Įkraunama...
Įkraunama...

Anna Lotan

QUOTE(klementyna @ 2014 03 08, 18:19)
sveikos,
ieškau drėkinančio kremo mišriai/riebiai odai. tiesiog reikia, kad nekimštu porų, drėkintų, neriebintų odos. pagal tuos savo kriterijus išsirinkau šitą. kokia jūsų nuomonė apie jį? gal yra koks geresnis?
http://www.sgklinika...rbados_balzamas
aš jį naudočiau nakčiai, nes dienai turiu kitą.
beje, kas tie auksiniai lašai čia vis giriami temoje. peržiūrėjau anna lotan produkciją, bet nieko neradau, ar čia koks vietinis SM slengas? mirksiukas.gif  g.gif  biggrin.gif  4u.gif

Atradau balansuojantį kremą- želė. Perku jau kelintą indelį. Ir nusipirkau pabandyti stangrinantį Green linijos kremą. Labai netiko veidui, kažkoks nesusigeriantis riebalas.
Papildyta:
QUOTE(veriru @ 2014 03 26, 14:32)
Sudomino Anna Lotan Greens kremas su spalva
Kas bandėte, gal patarsit  kokia jo spalva, ar pakankami šviesi ?  4u.gif

Naudoju žiemą ir rudenį, spalva prie šviesiųjų. Toks labai lengvai pamaskuojantis ir turintis UV filtrą. Tik pastebėjau, kad pakankamai greitai genda.
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 03 28, 18:37)
Naudoju žiemą ir rudenį, spalva prie šviesiųjų. Toks labai lengvai pamaskuojantis ir turintis UV filtrą. Tik pastebėjau, kad pakankamai greitai genda.


O kur pirkote? rolleyes.gif
Gal ir jo būna pilstomo, ar tik originalioje pakuotėje reikia ieškoti? Ar nekemša porų? 4u.gif

http://le-caprice.co...spf30-50ml.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo veriru: 28 kovo 2014 - 21:18
QUOTE(veriru @ 2014 03 28, 22:17)
O kur pirkote? rolleyes.gif
Gal ir jo būna pilstomo, ar tik originalioje pakuotėje reikia ieškoti? Ar nekemša porų?  4u.gif

Draugė nuperka, neklausiau kur. Tikrai būna, nes ji perka pilstomą, mes pasidalinam 50 ml per pusę. Dėl porų kimšimosi- lyg ir ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mosso @ 2014 03 28, 22:05)
Draugė nuperka, neklausiau kur. Tikrai būna, nes ji perka pilstomą, mes pasidalinam 50 ml per pusę. Dėl porų kimšimosi- lyg ir ne  smile.gif


Dėkui 4u.gif

Gal kas žinote kur tokio pilstomo Vilniuje rasti ? rolleyes.gif

http://le-caprice.co...spf30-50ml.html
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2014 03 08, 17:19)
sveikos,
ieškau drėkinančio kremo mišriai/riebiai odai. tiesiog reikia, kad nekimštu porų, drėkintų, neriebintų odos. pagal tuos savo kriterijus išsirinkau šitą. kokia jūsų nuomonė apie jį? gal yra koks geresnis?
http://www.sgklinika...rbados_balzamas
aš jį naudočiau nakčiai, nes dienai turiu kitą.
beje, kas tie auksiniai lašai čia vis giriami temoje. peržiūrėjau anna lotan produkciją, bet nieko neradau, ar čia koks vietinis SM slengas? mirksiukas.gif  g.gif  biggrin.gif  4u.gif

labai rekomenduociau liquid gold cream-gel. nekemsa poru, gerslsi drekina, tinka ir pries makiaza, 2 pakuotes jo esu sunaudojus.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2014 03 29, 23:45)
labai rekomenduociau liquid gold cream-gel. nekemsa poru, gerslsi drekina, tinka ir pries makiaza, 2 pakuotes jo esu sunaudojus.


o kur perki? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2014 03 29, 23:59)
o kur perki? 4u.gif

sugiharos parduotuveje. beje, jo 60, o ne 50 ml. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, pirkau Kauno klinikų vaistinėje balzamą riebiai odai ,,Barbados".gal galite parašyti kaip vadinasi originaliai. Jei čia Anna Lotan Barbados Pure Balm For Sensitive Skin , tai sudėtis neatitinka g.gif Ar čia Barbados, Delicate Oily Skin Balm g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puk: 03 balandžio 2014 - 20:13
QUOTE(Puk @ 2014 04 03, 21:10)
Sveikos, pirkau Kauno klinikų vaistinėje balzamą riebiai odai ,,Barbados".gal galite parašyti kaip vadinasi originaliai. Jei čia Anna Lotan Barbados Pure Balm For Sensitive Skin , tai sudėtis neatitinka g.gif Ar čia Barbados, Delicate Oily Skin Balm  g.gif


Ateinu su įspūdžiais iš po naudojimo, tepiau nakčiai, tai atsikėliau su rausvais skruostais, tempia, per mažai man drėkinimo schmoll.gif o kaip tik šitą man rekomendavo, kad nuims paraudimus skruostuose, o jie rausta, nes drėgmės trūksta. Man 34 m oda mišri, skruostai išsausėję,poros didelės ir oda labai greitai kemšasi. Kažin kuris kremukas man labiausiai tiktų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2014 04 04, 09:18)
Ateinu su įspūdžiais iš po naudojimo, tepiau nakčiai, tai atsikėliau su rausvais skruostais, tempia, per mažai man drėkinimo schmoll.gif  o kaip tik šitą man rekomendavo, kad nuims paraudimus skruostuose, o jie rausta, nes drėgmės trūksta. Man 34 m oda mišri, skruostai išsausėję,poros didelės ir oda labai greitai kemšasi. Kažin kuris kremukas man labiausiai tiktų g.gif



Pabandykite Barbados raminamosios putos kremas 4u.gif Jis ir puikiai drėkins 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2014 04 04, 09:18)
Ateinu su įspūdžiais iš po naudojimo, tepiau nakčiai, tai atsikėliau su rausvais skruostais, tempia, per mažai man drėkinimo schmoll.gif  o kaip tik šitą man rekomendavo, kad nuims paraudimus skruostuose, o jie rausta, nes drėgmės trūksta. Man 34 m oda mišri, skruostai išsausėję,poros didelės ir oda labai greitai kemšasi. Kažin kuris kremukas man labiausiai tiktų g.gif

Jei gerai pamenu, Barbados linija yra misriai ar riebiai odai, o jusiske sausa ir nebe 20 metu, keista, kad toki varianta pasiule doh.gif
Atsakyti
mano misrios jaunos odos barbados visiskai nedrekino biggrin.gif vasara dar dar, bet ziema tai.. kosmetologe pasiule pries barbados teptis dar vit.c serumu (irgi is ana lotan)- nepastebejau, kad butu geriau. gal tiesiog ta barbados linija tinka tik labai riebiai odai?
Atsakyti