Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

QUOTE(Dorotti @ 2011 03 13, 11:04)
Ačiū už nuorodą, skaičiau, bet nieko konkretaus neradau doh.gif
Kad nėra dušų, tai manau, kad čia didelis minusas... Studija visai šalia mano darbo, galėčiau nulėkt pasportuoti ir prieš ji, bet po to be dušo nelabai išsiversčiau...  ax.gif

Dar norėjau pasiteirauti ar galimas sakyti, visiškai nesportavusiai man  blush2.gif  nebus per sunkūs kalaneikos pratimai?

as pati visiskai pries tai nesportavus, neseniai pradejau kalanetika thumbup.gif tikrai nepersunku, aisku kai kuriuos pratimus, ne iki galo atlieku, bet is esmes, si rusis man labai patiko.kiekviena karta pazanga jauciu, treniruote intensyvi, bet ne strakaliojimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wwwlaima: 13 kovo 2011 - 16:59
QUOTE(wwwlaima @ 2011 03 13, 16:58)
as pati visiskai pries tai nesportavus, neseniai pradejau kalanetika thumbup.gif tikrai nepersunku, aisku kai kuriuos pratimus, ne iki galo atlieku, bet is esmes, si rusis man labai patiko.kiekviena karta pazanga jauciu, treniruote intensyvi, bet ne strakaliojimai smile.gif


Jei ne paslaptis, kur lankote? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorotti @ 2011 03 13, 20:05)
Jei ne paslaptis, kur lankote?  blush2.gif

bodygym, cia prie neries, ukio banko arena smile.gif
Atsakyti
Man labai patinka kalanetika vedama trenres Liudmilos Effectus klube,va ten tai tikrai privercia dirbti,pries tai buvau Stimulus tai nepalyginamai,ten labiau kaip atsipalaidavimas buvo su ramia muzikele,o cia jau dirbi,kad pasiektum rezultatus,trenere labai priziuri ir kaina prieinama (8 kartai 130lt) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(r8e8d8e8 @ 2011 02 14, 14:22)
sveikos, gal žinote Šiauliuose kur vyksta kalanetika?



Mane taip pat domintų, ar yra kalanetikos užsiėmimai Šiauliuose????
Atsakyti
Kalanetika thumbup.gif Lankiau Klaipėdoj vietoj bėgiojimo atšalus orams. Man patiko, kad čia nėra aerobikos strakaliojimo, nes per aerobiką padusdavau ir išsimušdavau iš ritmo.
Kadangi nežinojau, kas ta kalanetika yra, nusipirkau vienkartinį apsilankymą. Tiesą sakant atlaikiau tik 15 min. rytinės treniruotės (pats nemėgstamiausias paros laikas). Išėjo taip, kad į klubą ėjau pėstute skubėdama, tai atėjau jau gerai apšilus, o kadangi stengiaus pratimus daryti sąžiningai, tai persistengiau. Jau maniau viskas, žiauriai nusiminiau, bet kai ėjau atgal namo niekai negalėjo sukuprinti nugaros bigsmile.gif Ėjau tokia tiesi tiesi (treniruotę baigiau po pratimų nugarai) bigsmile.gif
Paskui lankiau dar porą mėnesių. Man laaaaabai patiko thumbup.gif Svorio pasikeitimų nebuvo, bet pasikeitė formos. Pati nepastebėjau, bet susilaukiau komplimentų iš šalia dirbančių kolegių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristute97 @ 2011 03 28, 10:25)
Kalanetika  thumbup.gif  Lankiau Klaipėdoj vietoj bėgiojimo atšalus orams. Man patiko, kad čia nėra aerobikos strakaliojimo, nes per aerobiką padusdavau ir išsimušdavau iš ritmo.
Kadangi nežinojau, kas ta kalanetika yra, nusipirkau vienkartinį apsilankymą. Tiesą sakant atlaikiau tik 15 min. rytinės treniruotės (pats nemėgstamiausias paros laikas). Išėjo taip, kad į klubą ėjau pėstute skubėdama, tai atėjau jau gerai apšilus, o kadangi stengiaus pratimus daryti sąžiningai, tai persistengiau. Jau maniau viskas, žiauriai nusiminiau, bet kai ėjau atgal namo niekai negalėjo sukuprinti nugaros  bigsmile.gif  Ėjau tokia tiesi tiesi (treniruotę baigiau po pratimų nugarai)  bigsmile.gif
Paskui lankiau dar porą mėnesių. Man laaaaabai patiko  thumbup.gif  Svorio pasikeitimų nebuvo, bet pasikeitė formos. Pati nepastebėjau, bet susilaukiau komplimentų iš šalia dirbančių kolegių  mirksiukas.gif


kokiam klube lankete?
Atsakyti
Kalanetikos atveju svorio kritimo neturetumete pasirinkti rodikliu, irodanciu efektyvuma, nes kalanetikos metu stipreja raumenys, mazeja riebalu mase, del to galite net pasunketi keliais kilogramais, bet pvz talija sumažeti 5 cm..
Atsakyti
QUOTE(elze1 @ 2011 03 28, 11:41)
kokiam klube lankete?


Kitonijoj
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2011 03 21, 23:07)
Mane taip pat domintų, ar yra kalanetikos užsiėmimai Šiauliuose????


negi niekas nežinot???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naura14 @ 2011 03 28, 13:05)
Kalanetikos atveju svorio kritimo neturetumete pasirinkti rodikliu, irodanciu efektyvuma, nes kalanetikos metu stipreja raumenys, mazeja riebalu mase, del to galite net pasunketi keliais kilogramais, bet pvz talija sumažeti 5 cm..



nezinau ka sako kalanetikos teoretikai, bet savo pvz galiu teigti, kad riebalai tikrai dega. o taip yra, kaip man aiskino treneris, del to, kad dirba gilieji raumenys, o kadangi mes kasdieneje veikloje ju nelaviname, tai ir riebalu sudega daugiau nei siaip sporto saleje ant treniruokliu, nes kunui reikia daugiau energijos
Atsakyti
Atradai ir aš šią sporto rūšį. man ji labai priimtina, nes nereikia starkalioti, bėgioti ar stūmdyti svorių 4u.gif Kol dar pradžia, nelabai turiu kuom pasidalinti, bet pirmoji treniruotė paliko teigiamą įspūdį. negalvojau, kad tokio sporto metu galima taip suprakaituoti doh.gif
Atsakyti