Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

QUOTE(Vi-Vian @ 2011 02 17, 20:00)
man krito:)


tada tau labaaai pasiseke biggrin.gif nors raumenys sunkesni uz lasinukus tj jis turetu laikytis daugmaz vienodas smile.gif nebent dar visokiu papildomu priemoniu imiesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2011 02 27, 10:32)
Laba diena,
Noriu pradeti lankyti kalanetika, planuoju i 7muzos, tai ten sako kad reiketu i pradedanciuju ateiti g.gif  ar butina ? Kokia turi buti apranga ? Gal kas lanko 7 muzose ?

4u.gif

Kazkaip idomiai skamba, pradedantiesiems ir pazengusiems g.gif Ten gi vienodi pratimai, bet gal tik pazenge jau daugiau issilenkia, geresnis lankstumas ir pajegumas, manau, kad galima eiti kartu su visais , tik truputi tiek daug nedaryti, kiek visi daro, kad is pradziu nepersistengti. O apranga turi buti tokia, kad butu patogu ir nevarzytu judesiu.
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2011 02 27, 11:32)
Laba diena,
Noriu pradeti lankyti kalanetika, planuoju i 7muzos, tai ten sako kad reiketu i pradedanciuju ateiti g.gif  ar butina ? Kokia turi buti apranga ? Gal kas lanko 7 muzose ?

4u.gif



4u.gif sveika prisijungus į būrį biggrin.gif aš timpas užsimaunu, maikutę ir pirmyn. Tiesa avalynės nereikia, tai nors ir su šlepetėm gali kulniuoti iki salės. Nežinau kaip kitur, bet kur pati pradėjau lankyti, tai nėra jokio suskirstymo ar pradedantieji ar pažengę. Atliksi pratimus lėčiau ar mažiau ir viskas bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 02 27, 18:42)
Kazkaip idomiai skamba, pradedantiesiems ir pazengusiems  g.gif Ten gi vienodi pratimai, bet gal tik pazenge jau daugiau issilenkia, geresnis lankstumas ir pajegumas, manau, kad galima eiti kartu su visais , tik truputi tiek daug nedaryti, kiek visi daro, kad is pradziu nepersistengti. O apranga turi buti tokia, kad butu patogu ir nevarzytu judesiu.



QUOTE(LiusiLiu @ 2011 02 27, 23:33)
4u.gif sveika prisijungus į būrį biggrin.gif aš timpas užsimaunu, maikutę  ir pirmyn. Tiesa avalynės nereikia, tai nors ir su šlepetėm gali kulniuoti iki salės. Nežinau kaip kitur, bet kur pati pradėjau lankyti, tai nėra jokio suskirstymo ar pradedantieji ar pažengę. Atliksi pratimus lėčiau ar mažiau ir viskas bus gerai mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif

Ar seniai uzsiemate kalanetika ? kokie rezultatai ? Kiek laiko reikia buti nevalgius iki treniruotes ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaka.: 28 vasario 2011 - 08:48
QUOTE(Pasaka. @ 2011 02 28, 10:40)
Aciu  4u.gif

Ar seniai uzsiemate kalanetika ? kokie rezultatai ? Kiek laiko reikia buti nevalgius iki treniruotes ?


ne, aš tik pradėjau. Kaitalioju kalanetikos treniruotes su pilatesu, kūno dizainu, anticeliulitine, stengiuos kasdien pasportuoti, bet deja išeina į savaitę 4 kartai kokie. Bet kaip pradžiai gerai ir nuo tiek pradėt. Savijauta gera, jaučiuosi gyvybingesnėsmile.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir as smile.gif Buvau kalanetika seniau sportavusi, bet kai sukudau tiek kiek man norejosi ir aptingau o kai aptingau tai ir svoris gryzo.. doh.gif reik vel susiimt, pavasaris jau ant nosies vis tik.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(stafisss @ 2011 01 14, 19:16)
Štai iš čia siunčiausi
Atsisiusti
Kai atsidaro ta svetainė, einate į apačią, dešinėj pusėj "free user", mėlynas mygtukas "download file", įvedat žodžius kurie parašyti, tada "download file" spaudžiate ir palaukiate apie minutę, viršuj dešinėj bus "slower download"(žalias mygtukas) spaudžiate, pasirenkat į kur išsaugoti ir viskas  4u.gif



Bandziau siustis, tai garsa parsiunte vaizdo ne.. g.gif
Atsakyti
dailycard.lt dabar akcija kalanetikos abonementui savicko sporto klube 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės 4u.gif Aš irgi susidomėjau kalanetika. Pažiūrėjau, kad man arčiausiai darbo būtų Stimulus klubas. Kokie atsiliepimai apie šį klubą? Labai įdomu, nes kaina 12 kartų nėra maža, todėl nesinorėtų išmesti pinigėlių ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotti @ 2011 03 12, 17:01)
Sveikos, mergaitės  4u.gif  Aš irgi susidomėjau kalanetika. Pažiūrėjau, kad man arčiausiai darbo būtų Stimulus klubas. Kokie atsiliepimai apie šį klubą? Labai įdomu, nes kaina 12 kartų nėra maža, todėl nesinorėtų išmesti pinigėlių  ax.gif

Girdejau, kad ten gana mazai vietos ir lyg dusu nera...
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 03 12, 20:18)
Girdejau, kad ten gana mazai vietos ir lyg dusu nera...


duso kabinu tikrai nera. ir 1 sale uzsiemimams
Papildyta:
QUOTE(Dorotti @ 2011 03 12, 17:01)
Sveikos, mergaitės  4u.gif  Aš irgi susidomėjau kalanetika. Pažiūrėjau, kad man arčiausiai darbo būtų Stimulus klubas. Kokie atsiliepimai apie šį klubą? Labai įdomu, nes kaina 12 kartų nėra maža, todėl nesinorėtų išmesti pinigėlių  ax.gif


http://www.supermama...?...657701&st=0
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2011 03 13, 10:55)
duso kabinu tikrai nera. ir 1 sale uzsiemimams
Papildyta:
http://www.supermama...?...657701&st=0


Ačiū už nuorodą, skaičiau, bet nieko konkretaus neradau doh.gif
Kad nėra dušų, tai manau, kad čia didelis minusas... Studija visai šalia mano darbo, galėčiau nulėkt pasportuoti ir prieš ji, bet po to be dušo nelabai išsiversčiau... ax.gif

Dar norėjau pasiteirauti ar galimas sakyti, visiškai nesportavusiai man blush2.gif nebus per sunkūs kalaneikos pratimai?
Atsakyti