Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau,15 tema

QUOTE(Silent night @ 2011 01 13, 14:55)
tikrai gelbėja merginos patarimais drinks_cheers.gif

dabartinis mano planas nuo ikelto pirminio skiriasi kardinaliai
bet ir tai dar nėra galutinis

niekaip nepadarau, kad išvengti kambario šiaurinėje dalyje, dar išglostysiu ir vėl kelsiu jūsų teismui drinks_cheers.gif  iš tikro gerai, kai projektavimas ilgas, labai daug niuansų įvertinama

drinks_cheers.gif Tikrai taip, kartais kitų nuomonės gali padėti surasti minusus.
Mes tai irgi ilgai svarstėm ir visokius variantus galvojome. Dėl kambarių šiaurinėje dalyje, tai mums buvo svarbiausia, kad vaikų kambariai ir svetainė su valgomuoju būtų ne šiaurėje. Tai kol kas pas mus šiaurinėje pusėje katilinė ir tėvų miegamasis, kuriame turbūt lankysimės tik kai norėsim miego... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruktė @ 2011 01 13, 16:25)
Dėl kambarių šiaurinėje dalyje, tai mums buvo svarbiausia, kad vaikų kambariai ir svetainė su valgomuoju būtų ne šiaurėje. Tai kol  kas pas mus šiaurinėje pusėje katilinė ir tėvų miegamasis, kuriame turbūt lankysimės tik kai norėsim miego...  g.gif

oho, o kur ilsėsitės? lotuliukas.gif
sakoma, kai ilsiesi, tai ir sapnai ateina, o kai miegi tai smileysex.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 16:35)
oho, o kur ilsėsitės?  lotuliukas.gif
sakoma, kai ilsiesi, tai ir sapnai ateina, o kai miegi tai  smileysex.gif  biggrin.gif

lotuliukas.gif na ir prajuokinot, jau buvau pamiršusi šiuos du žodžius su interpretavimais
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 12, 21:58)
Na ką naujametinė tema smile.gif Kiek daug organizacinių darbų ir kiek mažai laiko iki pavasario biggrin.gif juokinga, nes žiema dar tik įpusėjo smile.gif
Labai pavydžiu tiems, kas turi galimybę sandėliuoti medžiagas...

aha,sandeliavimas geras dalykas,mes ir neturim kur verysad.gif pamenu,kai atveze putu polisteroli 1,5 furos,tai taremes su darbininkais,kad nakvotu,nes visgi buvo baisu jog isvogti gali unsure.gif
Atsakyti
Mergaites mestelkit aki, labai laukiu kritikos, langai ir durys nesudetos blush2.gif
Atsakyti
Na nelabai man miegamasis su langais į šiaurę. O nebūtų bėdos jei virtuvę apsikeistų vietomis su miegamuoju...
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 17:25)
Na nelabai man miegamasis su langais į šiaurę. O nebūtų bėdos jei virtuvę apsikeistų vietomis su miegamuoju...

ant popieriaus viska galima, bet realiai iš virtuvės ir svetainės PR kampu atsiveria gražiausias vaizdas, o miegamasis bent pas mus tik ir lieka miegamuoju ir kažkaip jam atiduoti geriausią kampą nesinori
Atsakyti
Tada taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 15:35)
oho, o kur ilsėsitės?  lotuliukas.gif
sakoma, kai ilsiesi, tai ir sapnai ateina, o kai miegi tai  smileysex.gif   biggrin.gif

lotuliukas.gif
Tai va va, mes pasirūpinom iš anksto ir poilsio ,ir miego zona - abu su MB suplanavom miegamąjį toliau nuo vaikų kambarių biggrin.gif

QUOTE(Silent night @ 2011 01 13, 16:20)
Mergaites mestelkit aki, labai laukiu kritikos, langai ir durys nesudetos blush2.gif

Tą temą toliau plėtojant tai va šitam variante man ir netiktų tai, kad tėvų kambarys visai šalia vaikų kambarių. ax.gif
Mes tai dar sandėliukus kelis padarėm - vienas prie virtuvės, kitas tokia kaip ir 'drabuzine' prie tevu miegamojo.
Kaip pavydžiu dėl pirties... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fruktė: 13 sausio 2011 - 16:36
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 13, 16:25)
Na nelabai man miegamasis su langais į šiaurę. O nebūtų bėdos jei virtuvę apsikeistų vietomis su miegamuoju...


O as visada buvau tik uz miegamaji siaureje... negaliu pakesti kai buna karsta, prisildo saule ir neimanoma miegoti...

plius saule svetaineje gerai nes ten daugiausia laiko praleidi, o miegamajame vis tiek po kadra nesalta ir tos sviesos baisiai ten nereikia...

Atsakyti
QUOTE(kristinka_2010 @ 2011 01 13, 16:36)
negaliu pakesti kai buna karsta, prisildo saule ir neimanoma miegoti...

Man irgi patinka, kai miegamajame vėsiau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Silent night @ 2011 01 13, 16:20)
Mergaites mestelkit aki, labai laukiu kritikos, langai ir durys nesudetos blush2.gif


O kas ten per kamurke tarp priespirsio ir pirties?? toks maziukas pypsiukas?? g.gif
Atsakyti