Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau,15 tema

QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 13, 17:38)
O kas ten per kamurke tarp priespirsio ir pirties?? toks maziukas pypsiukas??  g.gif

cia greit papiesiau, be matmenu, tik ideja, bet tas pypsiukas bus duso kabina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 13, 17:35)

Mes tai dar sandėliukus kelis padarėm - vienas prie virtuvės, kitas tokia kaip ir 'drabuzine' prie tevu miegamojo.
Kaip pavydžiu dėl pirties...  rolleyes.gif

aha sandeliukas bus ir pas mus prie virtuvės, ant popierinio varianto turiu (na aš dar tos kartos, kurie perėjo braižybinę virtuvę lapas/pieštukas)
tik čia greit sumėčiau, tai tingėjau jį išvinguriuoti (nes tokia laužyta siena)
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 09:10)
Ziema kai kurios statybines medziagos pigesnes. rolleyes.gif
As labai bijojau ir nenorejau KKK kurentis (duju pas mus nera, SS nedejom, nes kol kas elektros ivadas silpnokas, nors jei sugalvosim- sildymo sistema pas mus jam pritaikyta), dabar visai dziaugiuosi.Mes nemegstam labai karstai gyventi, palaikom 19-20 laipsniu namuose, tai sitokiu oru kuriam katila  kas antra para (kartu su vandens pasildymu).Uzkurti galetu ir mano vaikas. ax.gif Katiline pas mus susisiekia su gyvenamom patalpom, bet jokiu kvapu  schmoll.gif .
Simet pigiau gavom tik dali briketu (pjuvenu), kurenam ir statybines atliekas, kitamet bandysim pigiau ieskotis, bet sildymo islaidos nera baisios.
Nebijokit kieto kuro. mirksiukas.gif


Aciu, kad paguodei. Rinkomes sklypa del numatytu duju, o dabar pasirodo ju jau nebus...lieka KK. Truputi nusivyle buvom, bet jau pradedu susitaikyti su esama padetimi. Pas mus katiline irgi prie svetaines (bendra kaminu anga) ir virtuves.
Beje, Caca tavo namai labai jaukus ir grazus. Saunuoliai, kad savo jegom tiek daug pasidaret.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Heli: 13 sausio 2011 - 17:35
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 12:01)
Merginos, nu nesuprantu as su tuo musu fotoalbumu, man kazkaip sunkiai gaunasi prisijungti- amzinai raso, kad neteisingas prisijungimo vardas ir/ ar slaptazodis. g.gif O paskui is kokio 15 karto prisijungia. g.gif

gal lėtas internetas?

QUOTE(janudi @ 2011 01 13, 13:06)
Kristinka 2010, aciukas uz zilvio baldus, super greitai atvaziavo, pabraize, paskaiciavo ir siandien drabuzine uzsakem, kitos savaites gale jau stoves blink.gif kainos superines, nezinau, ne viena firma skaiciavo, tokiu kainu nebuvo g.gif bet bandysim paziureti, kai drabuzine padarys, gal ir kitas spintas uzsakinesime pas juos. O tu pati esi dariusi baldus pas juos, ar kas is pazistamu daresi? Ar patenkinti, kiek laiko jau turi baldus?

jeigu jums abiem pasiteisins, reiks ir man kada kontaktų drinks_cheers.gif

QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 13, 16:36)
O as visada buvau tik uz miegamaji siaureje... negaliu pakesti kai buna karsta, prisildo saule ir neimanoma miegoti...

o man vis norisi, kad miegamasis būtų į rytus rolleyes.gif kad saulutė per langą ryte prikeltų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Heli @ 2011 01 13, 18:25)
Beje, Caca tavo namai labai jaukus ir grazus. Saunuoliai, kad savo jegom tiek daug pasidaret.

4u.gif Dekui.

QUOTE(Cosette @ 2011 01 13, 18:43)
gal lėtas internetas?

Kaip tik apygreitis. g.gif Pazymejau dabar, kad atsimintu mane, gal nereikes kartot slaptazodziu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2011 01 13, 17:20)
Mergaites mestelkit aki, labai laukiu kritikos, langai ir durys nesudetos blush2.gif


Manau virtuvė tinkamoj vietoj - su langu į gatvę, šalia įėjimo(nereiks supermarketo krepšių toli nešti). Patogu kažką virti ir matyti, kad į svečius ateina. Su miegamuoju nevertėtų keisti vietom dėl triukšmo, gal ne Savanorių prospekte namas, bet gatvė vistiek gali "koreguoti" sapnus...
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 15:35)
oho, o kur ilsėsitės?  lotuliukas.gif
sakoma, kai ilsiesi, tai ir sapnai ateina, o kai miegi tai  smileysex.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pakelei nuotaika thumbup.gif

silent night,man tai viskas neblogai pas jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 01 13, 17:43)

o man vis norisi, kad miegamasis būtų į rytus  rolleyes.gif  kad saulutė per langą ryte prikeltų  wub.gif

