Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau,15 tema

QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 22:02)
Korida matau tu susijusi su židiniais. Ar gali paieškoti dvipusio(tunelis  arba du fasadai vadinasi) židinio su gamykliniu vandens kontūru. kol kas radau tik vieną variantą. Bet kažkaip norėtųsi rinktis bent iš dviejų biggrin.gif

Pasiulyti galecaiu vokiska vandens silumokaiti Schmid ,kuris tvirtinamas ant kapsules isejimo kurio nominalus galingumas 7 kW .

Arba lietuviska Arkesos varianta
Vandens šilumokaičio galingumai pagal pasirinkimą: 4,6, 8 KW
Šilumokaitis tvirtinamas ant kapsulės viršaus.


O butent i TUNELINES kapsules vidu integruoto silumokaicio neteko matyti blush2.gif ,kitiem variantam yra su viduje integruotu vandeniniu silumokaiciu .

Papildyta:
QUOTE(giintariuke @ 2011 01 13, 23:02)
Labutis, zidinio kapsules ir mes kaip tik dabar ieskome, buvom nuziureje Laudel 700 Grande Vision, gal galit savo nuomone apie sia kapsule pasakyt, arba ka nors panasaus pasiulyti, beje gal zidiniu meistrus galit rekomenduoti.

,,Nemegstu as tu pracuzku kiauru (laudel-invicta) kapsuliu‘‘taip sako MB ‚tai apie jas nieko gero ir pasakyti negali .
Galiu pasakyti tik tiek ,kai kazkada jam teke susidurti- dirbti su invikta (invikta ir laudel analogiskos kapsules pagamintos toje pacioje gamykloje tik skiriasi kai kas pvz dazu spalva ,blizguciai... ) ,kad prancuziskos neturi tarpines tarp uzdarymo dureliu ir stiklo kas ja padaro visiskai nesandaria ir kaip dega net svilpia,nepareguliuosi degimo proceso ,atsiprasant s... uzdarymo rankenele, kabliukas kazkos sulenktas is strypuko ,neturi antrinio degimo ,antrinio oro reguliavimo ,net normalios apsaugines galines sieneles....
Is savo puses galeciau pasiulyti ka nors is belgiskos ,cekiskos,italiskos ,vokiskos ar austriskos produkcijos ...
Beje kuria is laudel nusiziurejote ar ta tuneline ,ar tik kur is priekio stiklu,ar gal dar ir ta kur ant grandiniu pakeliama i virsu ...
Del meistru blush2.gif ,kaip supratot tikriausiai tai tuo uzsiima mano vyriskis ,gal kas nors netycia parekomenduos ...

oi kaip cia nuotraukas prikabino po kitu postu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korida: 13 sausio 2011 - 23:55
QUOTE(pagyvenus @ 2011 01 13, 23:50)
Ačiū.  4u.gif  Na pats siuvimas nebrangus, bet kai susideda viskas tai susidaro  ax.gif . Pasigirk, kai turėsi viešoje temoje. Tikiuosi ištemsiu dar mėnesiuką - kitą neužsakiusi.
O gal bandėt ir pas spintiją prašyti paskaičiavimo? Gal skirtumą kainos pasakytumėt? Man paskaičiavo, bet nusprendėm dar neužsakyti. Vyras labai nenori toje vietoje spintos. O aš nenoriu lovos kitaip  doh.gif Tai sutarėm, kad laukiam lovos ir tada galutinai sprendžiam.
Lova turėjo būti rytoj - paskambinau, sako niekaip nespėja vėluos savaitę. Ai, po tiek statybų net ir nervuotis nebeiseina  ax.gif  biggrin.gif


ne, spintija neskaiciavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 01 13, 22:16)
aš čia naujokė pas jus temoj, tai kaži a galiu labai reikštis, sakyčiau viskas gerai su tuo jūsų namu, tik man vienos vonios lyg trūksta..  ax.gif  mūsų name pagrindinis mano noras buvo - nuosava vonia, nenoriu su vaikais dalintis..

Sveika prisijungusi į statybininkių gretas smile.gif Tai su vyru tuo pačiu nicu rašysit? gausi Ž raide po postais pasirašinėti biggrin.gif
Korida,
Aš tai va tik tokį variantą radau:
http://www.zidiniupa...elis-14-kw.html
kas nepatinka, tai oro padavimas į pakurą per plyšiuką priekyje reguliuuojasi, o aš noriu tiesiogiai vamzdžiu iš lauko privesti į pakurą.
Su tais pristatomais, tai žinoma praklatėja galimybės, bet padidėja visos konstrukcijos aukštis, o pas mane aukštis ribotas, nes dėjau trišakį 45 į kaminą, nors ir gana ukštai jis bet pajungimo taškas labai nužemėja. reikės namie foto paieškoti būsimos židinio vietos griaučių.
Atsakyti
Reklama SM kaip ir draudziama, bet... musu zidinuka pastate ir marmuru, gipsu apdailino koridos vyras, paskui jau mes patys apdaila pasibaigem(siaip jis viska daro nuo...iki, tik mes nebuvom galutinai apsisprende ko norim, pinigeliu truko).Kaina labai padoria pasiule.

