Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvai - 2

QUOTE(gera_mamyte333 @ 2013 04 15, 20:29)
.žodžiu labai jau jautri ta elektronika ir neatitinka realybės, tai reikia ir pagudrauti blush2.gif


turim du drekintuvus ir ne su vienu nebuvo taip, kad jauciasi sausa, kitas prietasas rodo mazai o drekintuvas "visiskas pievas". UZdarius kambario duris dregme pakelia ir palaiko ne istisai drekindamas, bet iejus i kambari iskart jaucias "lengvas oras" o atidarius duris dregme greit pasklinda ir tada is esmes purskia istisai, nes erdves nemazos, tai vienas ar du drekintuvai yra mazoka... pas mus pastatyta arba ant vaikiskos pakopeles arba ant 60cm lentyneles wink.gif
Atsakyti
tai aš neturiu visai kur aukščiau pastatyti, reiks žiūrėtis kokį stovą, kažką reiks pritaikyti g.gif O drėkina dabar puikiai, durys pas mus atidarytos nuolatos, bet drėkintuvas nedrėkina pastoviai, nes ir erdrės pas mus nedidelės, kadangi šis drėkintuvas skirtas 60 kvadratiniams metrams, tai pas mus panašiai ir yra, žinoma labiausiai gaiva jaučiama kambaryje, kuriam jis stovi, bet ir kitose drėgniau thumbup.gif Vakar kai saulutė užšvietė, tai ilgai drėkino neišsijungdamas, bet vakarom jau pridrėkino kiek reikia rolleyes.gif Žinoma pridrėkintu ir dieną tuo 60%, jei nustatyčiau ant antro ar trečio garo padavimo, bet nustačius ar pačio silpniausio, labiau patinka kai nuolat pučia silpną garą, nes kai ant didžiausio, tai to garo tiek daug, drėkintuvas greitai garuose paskęsta ir išsijungia, bet greit, garui išsisklaidžius, vėl įsijungia, tai taip ir junginėjasi kas kelias minutes unsure.gif O kai ant silpniausio garo, tai spėja išsisklaidyti garas ir neišsijunginėja taip, leidžia garą beveik nuolat ax.gif
Dabar, pasinaudojus ilgiau, galiu pasakyti ir pagirti, kad išties geras drėkintuvas( Boneco U650), daug funkcijų, puikiai veikia, gražau dizaino thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,
Nusipirkau boneco 7135, rezultatu nesiskundziu,bet noreciau paklausti ji turinciu. Kai isjungiat aparata,t.y. kai nuspaudziat isjungimo knopke,bet laido is rozetes neistraukiat,ar jusu aparatas tyliai nezyzia?sis garsas labai girdisi nakti,todel visa laika reikia ir is rozetes atjungti. O kaip jusu aparatai?gal maniskis su gedimu g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Cicera, mano irgi zyzia, bet kažkaip man netrukdo labai nestipriai, arčiau tik priėjus ir įsiklausius girdisi.
Bet turiu kitą problemą su boneco 7135. Pirkau prieš mėnesį internetu. Veikė viskas gerai , buvau labai patenkint, nes pas mus labai sausas oras, bet nustojo pūsti garus, atrodo pats aparatas veikia, bet tik įjungus papučia kokias 10 sekundžių ir garai daugiau nebeina. Kažin ar sugedo ir reikia taisyt jau, o gal apkalkėjus membrana ir bandyt nukalkint. Bet jei apkalkėjus būtų gal nepūstų visai, o čia dar kelias sekundes pasirodo garas ir paskui dingsta. Ką manot, gal kas buvo susidūrę su panašia problema ? Jei iš tikrųjų sugedo po mėnesio naudojimo tai doh.gif
Atsakyti
Mes irgi turim Boneco 7135 drekintuva, tai net specialiai bandziau klausyt, ar musiskis isjungus isjungimo knopke tyliai nezyzia, tai visiskai jokio garso negirdziu, realiai tai gi ir neturetu buti jokio garso,juk aparatas isjungtas,gal kazkas negerai jei zyzia isjungus?

Sakykit, o jei ijungi Auto rezima, tai jau paciai nustatyt dregmes procentais nebegalima? dar visai neseniai turim drekintuva,tai iki galo "neikirtau" sistemos blush2.gif nes as bandziau Auto rezima palikt,tai man beveik tu garu ir nepucia, atseit aparatas rodo,kad pakanka dregmes, nors tikrai zinau,kad ne, pas mus labai sausa, bet va jis aplink save papucia garu ir jau aparatui atrodo,kad uztenka dregmes.o jei tik siaip nustatau 60% tai pucia normaliai tada, svyruodamas vis tarp 58-62%. Siaip nors dar neilgai turim,bet aparatu dziaugiuosi,nes mes ijungiam pora valandu pries nakti ir laikom iki ryto,tai nakti kur kas geriau miegasi,o ir ryte nubudus nosis daug svaresne,nei kad anksciau budavo,tik va su tuo auto rezimu man dar neaisku, noreciau as drekintuva istisa para laikyt su auto rezimu,kad jis issijunginetu kai pakanka ,isijungtu kai sumazeja,bet jis truputi ziuriu klaidingai dregme matuoja,nes matuoja prie saves,kur pripusta garu ir dregme tikrai didesne nei kitam kamabrio gale
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diaaa: 20 gruodžio 2013 - 07:01
Tai ir nusistatykit kiek reikia drėgmės tiek, tada jis ir palaikys tą drėgmę kurią nustatėte, nebūtinai auto turi būti įjungtas. Auto palaiko, bent pas mane 50%, o jei padidinu tai AUTO funkcija iškart išsijungia. Miegojimo funkcija palaiko 60% ir veikia aparatas 8 val, vėliau pats išsijungia. O tas zyzimas labai nežymus yra. Taip pat zyzia kai kraunu mobilų telefoną pakrovėjas smile.gif gal tas zyzimas priklauso nuo prailgintuvo net neįsivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(sellyte @ 2013 12 20, 10:55)
Tai ir nusistatykit kiek reikia drėgmės tiek, tada jis ir palaikys tą drėgmę kurią nustatėte, nebūtinai auto turi būti įjungtas. Auto palaiko, bent pas mane 50%, o jei padidinu tai AUTO funkcija iškart išsijungia. Miegojimo funkcija palaiko 60% ir veikia aparatas 8 val, vėliau pats išsijungia. O tas zyzimas labai nežymus yra. Taip pat zyzia kai kraunu mobilų telefoną pakrovėjas smile.gif gal tas zyzimas priklauso nuo prailgintuvo net neįsivaizduoju...

