Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(benitaa @ 2011 01 17, 09:37)
Didziausi sveikinimai  bigsmile.gif

aciu wisiem lb drinks_cheers.gif nesiojimas gan lengwas iki db biggrin.gif db beliko suzinoti kas bus nestuke.gif
Atsakyti
merginos ar yra kurios mm nelaukia 19d? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2011 01 17, 14:24)
merginos ar yra kurios mm nelaukia 19d? smile.gif

tai kada testuką darysit wink.gif lauksit mmm dienos ar ne?
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 01 17, 16:35)
tai kada testuką darysit wink.gif lauksit mmm dienos ar ne?


ryt, ryte tongue.gif nelaksiu mm, nes bijau sulaukt, taip ir vel liksiu Nt nepasidarius lotuliukas.gif kazkaipkeistai man si men. Krutine pradejo vos vos kad mausti siandien. Nors taip budavo savaite pries mm. Bet nemanau kad cia koks pozymis.
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2011 01 17, 16:50)
ryt, ryte  tongue.gif nelaksiu mm, nes bijau sulaukt,  taip ir vel liksiu Nt nepasidarius  lotuliukas.gif  kazkaipkeistai man si men. Krutine pradejo vos vos kad mausti siandien. Nors taip budavo savaite pries mm. Bet nemanau kad cia koks pozymis.

sveikos smile.gif ,as rytoj ryte irgi darysiu testuka. mano dienos turejo prasideti 15d,bet neprasidejo. siaip nejauciu apsoliuciai jokiu pozymiu,nei man krutine padidejusi,nei jautri,tik gal labiau jauciu,kad pavargusi istisai esu.laukiu nesulaukiu ryto biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(igne10 @ 2011 01 17, 19:32)
sveikos  smile.gif ,as rytoj ryte irgi darysiu testuka. mano dienos turejo prasideti 15d,bet neprasidejo. siaip nejauciu apsoliuciai jokiu pozymiu,nei man krutine padidejusi,nei jautri,tik gal labiau jauciu,kad pavargusi istisai esu.laukiu nesulaukiu ryto biggrin.gif .

Suprantu kaip jautiesi, as irgi rytoj datysiu testuka, man mm turejo vakar prasidet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2011 01 17, 16:50)
ryt, ryte  tongue.gif nelaksiu mm, nes bijau sulaukt,  taip ir vel liksiu Nt nepasidarius  lotuliukas.gif  kazkaipkeistai man si men. Krutine pradejo vos vos kad mausti siandien. Nors taip budavo savaite pries mm. Bet nemanau kad cia koks pozymis.

QUOTE(igne10 @ 2011 01 17, 18:32)
sveikos  smile.gif ,as rytoj ryte irgi darysiu testuka. mano dienos turejo prasideti 15d,bet neprasidejo. siaip nejauciu apsoliuciai jokiu pozymiu,nei man krutine padidejusi,nei jautri,tik gal labiau jauciu,kad pavargusi istisai esu.laukiu nesulaukiu ryto biggrin.gif .

QUOTE(cccitrin @ 2011 01 17, 19:33)
Suprantu kaip jautiesi, as irgi rytoj datysiu testuka, man mm turejo vakar prasidet  smile.gif


na tai rytoj laikysim už visas kumštukus. laukia įdomus rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikta @ 2011 01 17, 19:40)
na tai rytoj laikysim už visas kumštukus. laukia įdomus rytas smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai laukiam
Atsakyti
Ir as laikysiu uz jus kumstukus mirksiukas.gif ,tik nepamirskit pranesti rezultatu.Linkiu visoms nestuke.gif ,o as tik sekmadieni darysiu NT:P
Atsakyti
laukiancioms tu stebuklingu II juosteliu,linkiu ryt jas isvysti wub.gif wub.gif ateisiu paziureti naujienu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi, kiek daug testukų gadintojų, linkiu visos II pamatyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, dariausi siandien Rapid testuka, pagal instrukcija, ten reikia ilasint 2 lasiukus, taip ir padariau, taciau palaukus apie 1 min niekas nesidare, todel ilasinau dar viena, ir tada jau isryskejo kontroline juostele, o po kiek laiko pasimate ir vaiduokliukas ( kokius 3 kartus blankesne nei kontroline). Tai ir sedziu pasimetusi, galvoju gal per daug laiko praejo, nes parasyta, kad vertinti po 3 min, o pas mane praejo daug daugiau laiko. Ka manot?
Atsakyti