Įkraunama...
Įkraunama...

Kada anksčiausiai galima darytis nėštumo testą?

QUOTE(KasYra @ 2011 04 05, 08:41)
Sveikos. Gal kas esat dare stai sitoki testuka? Ar patikimi jie kazin?  g.gif  Man jis parode vaiduokliuka, o kitos firmos testas nieko nerode
http://www.supermama...431752-100.html (nuorodoj yra testo foto apacioj)  4u.gif


Taip, šitie testukai rodo vaiduokliukus tokius pilkus, ir visada, taigi .....ir aš juos išmėginau ir kitos SM mergaitės taip pat.
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2011 04 05, 20:54)
Taip, šitie testukai rodo vaiduokliukus tokius pilkus, ir visada, taigi .....ir aš juos išmėginau ir kitos SM mergaitės taip pat.

jau isbandziau, kad tikrai jie nepatikimi yra schmoll.gif dariau 3 testus ir visi vaiduoklius rode doh.gif pirmasis tik sekancia diena suvaiduokliavo, o kiti 2 po kokiu 7-10 min. Daugiau nebesidarysiu as tokiu testu niekada schmoll.gif geriau darytis rimtesni koki testa
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 04 06, 07:51)
jau isbandziau, kad tikrai jie nepatikimi yra  schmoll.gif  dariau 3 testus ir visi vaiduoklius rode  doh.gif  pirmasis tik sekancia diena suvaiduokliavo, o kiti 2 po kokiu 7-10 min. Daugiau nebesidarysiu as tokiu testu niekada  schmoll.gif  geriau darytis rimtesni koki testa

pala pala kiti du po 7 min?
Nes siaip bendrai kaip dazniausiai rasoma instrukcijoje, tai vertinti reikia po 5 min, nes po 10 min vertinti jau nebegalima. Tad isvada tokia, kad intervale tarp 5 ir 10 ir turi pasirodyti rezultatai. Tokiu atveju siulau nebesikankinti ir pasidaryti kitos firmos NT ir tada pamatysi tikra tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(letute25 @ 2011 04 06, 10:39)
pala pala kiti du po 7 min?
Nes siaip bendrai kaip dazniausiai rasoma instrukcijoje, tai vertinti reikia po 5 min, nes po 10 min vertinti jau nebegalima. Tad isvada tokia, kad intervale tarp 5 ir 10 ir turi pasirodyti rezultatai. Tokiu atveju siulau nebesikankinti ir pasidaryti kitos firmos NT ir tada pamatysi tikra tiesa  smile.gif

Kitos firmos NT isvis jokiu vaiduokliu nerodo biggrin.gif palauksiu dar kokia savaitele, jei iskesiu ir tik tada dar darysiuos, bet butinai kitos jau firmos NT ax.gif
O dabar tik bereikalo nervus gadinuosi tokioj ankstybej begadindama NT doh.gif
Atsakyti
QUOTE(letute25 @ 2011 04 06, 12:39)
pala pala kiti du po 7 min?
Nes siaip bendrai kaip dazniausiai rasoma instrukcijoje, tai vertinti reikia po 5 min, nes po 10 min vertinti jau nebegalima. Tad isvada tokia, kad intervale tarp 5 ir 10 ir turi pasirodyti rezultatai. Tokiu atveju siulau nebesikankinti ir pasidaryti kitos firmos NT ir tada pamatysi tikra tiesa  smile.gif


kazkur skaiciau straipsni, kad nors daugelis testu raso kad atsakymas isryskeja per 3-5 min, taciau, beveik visu testu norint sulaukti atsakymo reikia palaukti 10 min rolleyes.gif
ten tik kazkoks vienas testas buvo paminetas kad atsakyma parodo tikrai greitai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @leja: 06 balandžio 2011 - 12:13
QUOTE(@leja @ 2011 04 06, 13:12)
kazkur skaiciau straipsni, kad nors daugelis testu raso kad atsakymas isryskeja per 3-5 min, taciau, beveik visu testu norint sulaukti atsakymo reikia palaukti 10 min  rolleyes.gif
ten tik kazkoks vienas testas buvo paminetas kad atsakyma parodo tikrai greitai

drinks_cheers.gif as taip pat kazkur tai skaiciau
Atsakyti
QUOTE(edicike @ 2011 04 03, 14:44)
Sveikutes,
Einu is proto dėl savo būsenos  doh.gif
Mėnesinės vėluoja 9 d, siryt NT- neigiamas.
Na pamaudena strenas truputi, apetitas kaip pries "mano dienas",krutine "pilna"...
Bet kai paskaiciau temoje , kad buvo kam velavo ir 16d , tai apsiraminau truputi..
Na, vaikiuku man kaip jau ir gana butu blush2.gif  rolleyes.gif


Sveika,man taip pat preita cikla velavo apie 10 dienu menesines, nors seip menesiniu visada sulaukiu laiku, kiek testu begadinau visi rode tik viena juostele, kol galiausiai susirgau....... nors kai pirmagimio laukiaus tai testas vaiduokli parode jau porai dienu mmm veluojant smile.gif
Atsakyti
mano dienos velavo tik 3 dienas, ir testas po min rode iskart du ryskius bruksnelius smile.gif
is pradziu maniau gal apgavo, po 2 dienu dar vienas parode , kad tikrai busiu vel mama nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit eurovaistines visus NT peikiat? g.gif ar tik kur rodziau?
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 04 07, 16:21)
O sakykit eurovaistines visus NT peikiat?  g.gif  ar tik kur rodziau?


as pirkau is eurovaistines toki

user posted image
tai nei po valandos nei po dvieju nepasirode nei menkiausias vaiduokliukas, tai manau kad patikimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@leja @ 2011 04 07, 18:42)
as pirkau is eurovaistines toki

user posted image
tai nei po valandos nei po dvieju nepasirode nei menkiausias vaiduokliukas, tai manau kad patikimas  smile.gif

kiek toks kainuoja? as tai pirkau jau pacius pigiausius is camelia vaistines atrodo apie 2 lt kainavo tai man jie irgi jokiu vaiduokliu nerode. jei jau bus nestumas bet koks testukas turetu rodyti thumbup.gif tik aisku reikia but kantriai ir islaukt bent kelias dienas po turejusiu but mmm mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vika1986: 07 balandžio 2011 - 18:22
QUOTE(vika1986 @ 2011 04 07, 19:20)
kiek toks kainuoja? as tai pirkau jau pacius pigiausius is camelia vaistines atrodo apie 2 lt kainavo tai man jie irgi jokiu vaiduokliu nerode. jei jau bus nestumas bet koks testukas turetu rodyti thumbup.gif


apie 8 lt gal. nepamenu
Atsakyti