Įkraunama...
Įkraunama...

Kalanetika

Sveikos, kur lankot kalanetiką Kaune? 4u.gif
Atsakyti
Gal kas lankote kalanetiką Šiaurės sporto klube. Ten lyg dvi trenerės, gal galite pasakyti, pas kurią daugiau eina vyresnės?
Atsakyti
Lankau ir aš kalanetiką smile.gif Jau antras mėnesis smile.gif Bet tik po kartą per savaitę ir dar po kartą pilatesą, negaliu išsirinkti tarp šių dviejų sporto šakų, patinka abi blink.gif

Kažkokių pasiketimų dėl kūno formų nematyti dar, bet po mėnesio daugumą pratimų jau daug lengviau darau, nei kai pradėjau lankyti treniruotes, tai matyt tvirtėju biggrin.gif
Atsakyti
Kalanetika yra mano atradimas, ir kiekvieną dieną jau nuo ryto laukiu treniruotės kaip vaikas torto! birthday.gif Lankau jau apie tris mėnesius, pradėjau nuo 2-3 kartų per savaitę, dabar lankau 4-6 kartus (kaip kada išeina, kartais tiesiog reikia reikalus susitvarkyt ir nebespėju į treniruotę).
Apimčių nesimatavau, be to, per pusmetį prieš pradedant sportuoti ir taip sukūdau. BET - kūnas akivaizdžiai sutvirtėjo ir jaučiuos daug daug geriau. O svarbiausia - pagaliau radau būdą susitvarkyti su nepakeliamu stresu darbe. 17.05 - ir aš maunu į treniruotę, kur visos mintys sutelktos tik ties mano pačios kūnu, o ne kažkieno kažkokiais reikalais. Nuostabus jausmas!
p.s. O jau vyras koks patenkintas pastangrėjusiu kūnu, ne tas žodis triniti.gif
Atsakyti
Merginos, parasykite, kokiam klube lankot smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miau: 31 spalio 2015 - 09:49
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 10 30, 15:29)
Kalanetika yra mano atradimas, ir kiekvieną dieną jau nuo ryto laukiu treniruotės kaip vaikas torto! birthday.gif Lankau jau apie tris mėnesius, pradėjau nuo 2-3 kartų per savaitę, dabar lankau 4-6 kartus (kaip kada išeina, kartais tiesiog reikia reikalus susitvarkyt ir nebespėju į treniruotę).
Apimčių nesimatavau, be to, per pusmetį prieš pradedant sportuoti ir taip sukūdau. BET - kūnas akivaizdžiai sutvirtėjo ir jaučiuos daug daug geriau. O svarbiausia - pagaliau radau būdą susitvarkyti su nepakeliamu stresu darbe. 17.05 - ir aš maunu į treniruotę, kur visos mintys sutelktos tik ties mano pačios kūnu, o ne kažkieno kažkokiais reikalais. Nuostabus jausmas!
p.s. O jau vyras koks patenkintas pastangrėjusiu kūnu, ne tas žodis triniti.gif



Parašykit kur ir pas ką lankot.

Aš buvau vieną kartą. Ir netraukia manęs ji. Tikėjausi kažko kito.
Nu dar eisiu pas kitą trenerę, gal kažkas kitko bus.
Atsakyti
Lankau Vija pinavija Šiaurės miestelyje Vilniuje pas skirtingas terneres (kada turiu laiko). Labiausiai patinka Edita Baškienėje ir Jurgita - tikrai nuostabios trenerės: pažiūri, kaip atlieki pratimą, pataiso, paaiškina, kas ir kodėl daroma, kokie raumenys turi dirbti. Pas Urtę labai efektinga, bet laaabai sunku, jei darai viską nuoširdžiai ir taisyklingai.

