Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

vaiduokliukas grazus thumbup.gif manau isryskes tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif ir tikiuos kad isvysiu nebe vaiduokliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(milda23 @ 2011 04 10, 13:30)
Mergaites ka manot?  4u.gif  Testo juostele isryskejo po 20 minuciu apytiksliai. Testas rapipreg. 

g.gif


Man atrodo sitas testukas tau geru naujienu atnes nestuke.gif as kai pirmojo vaikucio laukiausi - toki pat vaiduokliuka NT pamaciau bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gule @ 2011 04 08, 16:54)
O kiek šlapimo jūs lašinate būtentos, kurios darėsi aukščiau minimus tetus RapidTest ?


Tiksliai nepamenu kaip instrukcijoj parasyta, bet rodos 3-4 lasus, kasete jau senokai naudojau, siuo metu as naudojau juostele Rapid Test ir ji man jau ne karta vaiduoklius parode, bet deja nieko gero vis nesulaukdavau, o siuo metu vaiduokliuka pamaciau Easy Cup, tai matysiu po keletos dienu - ar tas vaiduokliukas ka gero zada, ar ne smile.gif
Atsakyti
O sakykit daznai vaiduokliauja testai ir nieko nebuna? ax.gif
Atsakyti
milda23, as tai cia matau pas tave gana rysku vaiduokliuka mirksiukas.gif wub.gif
Savaitgali dariausi easy test, bet rode neigiama verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas merginos wink.gif
Noriu paklausti jūsų, tik nežinau ar į tą temą pakliuvau, nes esu čia Naujokė. Na ką, nežinau kur dėtis, ką galvoti, manau, kad gal esu nėščia, bet ir bijau taip galvot, nes bijau nusivilti. Mano mėnesinių ciklas 19-20 dienų... O dabar 23... Ir šeip maudžia pilvuką, o NT darytis manau dar būtų beprasmiška. Jokių kitų požymių nėra, na dar krūtinės maudimas, kuris jau man eina trečią savaitę... taip būna likus savaitei iki mmm... Esu pasimetusi...
Atsakyti
QUOTE(egoist_girl @ 2011 04 11, 08:31)
Labas rytas merginos wink.gif
Noriu paklausti jūsų, tik nežinau ar į tą temą pakliuvau, nes esu čia Naujokė. Na ką, nežinau kur dėtis, ką galvoti, manau, kad gal esu nėščia, bet ir bijau taip galvot, nes bijau nusivilti. Mano mėnesinių ciklas 19-20 dienų... O dabar 23... Ir šeip maudžia pilvuką, o NT darytis manau dar būtų beprasmiška. Jokių kitų požymių nėra, na dar krūtinės maudimas, kuris jau man eina trečią savaitę... taip būna likus savaitei iki mmm... Esu pasimetusi...

toks trumpas ciklas?
jūs turbūt ne taip skaičiuojat ciklą. turbūt skaičiuojat tik tas dienas kai nėra mmm. o reikia skaičiuoti nuo pirmos mmm dienos iki kitų mmm dienos.
ar mmm jau vėluoja?
Atsakyti
Sveikos merginos. Noriu ir as jusu patarimo. Keli ciklai buvo reguliarus - 10d. va o paskutinis tik 14 men diena. Siandien del idomumo pasidariau NT ir parode antra neryskia juostele (bet iziurima gan gerai) Tai nezinau ka ir begalvoti g.gif
Labai jau noretusi buti nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(iewwasta @ 2011 04 11, 09:10)
Sveikos merginos. Noriu ir as jusu patarimo. Keli ciklai buvo reguliarus - 10d. va o paskutinis tik 14 men diena. Siandien del idomumo pasidariau NT ir parode antra neryskia juostele (bet iziurima gan gerai) Tai nezinau ka ir begalvoti  g.gif
Labai jau noretusi buti  nestuke.gif



zinoma, kad galite buti nescia. Ir manau, kad tikrai esate 4u.gif man asmeniskai niekada tos juosteles ir neparode, nes nebuvau nescia, viena ryskia juostele, jokiu vaiduokliu... mirksiukas.gif Na bet as tai nenusimenu, zinau, kad viskas dar ateityje ir ateis dar mano vaikiukas nestuke.gif ax.gif
Atsakyti
Sveikutes planiukes ax.gif Dariausi siandien easy cup ir vel rapipreg nestumo testus. Abu neigiami, na gal rapipreg kazkas matosi bet vos vos. Skaiciau kad sie testai nori labai apgaudinet. Mielosios sakykit man siandien jau 31 ciklo diena. Menesines buna 29-31. Ar galiu jau ryt vaziuot ir kraujo tyrima HCG pasidaryt? Kazkaip man neina atsipalaiduot ramiai ir laukti. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(milda23 @ 2011 04 11, 09:25)
Sveikutes planiukes  ax.gif  Dariausi siandien easy cup ir vel rapipreg nestumo testus. Abu neigiami, na gal rapipreg kazkas matosi bet vos vos. Skaiciau kad sie testai nori labai apgaudinet. Mielosios sakykit man siandien jau 31 ciklo diena. Menesines buna 29-31. Ar galiu jau ryt vaziuot ir kraujo tyrima HCG pasidaryt? Kazkaip man neina atsipalaiduot ramiai ir laukti.  schmoll.gif


Chm, jeigu abu NT rodo neigiamus, palauk dar...nevaziuok HCG darytis... Beja rapipreg ir man rode vaiduokli, pasidariau tyrima ir nestumo nebuvo...manau easy cup yra kur kas patikimesni, todel jeigu jie rodo neigiama, gal dar palauk...pabandyk NT po keliu dienu 4u.gif Nestresuok, jeigu zirniukas uzkibo NT ji butinai parodys-kantrybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nium bandysiu tada laukti blush2.gif Siaip gal ir buciau ramesne, bet buvau pries tai rukancioji. Ir vakar pamaciusi grazu vaiduokli - nerukau. Todel biski ale "lomkes" yra, ir norisi suzinot kuo greiciau ta atsakyma ax.gif O koki jus testuka darotes? man nelabai easy cup tas patiko. Kazkaip kasetinis geriau.
Atsakyti