai išvystyti raumenys- tai raktas į gerą laikyseną, plastiškus judesius bei graciją." (cituoju iš kito šaltinio)

Kalanetika-tai statiška, mažos amplitudės ir ilgai besikartojančių judesių gimnastika. Vienas pratimas kartojamas 100-120 sekundžių. Kalanetika yra sudėtingesnė nei pilateso pratimai, nes daug kartų kartojant tą patį judesį, duodama stipri apkrova raumenims, dėl to pradedančiajam gali būti sunku atlikti visus pratimus iš karto.
"Pavadinimas kilo iš šių pratimų kompleksų įkūrėjos vardo Callan Pinckney. Tai statinių pratimų kompleksas, kada raumenys dirba išsitempimo ir susitraukimo principu. Sąnarių patempimo metu atsiranda statinis krūvis, tada pasiekiamas raumenų didžiausias elastingumas. Tiems, kurie siekia numesti papildomus kilogramus ir sutvirtinti raumenis - reikėtų rinktis būtent šią gimnastikos rūšį.

Kalanetikos pratimai skirti visoms kūno dalims: pečiams, rankoms, juosmeniui, pilvui, nugarai, klubams, kojoms. Pratimai sudaryti taip, kad vienu metu dirbtų kuo daugiau giliųjų raumenų, t.y. tos raumenų grupės, kurių kasdieninėje veikloje nepriverčiame dirbti. Dėl šios priežasties greitai ima tirpti giliau susikaupę riebalai. Callan tvirtina, kad viena valanda kalanetikos užsiėmimų prilygsta septynioms valandos klasikinės gimnastikos ir net dvidešimt keturioms valandoms aerobikos! Skamba neįtikėtinai, bet geriausias įrodymas - jūsų pačių praktika!

Kalanetikos poveikis:

sumažina kūno svorį ir apimtis;
pagerina medžiagų apykaitą;
pagerina laikyseną;
sustiprina raumenis.
Atliekant pratimą, judesiukų skaičius gali būti kartojamas nuo 30 iki 100 kartų. Nereikia išsigąsti! Ši gimnastikos rūšis skiriasi nuo kitų tuo, kad judesiai atliekami lėtai, be staigių trūktelėjimų ir itin maža amplitude. Kalanetikos pratimus nebūtina atlikti griežta tvarka. Jūs galite pasirinkti tik tuos, kurie, anot jūsų, reikalingi tam tikrai sričiai labiausiai (pvz.: pilvo, klubų). Lengvas raumenų maudimas sako, kad pratimą atliekate gerai ir, kad laikas atpalaiduoti kūną." (cituoju iš kito šaltinio)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *charite*: 26 sausio 2012 - 17:20