pas mane auto rodo 55%, o miegojimo funkcija 60%. tai zodziu,jei jau auto paliksiu tai daugiau 55 reiskia negausiu smile.gif
o kai be auto nustatai pvz 70% ir jei pasieks ta riba, tai irgi nustos pusti garus jis? ir jei nukris vel prades? ar ne?
kiek siaip kambary jus nustate laikot? mes pirkom ji konkreciai del dukrytes, nes turi problemu su nosies uzgulimais,tai kai sildymo sezonas prasideda isvis jai sunku nakti, neprakvepuoja, LOR'e patare kuo maksimaliau drekinti patalpas kur miegam,tai as nustaciau 70%, bet tos ribos dar nebuvo pasiekes, maximum kiek maciau berods 64 rode, tai cia kiek suprantu bent jau aplink drekintuva toks dregmes lygis ir yra? nors poveikis tai tikrai jauciasi,kur miegot be drekintuvo ir kur su, mazoji mano tikrai lengviau nakti kvepuot pradejo,o ir as pati turiu alergija dulkiu erkutems,tai irgi lengviau kvepuot siek tiek pasidare
Atsakyti
laba diena mielosios 4u.gif smile.gif turim ORO DRĖKINTUVAS BONECO 7135 esam labai patenkinti , bet iskilo problemele, gal galit pagelbet susidurusios su sia bedele, pas mus isijunge lempute kad reik valyt, atrodo tikrai saziningai isvaliau, bet vistiek lempute neissijungia, ka as dariau netaip, kaip manot? p.s ploviau be jokiu chemiju karstu vandeniu tik....
Atsakyti
QUOTE(pukelis2009 @ 2014 01 19, 15:35)
laba diena mielosios 4u.gif  smile.gif  turim ORO DRĖKINTUVAS BONECO 7135 esam labai patenkinti , bet iskilo problemele, gal galit pagelbet susidurusios su sia bedele, pas mus isijunge lempute kad reik valyt, atrodo tikrai saziningai isvaliau, bet vistiek lempute neissijungia, ka as dariau netaip, kaip manot? p.s ploviau be jokiu chemiju karstu vandeniu tik....

problemele isspresta ispaudus ilgai palaikiau ijungimo myktuka, viskas ok lempute nedega:) aciu mamom uz info persiskaiciau ir radau:)
Atsakyti
man irgi su situo drekintuvu taip buvo smile.gif jau norejau cia rasyt ir klaust, bet perverciau pirma keleta puslapiu atgal ir radau atsakyma thumbup.gif beje, ir instrukcijoj aiskiai parasyta kaip isjungti ta lempute,bet as kazkodel skaitydama praskaiciau ta dalyka smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar niekas nesusiduret su tokia problema:
turime AOS (Boneco) U7147 drekintuva daugiau nei metus ir neseniai jis pradejo leisti vandeni verysad.gif
Kazkaip is vandens talpos vanduo prasisunkia i apatine, bet tikriausiai nespeja visas issigarinti, persipildo ir pradeda sunktis per tas vietas, kur susijungia vandens bakas ir apacia..
ir filtra keitem, ir visad isvalom tvarkingai, bet jau komodos laminatas pradejo pustis, nes jei tik paliekam nakciai, tai aplink didziule bala randam ryte.. cray.gif
Atsakyti
QUOTE(Flower19791010 @ 2014 01 21, 15:51)
Sveikos,
ar niekas nesusiduret su tokia problema:
turime AOS (Boneco) U7147 drekintuva daugiau nei metus ir neseniai jis pradejo leisti vandeni  verysad.gif
Kazkaip is vandens talpos vanduo prasisunkia i apatine, bet tikriausiai nespeja visas issigarinti, persipildo ir pradeda sunktis per tas vietas, kur susijungia vandens bakas ir apacia..
ir filtra keitem, ir visad isvalom tvarkingai, bet jau komodos laminatas pradejo pustis, nes jei tik paliekam nakciai, tai aplink didziule bala randam ryte..  cray.gif

o jus pati matet,kad pro ten sunkiasi ar tik spejate,kad pro ten sunkiasi? jei dar tik metai su trupuciu,tai turetu garantinis buti, bandykit nesti taisyt, gal kazkas negerai ir nebespeja isgarinti vandens is apacios
Atsakyti