Kai buvau kalanetikoj pirmą kartą prieš porą metų, man irgi nepatiko. O dabar atėjau su požiūriu, kad bet ką daryt savo kūnui yra į naudą - tai ir kalanetika patinka, ir meditacijoj buvau, ir į jogą užsirašiau, ir visur fainai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 11 03, 12:07)
Lankau Vija pinavija Šiaurės miestelyje Vilniuje pas skirtingas terneres (kada turiu laiko). Labiausiai patinka Edita Baškienėje ir Jurgita - tikrai nuostabios trenerės: pažiūri, kaip atlieki pratimą, pataiso, paaiškina, kas ir kodėl daroma, kokie raumenys turi dirbti. Pas Urtę labai efektinga, bet laaabai sunku, jei darai viską nuoširdžiai ir taisyklingai.

Kai buvau kalanetikoj pirmą kartą prieš porą metų, man irgi nepatiko. O dabar atėjau su požiūriu, kad bet ką daryt savo kūnui yra į naudą - tai ir kalanetika patinka, ir meditacijoj buvau, ir į jogą užsirašiau, ir visur fainai biggrin.gif


Einu su mintimis padaryti ką nors gero savo kūnui, išjudinti jį, nes labai sustingau per pastarąjį pusmetį.

Aš ten pat kelis sykius nuėjau. Vis stengiuosi pas kitą trenerę patekti, kad palyginti ir atrasti savo. Tai ir man Edita pasirodė geriausia. Jurgita B. schmoll.gif nepatiko, Jolita taip pat schmoll.gif
Nu bet ir kainos kai pagalvoji. Palyginus labai panašu į Impuls kainas pasidaro jei nori dažniau lankyti. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(miau @ 2015 10 31, 10:48)
Merginos, parasykite, kokiam klube lankot smile.gif


Aš tai klube Body Lounge, Žvėryne lankau smile.gif Kol kas esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2015 11 04, 11:30)
Einu su mintimis padaryti ką nors gero savo kūnui, išjudinti jį, nes labai sustingau per pastarąjį pusmetį.

Aš ten pat kelis sykius nuėjau. Vis stengiuosi pas kitą trenerę patekti, kad palyginti ir atrasti savo. Tai ir man Edita pasirodė geriausia. Jurgita B.  schmoll.gif nepatiko, Jolita taip pat  schmoll.gif
Nu bet ir kainos kai pagalvoji. Palyginus labai panašu į Impuls kainas pasidaro jei nori dažniau lankyti. doh.gif

Kainos tikrai didelės - einu todėl, kad dirba trenerė Edita ir kad prie pat darbo (niekas neatperka to jausmo, kai nuvarai tiesiai iš darbo vietoj to, kad kamšty sėdėtum biggrin.gif ).

Turėjau treniruotę ir pas Ritą - išbandykit, labai įdomi! Ant tokių judančių blynų treniravomės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 11 05, 16:19)
Kainos tikrai didelės - einu todėl, kad dirba trenerė Edita ir kad prie pat darbo (niekas neatperka to jausmo, kai nuvarai tiesiai iš darbo vietoj to, kad kamšty sėdėtum biggrin.gif ).

Turėjau treniruotę ir pas Ritą - išbandykit, labai įdomi! Ant tokių judančių blynų treniravomės cool.gif



Bandžiau ant tų blynų. Buvo pilates treniruotė su jais.
Nu ne schmoll.gif ne man tas svyravimas... Mano kojos ir taip dabar dreba nuo treniruočių.

Nesuprantu kodėl čia tokios užkeltos kainos... g.gif
Atsakyti
QUOTE(šviesi lapė @ 2015 11 03, 14:07)
Lankau Vija pinavija Šiaurės miestelyje Vilniuje pas skirtingas terneres (kada turiu laiko). Labiausiai patinka Edita Baškienėje ir Jurgita - tikrai nuostabios trenerės: pažiūri, kaip atlieki pratimą, pataiso, paaiškina, kas ir kodėl daroma, kokie raumenys turi dirbti. Pas Urtę labai efektinga, bet laaabai sunku, jei darai viską nuoširdžiai ir taisyklingai.

drinks_cheers.gif Man irgi labiausiai patinka pas Jurgitą V., Editą ir Urtę. Gaila, sumažėjo Saulės treniruočių. Eičiau ir pas Ritą (tik laikas nelabai parankus, o ir nelengva pas ją smile.gif).
Atsakyti