Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

Na manau, jei jau vaiduoklinasi tai jau kaip ir sveikinti galima smile.gif

Man asmeniskai su dukra, neparode nieko testukas po tu 3 minuciu.. o po 5 graziausias vaiduoklis islindo o dar po keleto jau buvo lygus su kontroline smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 01 18, 09:51)
Sveikos, dariausi siandien Rapid testuka... Ka manot?


pabandyk pasidaryti HCG tyrimą ir viskas paaiškės wink.gif nereikės daugiau testų gadinti ir bus aiškiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Myciute: 18 sausio 2011 - 09:08
siandien ryte jau isvyday pati vaiduokliskiausia testutka smile.gif, nors turejau daryt tik po 2d.
Atsakyti
sveikinimai abiems vaiduoklių savininkėms smile.gif

laukiam kitų narių rezultatų
Atsakyti
Dekui uz sveikinimus 4u.gif
Tik as dar kazkaip nesu tikra, kad nestuke.gif , galima sakyti isvis netikiu
Vakar kaip tik nusipirkau du NT, tai dar poryt pakartosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cccitrin @ 2011 01 18, 11:53)
Dekui uz sveikinimus  4u.gif
Tik as dar kazkaip nesu tikra, kad  nestuke.gif , galima sakyti isvis netikiu
Vakar kaip tik nusipirkau du NT, tai dar poryt pakartosiu smile.gif


lygiai ta pati padaria, nzn tik manau kad ryt jau jai pamatysiu ryskesni vaiduokliuka, tai leksiu nuleist kraujuka
Atsakyti
na ka ir as su savo ziniom... Tik ne tokiom dziaugsimingom kaip kitu nariu, kurias nuosirdziausiai sveikinu ir dziaugiuosi uz jus 4u.gif
Tai vat mano NT (Easy cup) parode labai ryskia viena juostele sad.gif Na nieko rytoj laukiu MM, bet jokio pozymio, kad jos ateis, pries MM man visada skauda krutines sonus, bet dabar nieko visiskai nejauciu g.gif be to man si men. atrodo O buvo truputi velaiu nei iprastai, tai dar mazyte labai mazyte vilti turiu... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2011 01 18, 12:34)
na ka ir as su savo ziniom... Tik ne tokiom dziaugsimingom kaip kitu nariu, kurias nuosirdziausiai sveikinu ir dziaugiuosi uz jus  4u.gif 
Tai vat mano NT (Easy cup) parode labai ryskia viena juostele sad.gif Na nieko rytoj laukiu MM, bet jokio pozymio, kad jos ateis, pries MM man visada skauda krutines sonus, bet dabar nieko visiskai nejauciu  g.gif  be to man si men. atrodo O buvo truputi velaiu nei iprastai, tai dar mazyte labai mazyte vilti turiu... cool.gif

Tikekime, kad neateis mmm ir pamatysi II smile.gif
Atsakyti
Laba mamos 4u.gif
Sveikinu visas, kurios dar laukia savo stebuklo, ir kurios jau sulauke 4u.gif Klausimukas butu toks - jei mm planuojama kad bus 22-23 diena, tai kada tiksliau rodytu testukas? Kaip niekad skauda krutine (niekada taip nebuna), ir vis pamaudzia pilvo apacia, ypac kaireje puseje.
Atsakyti
QUOTE(neformali @ 2011 01 18, 14:30)
Laba mamos  4u.gif
Sveikinu visas, kurios dar laukia savo stebuklo, ir kurios jau sulauke  4u.gif  Klausimukas butu toks - jei mm planuojama kad bus 22-23 diena, tai kada tiksliau rodytu testukas? Kaip niekad skauda krutine (niekada taip nebuna), ir vis pamaudzia pilvo apacia, ypac kaireje puseje.


tiksliausiai rodytų maždaug 25-27 d., t.y. kai mm vėluos bent pora dienų mirksiukas.gif bet manau kad norėjote paklausti, kada anksčiausiai rodytų testukas,tai labai sunku pasakyti, būna moterų, kurioms jau 10 DPO rodo veiduokliukus, kitoms ir savaitė po teorinių mmm nelabai parodo nėštumo.
Atsakyti
QUOTE(aurkev @ 2011 01 18, 11:34)
na ka ir as su savo ziniom... Tik ne tokiom dziaugsimingom kaip kitu nariu, kurias nuosirdziausiai sveikinu ir dziaugiuosi uz jus  4u.gif 
Tai vat mano NT (Easy cup) parode labai ryskia viena juostele sad.gif Na nieko rytoj laukiu MM, bet jokio pozymio, kad jos ateis, pries MM man visada skauda krutines sonus, bet dabar nieko visiskai nejauciu  g.gif  be to man si men. atrodo O buvo truputi velaiu nei iprastai, tai dar mazyte labai mazyte vilti turiu... cool.gif

na, kol mmm nėra, tol viltis dar yra

QUOTE(Lishka @ 2011 01 18, 13:50)

aš tai tavęs laukiu smile.gif kada tu NT su II parodysi. o gal ir iškarto bus II
ar tu manęs lauki biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikta: 18 sausio 2011 - 14:33
QUOTE(neformali @ 2011 01 18, 13:30)
Laba mamos  4u.gif
Sveikinu visas, kurios dar laukia savo stebuklo, ir kurios jau sulauke  4u.gif  Klausimukas butu toks - jei mm planuojama kad bus 22-23 diena, tai kada tiksliau rodytu testukas? Kaip niekad skauda krutine (niekada taip nebuna), ir vis pamaudzia pilvo apacia, ypac kaireje puseje.

na siulau darytis 23 diena, aisku jei mmm nepasirodys, to ir linkiu mirksiukas.gif
Atsakyti