Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvai - 2

QUOTE(ToBeOrange @ 2011 10 24, 20:57)
ar nenusipirkote? irgi už jo užkliuvo akys, bet firma negirdėta, ir jokių atsiliepimų nerandu g.gif

nepirkau nes buvau orosprendimuose pasikonsultuoti tai sake kad ju nekeiciamas filtras,tai nepatare pirkt,jauciu boneco pirksiu,nes prasidejo sildymas prasidejo vaiko kosuliai verysad.gif
Atsakyti
noriu papildyti apie dormeo drekintuva. pasirodo tas vanduo apacioje ir turi buti. veikia puikiai, patinka, kad automatiskai isijungia, issijungia, kad palaikytu rekomenduojama oro dregme. zodziu, esu patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2011 10 28, 12:02)
noriu papildyti apie dormeo drekintuva. pasirodo tas vanduo apacioje ir turi buti. veikia puikiai, patinka, kad automatiskai isijungia, issijungia, kad palaikytu rekomenduojama oro dregme. zodziu, esu patenkinta.

isigijom ir mes, negaliu skustis ir as, pastoviai ijungus nelaikau, pries nakti siek tiek padrekinu ta kambari, kur vaikas miega ir tiek. As pati prie jo zyziancio (nors garsas nera labai jau didelis) miegoti negaleciau, todel ir vaiko kambary nelaikau per nakti ijungto. Tik jei ant didziausio drekinimo nustatau, tai po kurio laiko kambarys kaip migloje buna....nezinau - ar cia gerai ar nelabai...
Atsakyti
QUOTE(retancike @ 2011 10 28, 13:10)
isigijom ir mes, negaliu skustis ir as, pastoviai ijungus nelaikau, pries nakti siek tiek padrekinu ta kambari, kur vaikas miega ir tiek. As pati prie jo zyziancio (nors garsas nera labai jau didelis) miegoti negaleciau, todel ir vaiko kambary nelaikau per nakti ijungto. Tik jei ant didziausio drekinimo nustatau, tai po kurio laiko kambarys kaip migloje buna....nezinau - ar cia gerai ar nelabai...

man jis nezyzia, jokio garso negirdziu g.gif ir taip raminanciai ten viduj vanduo burbuliuoja. nakti salia lovos stovejo ijungtas, nors miegu bezumnai jautriai. nustatykit ant automatinio, tai pats palaikys kambario rekomenduojama 55% dregme. migla buna, o paskui issisklaido. tai tik rodo, kaip jis visai sauniai pildo savo funkcija.
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2011 10 28, 12:49)
man jis nezyzia, jokio garso negirdziu  g.gif ir taip raminanciai ten viduj vanduo burbuliuoja. nakti salia lovos stovejo ijungtas, nors miegu bezumnai jautriai. nustatykit ant automatinio, tai pats palaikys kambario rekomenduojama 55% dregme. migla buna, o paskui issisklaido. tai tik rodo, kaip jis visai sauniai pildo savo funkcija.


keista, kad jokio garso negirdit, ypac nakti, kai aplink tylu... Burbuliavimas yra, manau, tai normalu, o vat del to burzgimo, tai sukelet nerimo - gal su juo kas negerai... kaip ir sakiau, nera jis labai garsus, bet miegoti prie jo negaleciau. (as irgi labai jautri garsams smile.gif)
siaip dregme kartais uzkeliu ir iki 60 rolleyes.gif nes kol nebuvo ijungtas sildymas, tai rodydavo 65-70, nors tos dregmes visai nejausdavom...
Atsakyti
nu vat idomu tas zyzimas. nemanau, kad butu kazkas negerai su jusiskiu aparatu. cia gal mano klausos receptoriai abejingesni garsams pasidare. bet siaip man girdisi vos vos, lyg lengvas uzimas. gaila, kad ner kaip abieju aparatu zyzimo laipsnio pamatuoti ir palyginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2011 10 28, 20:10)
nu vat idomu tas zyzimas. nemanau, kad butu kazkas negerai su jusiskiu aparatu. cia gal mano klausos receptoriai abejingesni garsams pasidare. bet siaip man girdisi vos vos, lyg lengvas uzimas. gaila, kad ner kaip abieju aparatu zyzimo laipsnio pamatuoti ir palyginti  biggrin.gif