Sveikos,

man irgi buvo vienas reikalavimu, kad miegamajam butu nors kiek rytines saules, kad butu lengviau ryte keltis. Tai dabar turim langus miegamajam is 3-ju pusiu smile.gif Vaiku kambariai siaurinej pusej, bet turi langus i rytus ir i vakarus.
Jei kas uzmatysit kokias neblogas akcijas zidiniu kapsulems ir wc remams (ir patiems WC bei kitai santechnikai ax.gif ) duokit zinot 4u.gif Labai jau ilgai renkames unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pabaisiukas @ 2011 01 13, 20:58)

Jei kas uzmatysit kokias neblogas akcijas zidiniu kapsulems...


Dazniausiai akcijos padaromos visokiems ,,srotamas''....
O jei rimtai tai gal ka ir galeciau pagelbeti isigyjant ugniakura su didelem nuolaidom nelaukiant ala,,akcijiniu'' ,gal jau ka esate nusiziureje ? 4u.gif
Atsakyti
Korida matau tu susijusi su židiniais. Ar gali paieškoti dvipusio(tunelis arba du fasadai vadinasi) židinio su gamykliniu vandens kontūru. kol kas radau tik vieną variantą. Bet kažkaip norėtųsi rinktis bent iš dviejų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2011 01 13, 20:36)
Dazniausiai akcijos padaromos visokiems ,,srotamas''....
O jei rimtai tai gal ka ir galeciau pagelbeti isigyjant ugniakura su didelem nuolaidom nelaukiant ala,,akcijiniu'' ,gal jau ka esate nusiziureje ? 4u.gif



Labutis, zidinio kapsules ir mes kaip tik dabar ieskome, buvom nuziureje Laudel 700 Grande Vision, gal galit savo nuomone apie sia kapsule pasakyt, arba ka nors panasaus pasiulyti, beje gal zidiniu meistrus galit rekomenduoti.
Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2011 01 13, 17:20)
Mergaites mestelkit aki, labai laukiu kritikos, langai ir durys nesudetos blush2.gif




aš čia naujokė pas jus temoj, tai kaži a galiu labai reikštis, sakyčiau viskas gerai su tuo jūsų namu, tik man vienos vonios lyg trūksta.. ax.gif mūsų name pagrindinis mano noras buvo - nuosava vonia, nenoriu su vaikais dalintis..
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 10:15)
Pagyvenus- romaneciu siuvimas 40-45lt/metras, mechanizmas apie 100lt/metras, pakabinimas (jei reikia) 25lt/ metras ( karnizu 15lt/ metras), medziagos kaina- kokia issirenki ( mano pvz 90lt/ metras).Romanetes gamina platesnes nei langas, tai metru gaunasi kiek daugiau nei langu plotis.
Uzsisakiau sau langu rubelius, bet medziaga bus tik po gero menesio.


Ačiū. 4u.gif Na pats siuvimas nebrangus, bet kai susideda viskas tai susidaro ax.gif . Pasigirk, kai turėsi viešoje temoje. Tikiuosi ištemsiu dar mėnesiuką - kitą neužsakiusi.

QUOTE(janudi @ 2011 01 13, 14:06)
Kristinka 2010, aciukas uz zilvio baldus, super greitai atvaziavo, pabraize, paskaiciavo ir siandien drabuzine uzsakem, kitos savaites gale jau stoves blink.gif kainos superines, nezinau, ne viena firma skaiciavo, tokiu kainu nebuvo g.gif bet bandysim paziureti, kai drabuzine padarys, gal ir kitas spintas uzsakinesime pas juos. O tu pati esi dariusi baldus pas juos, ar kas is pazistamu daresi? Ar patenkinti, kiek laiko jau turi baldus?

O gal bandėt ir pas spintiją prašyti paskaičiavimo? Gal skirtumą kainos pasakytumėt? Man paskaičiavo, bet nusprendėm dar neužsakyti. Vyras labai nenori toje vietoje spintos. O aš nenoriu lovos kitaip doh.gif Tai sutarėm, kad laukiam lovos ir tada galutinai sprendžiam.
Lova turėjo būti rytoj - paskambinau, sako niekaip nespėja vėluos savaitę. Ai, po tiek statybų net ir nervuotis nebeiseina ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 13 sausio 2011 - 22:57