O buvo taip... lotuliukas.gif MB buvo pasakes, kad statysim krosnele( a la pigiau),as norejau zidinio, bet kazkaip netycia viena niuria ziemos diena pasake- o gal zidinys geriau... rolleyes.gif Ir po savaites zidinys pas mus jau stovejo. thumbup.gif Teko griauti dali kamino, taisyti ideklo padeti(patys kazkaip ne taip ikise buvom, leido per visus galus), mums patiems niekuo rupintis nereikejo- as tik marmura issirinkau.Mazai mes meistru turejom, bet zidinista tikrai drasiai galiu rekomenduoti (greitai, kokybiskai, tvarkingai, neperbrangiai). thumbup.gif As esu pakankamai kategoriska ir turinti savo nuomone, bande jis man isiulyt nisas, kitoki marmura- nepavyko, bet vaikinas ideju turi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 14, 09:01)
Sveika prisijungusi į statybininkių gretas smile.gif Tai su vyru tuo pačiu nicu rašysit? gausi Ž raide po postais pasirašinėti biggrin.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu jau nea... čia gi mano sąskaita, mano nikas aš čia vadas lotuliukas.gif lotuliukas.gif - kai jis rašys - pasirašys VV (vilienės vyras) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 01 14, 11:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu jau nea... čia gi mano sąskaita, mano nikas aš čia vadas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  - kai jis rašys - pasirašys VV (vilienės vyras)  mirksiukas.gif

Ot teisingas požiūris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 14, 08:18)
kad statysim krosnele( a la pigiau),as norejau zidinio

O tarp jų yra kokių skirtumų, neskaitant kainos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(korida @ 2011 01 14, 00:52)
Pasiulyti galecaiu vokiska  vandens silumokaiti  Schmid ,kuris tvirtinamas ant kapsules  isejimo kurio  nominalus galingumas 7 kW .

Kiek toksai kainuoja? Čia kaip pirmam paveikslėlyje?
Atsakyti
Anoj temoj siunciau nuoroda apie diodines lempas,
mano draugas susidejo tokias 5ias i virtuve http://www.lemona.lt...tem&i_id=122174, viena lempa 6W tai viso 30W. Sake nera skirtumo tarp halogenu skleidziamos sviesos ir situ diodu. Siulau labiau pasidometi diodinem lempom.
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 14, 12:53)
O tarp jų yra kokių skirtumų, neskaitant kainos?  g.gif

Yra krosneliu ir zymiai brangesniu.
MB isivaizdavo kaip nusipirks belekokia is "senuku" uz 1000-1500lt, pats prisijungs ir vargo nematys.Po to isaiskejo, kad pats taip paprastai neprisijungs,kad normali krosnele tikrai brangesne, norint pajungti tiesiai vistiek butu reikeje kamina pagriauti, o dar krosnele reikia nuo sienos atitraukti 30 ar 40cm (jei siena dazyta/tapetuota kas musu atveju ir yra).Zidinys mums tapo zymiai geresniu sprendimu-isgriovus kamino dali, ten sumontavus zidini, jis minimaliai issikiso is sienos (svetaine pasmus nedidele, tai aktualu). Krosneles gal daugiau silumos spinduliuoja i aplinka. g.gif
Atsakyti
Labuka visiems ir visoms
Mūsų stogui jau uždėjo plėvelę. Tik dar nesulaukėm šiferio iš Eternito. O laukiam jau dvi savaites doh.gif Žadėjo, kad pirmadienį atveš -tikiuosi...Jei tik niekas nesutrukdys, kitą savaitę stogas jau bus su danga. Kas įdomu ir juokinga hihihi.gif , kad pas kaimyną bus labai panaši stogo spalva, tik jo -skarda.
LokysL - ačiū už įdėtas avo stogo nuotraukas. 4u.gif Pravertė tikrinant darbininkus. Pasižiūrėjau šiandien, tai pirmos plėvelės juostos ne visur įtemptos ir palikti "atvėpimai" per piršto plotį. Daugiau broko lyg ir nemačiau. Nei plėvelė pradurta, nei dar kur būtų primaklinta. Nors dirba nepersidirbdami, bet nuo pirmadienio iki vakar, sudėjo gegnes, stygas ir užtempė plėvelę. Kol lauksim šiferio, galės makaronus susidėlioti.
Merginos -gerai, kad priminėt dėl tų akcijų žiemos metu. Reikės vatos pasigaudyti ir vamzdžius kanalizacijai ir vandentiekiui. Ir gal dar ką gero užmatysiu rolleyes.gif Tik tiek, kad neverta mums labai skubėti, nes jaučiu kad iki rudens tai tik susidėsim elektrą, santechniką išsivedžiosim ir sienas bei grindis pasidarysim. O visi dažymai, vidaus įrenginėjimai ir kiti dalykai dalykai atsidės iki kito pavasario... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kirkė @ 2011 01 14, 13:57)
Labuka visiems ir visoms
Mūsų stogui jau uždėjo plėvelę. Tik dar nesulaukėm šiferio iš Eternito. O laukiam jau dvi savaites  doh.gif Žadėjo, kad pirmadienį atveš -tikiuosi...Jei tik niekas nesutrukdys, kitą savaitę stogas jau bus su danga.



mūsų namui pusę stogo jau uždėjo.. garažo dalis su pagalbinėm dar su plėvele.. dabar dirba, bet kai tik minusas didesnis, vsio.. šalta... i laukiam..pavasario.. verysad.gif
Atsakyti