yra kaip yra, bet drekina jis visai gerai smile.gif
Atsakyti
Laba,
Turėjau ankščiau drėkintuvą Venta LW 24, buvau tikrai patenkinta. bet po remonto namuose atrodė, kad jo nebereiks. Atidaviau doh.gif . Dabar graužiuosi nagus. Panašu, kad vėl pirksiu. Tik jie brangoki.
Va taip atrodo. Leopolis:Buitiniai Venta

(Atsiprašau,atrodo nemoku nuorodos įkelti jie čia www.leopolis.lt )

Bet labai jau man patiko jų veikimo principas ir svarbiausia jokių baltų dulkių smile.gif.
Gal kas žinote panašiai veikiančius bet pigesnius drėkintuvus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tirli pirli: 05 gruodžio 2011 - 11:13


Venta drėkintuvai dabar gal veiks smile.gif
Bet jei neatsidarys tai gal vis vien suprasit apie ką aš čia
Atsakyti
Labas, koki oro drekintuva rekomenduotumet?Musu butas 65 kv. m. Noretusi, kad veiktu tyliai.. Gal galit trumpai parasyt, kokie plusai, minusai salto garo ir silto garo?

Vaikai daznai serga slogom, kosuliais. Namie ziema rodo 40 laipsniu dregnuma. Mazoka a ne?
Atsakyti
Sakykit o tas išgirtas Boneco 7135 pats reguliuojasi savo darbą pagal drėgmę ar kaip?
Nustatai norimą drėgmės skaičių, ir jis dirba tol kol pasiekia? g.gif

p.s. nepilkit paprasto vandens į drėkintuvus - aš taip savo seną drėkintuvą sugadinau: buvo parašyta, kad galima pilti iš krano, taip ir dariau. Panaudojau, padėjau vasarai, o dabar jau neveikia. Pažiūrėjau pilna kalkių nuosėdų, taigi tikrai manau, kad nuo jų.
Aš galvoju, kad rašydami "galima pilti iš krano" ie net neįsivaizduoja, kad pas mus gali būti laaaabaaaaaai kalkėtas vanduo tame krane mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2011 09 20, 19:17)
dormeo parduotuvej sake, kad graibsto siuos drekintuvus. norejau pirkti, taciau paskutine akimirka sudvejojau ir grizau be nieko. iskilo toks klausimas. o kaipgi su vandens filtru? jie ju negamina, o keisti juk kazkada reikia. ar as klystu? papasakokit tos, kurios turit bet kokios firmos drekintuvus. ar reikia is vis keisti tuos vandens filtrus ar galima laimingai neribota laika isgyventi ir su tuo paciu filtru ir nesukti galvos del ju keitimo? neismanau siu reikalu  cool.gif

as turiu botneo 7136. tai na geras daiktas, bet pirkdama nepaskaiciavau tokio dalyko... plotas yra viena, bet kai turis didelis tai toks aparaciukas kiek bepompuotu jokio darbo neatliks. toj vietoj kur jis stovi taip oras malonesnis, bet is esmes tai sitie aparaciukai yra tik vienam kambariui vienas aparatas. ir kambarys turi but standartinis... zodziu turiu sita dziaugsma bet is esmes jis nelabai naudotas biggrin.gif
del filtru-aisku kad juos reikia keist,nes prades veistis visokiebiesai-gi jame dregna. tik negaliu pasakyt kas kiek laiko. gal nuo kiekvieno aparato priklauso (botneo atskirai parsiduoda granules kurias reik pakeist filtre).kadangi mes name gyvenam ir turim pasistate minkstintuva tai niekad nebuvo jokiu zymiu nuo vandens laseliu, tai tiesiog reikia pilt minksta vandeni smile.gif
Atsakyti