Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(@leja @ 2011 04 07, 17:42)
as pirkau is eurovaistines toki

user posted image
tai nei po valandos nei po dvieju nepasirode nei menkiausias vaiduokliukas, tai manau kad patikimas  smile.gif


as sita pirkau tik viena karta, bet jis man vaiduokli parode unsure.gif gal koks blogas buvo g.gif man uz rapipreg geresniu nera
Atsakyti
ot nervina, kad melagingus vaiduoklius rodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 04 08, 12:20)
ot nervina, kad melagingus vaiduoklius rodo  doh.gif


nieko cia jau nepadarysi, svarbiausia vertinti per reikiama laika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letute25 @ 2011 04 08, 10:37)
nieko cia jau nepadarysi, svarbiausia vertinti per reikiama laika smile.gif

na taip taip, teisingai sakot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 04 05, 22:54)
Taip, šitie testukai rodo vaiduokliukus tokius pilkus, ir visada, taigi .....ir aš juos išmėginau ir kitos SM mergaitės taip pat.


O kiek šlapimo jūs lašinate būtentos, kurios darėsi aukščiau minimus tetus RapidTest ?
Atsakyti
Sveikos,
ar kuriai nors buvo, kad Easy Cup NT rodytu vos iziurima vaiduokli - gal kiek panasu i teste Rapid Test (Ameritek firmos), tik ta juostele nera visai pilka, bet siek tiek rozine, tik tiek, kad vos iziurima, beje vaiduokliukas atsirado tik po kokiu 15 min. NT dariausi 22 c.d. (mano ciklas 25-26 d.) g.gif
p.s. klausiu del to, kad buvau ne karta lb nusivylusi Rapid testais, o kazkada Easy Cup manes nebuvo apgaves, todel pamaniau negi ir situ testuku kokybe suprastejo - o gal si karta reiskia ka nors gera nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ailada: 09 balandžio 2011 - 18:14
QUOTE(Ailada @ 2011 04 09, 18:12)
Sveikos,
ar kuriai nors buvo, kad Easy Cup NT rodytu vos iziurima vaiduokli - gal kiek panasu i teste Rapid Test (Ameritek firmos), tik ta juostele nera visai pilka, bet siek tiek rozine, tik tiek, kad vos iziurima, beje vaiduokliukas atsirado tik po kokiu 15 min. NT dariausi 22 c.d. (mano ciklas 25-26 d.)  g.gif
p.s. klausiu del to, kad buvau ne karta lb nusivylusi Rapid testais, o kazkada Easy Cup manes nebuvo apgaves, todel pamaniau negi ir situ testuku kokybe suprastejo - o gal si karta reiskia ka nors gera  nestuke.gif  biggrin.gif

Apie si testuka kur tu darei nezinau, gal parasys kuri bandziusi yra.
Siandien ir man vaiduokliuka parode NT ax.gif Bet bijau kol kas per daug prisigalvoti. Bet vaiduokliukas atsirado ne po 5min bet gal po 20 sad.gif na kol nera mmm dar turiu vilties ax.gif kad ir labai mazai .
Atsakyti
u si puodeli,kai nerode nei vienas testas sis parode po keliolikos minuciu vos iziurimus II,ir neapgavo nestuke.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaxxxx @ 2011 04 10, 00:07)
Apie si testuka kur tu darei nezinau, gal parasys kuri bandziusi yra.
Siandien ir man vaiduokliuka parode NT  ax.gif Bet bijau kol kas per daug prisigalvoti. Bet vaiduokliukas atsirado ne po 5min bet gal po 20 sad.gif na kol nera mmm dar turiu vilties  ax.gif kad ir labai mazai .


Tai va - as irgi bijau per daug dziaugtis, dar teks keleta dieneliu pakentet - kol bus galutinai aisku, na tada ir apie testo kokybe suzinosiu biggrin.gif Labai linkiu tau, kad viltys issipildytu nestuke.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(mikimauze @ 2011 04 10, 09:52)
u si puodeli,kai nerode nei vienas testas sis parode po keliolikos minuciu vos iziurimus II,ir neapgavo  nestuke.gif  nestuke.gif


Sveikinu tapus nestuke.gif !! tavo atvejis suteikia vilties ir man ax.gif na, gal dar ryt koki NT sugadinsiu - lb jau nerimauju.. blush2.gif ko gero NT vis tik nusipirksiu toki pat - Easy Cup.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ailada: 10 balandžio 2011 - 10:41
QUOTE(Ailada @ 2011 04 10, 10:40)
Tai va - as irgi bijau per daug dziaugtis, dar teks keleta dieneliu pakentet - kol bus galutinai aisku, na tada ir apie testo kokybe suzinosiu  biggrin.gif Labai linkiu tau, kad viltys issipildytu  nestuke.gif  4u.gif  4u.gif
Sveikinu tapus  nestuke.gif !! tavo atvejis suteikia vilties ir man  ax.gif na, gal dar ryt koki NT sugadinsiu - lb jau nerimauju..  blush2.gif ko gero NT vis tik nusipirksiu toki pat - Easy Cup.

Tau irgi linkiu kad viltys issipildytu ir kad butum nestuke.gif
Parasyk kai naujienu turesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joanaxxxx @ 2011 04 10, 12:25)
Tau irgi linkiu kad viltys issipildytu ir kad butum  nestuke.gif
Parasyk kai naujienu turesi smile.gif


Aciu 4u.gif 4u.gif butinai parasysiu - ar pasiseke smile.gif
Atsakyti
Mergaites ka manot? 4u.gif Testo juostele isryskejo po 20 minuciu apytiksliai. Testas rapipreg.

user posted image
user posted image
g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milda23: 10 balandžio 2011 - 12:34