Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

QUOTE(Puk @ 2014 04 09, 15:39)
Rošiuosi ir aš pirkti internetu rolleyes.gif , o kokio tiko Jūsų oda?


mano riebi, bet rašo, kad šis kremas skirtas sausai ir mišriai odai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2014 04 10, 22:16)
mano riebi, bet rašo, kad šis kremas skirtas sausai ir mišriai odai  ax.gif

Lauksiu atsiliepimų tolimesnių, ar nekimš porų ir t.t., ar oda neblizga pasitepus?
Atsakyti
QUOTE(kanauninkė @ 2014 04 10, 20:27)
Yra ir dabar. Gauna jie dideliais kiekiais ir išpilsto į indelius po 20 - 50 gramų, priklausomai nuo kremo tankio.
Pigiau, nes jie dideliais kiekiais iš gamintojų perka. O ar patikima, paklauskit tų 1300 sekėjų, kurie Facebooke svetainę palaikinę.



laba diena, pirkau ir as iš sios parduotuvės, tikrai patikima, dar ir meginuku gavau, o kainos mazesnes nei kitur.

užmačiau naujiena iš annos lotan šioj parduotuvej, kondicionierius barbados galvos odai, rusiskuose saitose labai gerai apie jį atsiliepia ar kas nors iš Jūsų bandete?
raso gydo ir nuo pleiskanu, ramina, valo jautria galvos oda, o man daznokai nuo priemoniu atsiranda pleiskanyciu ir persti galvos odyte g.gif ar yra kokiu atsiliepimu iš Jūsų pusės? ačiū laukiu nuomonių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2014 04 10, 21:21)
Lauksiu atsiliepimų tolimesnių, ar nekimš porų ir t.t., ar oda neblizga pasitepus?


kažkaip iki galo nesusidraugavom su Anna Lotan kemu su spalva, teko išsiskirti smile.gif
Spalva visgi per tamsi man ir veido nelygumus paryškino ax.gif


Naudoju Biodermos BB kremą, bet irgi spalva galėtų šviesesnė būti...
Atsakyti
QUOTE(veriru @ 2014 06 29, 20:58)
kažkaip iki galo nesusidraugavom su Anna Lotan kemu su spalva, teko išsiskirti smile.gif
Spalva visgi per tamsi man ir veido nelygumus paryškino  ax.gif
Naudoju Biodermos BB kremą, bet irgi spalva galėtų šviesesnė būti...


na taip žiūrint pagal odos tipą, mano oda labai myli anna lotan, man ir bb kremukas nepakartojamas, labai tinka, matyt mano oda toleruoja, nes seip priemoniu kainos matyt dvigubai skiriasi bioderma ir anna lotan..?
Atsakyti
siulau isigyti pigiau anna lotan kosmetikos.kai kuriu procuktu galiu nupilti i indeliu pabandymui.
gaunu pigiau nei internete.
Atsakyti
turiu klausimeli, merginos kokia priemones perkate is Anna loton jei veido oda misri bet turi seborejiniu problemu ir kapiliarai isejo jau i pavirsiu.kazkada naudojau bet nebezinau pavadinimu .aciu
Atsakyti
QUOTE(agle @ 2015 03 27, 12:46)
turiu klausimeli, merginos kokia priemones perkate is Anna loton jei veido oda misri bet turi seborejiniu problemu ir kapiliarai isejo jau i pavirsiu.kazkada naudojau bet nebezinau pavadinimu .aciu

Anna Lotan Barbados Delicate drėkiklis - Augalų pagrindu sukurtas lengvas kremas stipriai drėkina odą, mažina paraudimą, blizgesį, seborėjinį sudirgimą, išsiplėtusius kapiliarus ir kitus jautrios odos simptomus.

Gal naudojate Anna Lotan paakių želė - kokie būtų atsiliepimai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nika77: 18 balandžio 2015 - 08:33
QUOTE(Nika77 @ 2015 04 18, 09:26)
Anna Lotan Barbados Delicate drėkiklis - Augalų pagrindu sukurtas lengvas kremas stipriai drėkina odą, mažina paraudimą, blizgesį, seborėjinį sudirgimą, išsiplėtusius kapiliarus ir kitus jautrios odos simptomus.

Gal naudojate Anna Lotan paakių želė - kokie būtų atsiliepimai?

aciu didelis:)
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 02 11, 13:20)
aciu, si ir naudoju  4u.gif  ... turiu dar Ananas, tik jis pasausina, man patinka jo mineraline tekstura, jokiu grudeliu nesijaucia, o pylinguoja liuks. Golden jis toks riebesnis smile.gif ... vakar isbandziau http://www.sugiharap...umas-125ml.html

Ananas dabar pradėjau šveitiklį. Tirštas, odą reikia vis padrėkinti, bet oda po jo minkšta, švelni. Žodžiu, pliusas jam.
Atsakyti
Pamiršta tema unsure.gif Šios kosmetikos niekas nebenaudoja?

Kartoju jau antrą Barbados prausiklį thumbup.gif Taip pat įsigyjau paakių gelį. Patinka, kad su dozatoriumi, 30 ml, oda pamaitinta, mažina pabrinkimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika77 @ 2016 07 20, 21:06)
Pamiršta tema unsure.gif  Šios kosmetikos niekas nebenaudoja?

Kartoju jau antrą Barbados prausiklį thumbup.gif  Taip pat įsigyjau paakių gelį. Patinka, kad su dozatoriumi, 30 ml, oda pamaitinta, mažina pabrinkimus 4u.gif


naudojam naudojam 4u.gif noriu dabar išbandyti paakių gelį - reikės iki Universiteto vaistinės pavažiuoti, nusipirkti, gal turės.

Dabar vasarą Oil balance kremukas - puikus, lengvas, tikrai veiksmingas.
Atsakyti