Įkraunama...
Įkraunama...

Oro drėkintuvai - 2

As jau nuo mazyles slogos pavargt baigiu, 2 sav slogavo, pora dienu jau buvao geriau, ir vel is naujo nuo vakar...nezau ka daryti, nes reikia GERO drekintuvo, gal tada kas zino kur kreiptis, kad pasikonsultuoti butu galima? g.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleMiracle @ 2012 09 16, 13:44)
Sveiki,
Ieskau oro drekintuvo i vaiko kambari. Nereikia kazkokio super duper brangaus, tai pamaciau toki...Ar visai jau nevertas demesio? Patiko funkcija:
Labai tylus darbas, galima naudoti įvairių kvapų aliejus.

Na jis net nedrekintuvas, o difuzorius...bet vat sloguojant vaikui gal visai ir nieko butu palikti nakciai su kokiu eukaliptu ar dar kitu aliejumi  g.gif
Gal kas turit ir galit pakomentuoti?


nevertas jis demesio smile.gif nebent tik tiek ir tereikia, kad salia sedetum ir inhaliacija darytum.. lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos - reikia patarimo - gaivinam temele nes kaip tik siuo metu lb aktualu - prasidejo sildymo sezonas smile.gif
Skubiai reik drekintuvo nes mano ir mazojo nosytes jau visai baigia isdziuti sad.gif taigi - isgirtasis Boneco 7135 nenoriu del tu skraidanciu kalkiu, o ir dizainas man ju nlb sad.gif - labiau buvau linkus link boneco 7136 saltu garu , ieskojau ieskojau ir radau stai kokiu dar http://www.kainos.lt...d-p355683/about sio labai patrauklus dizainas ir kaina priimtina - tik nerandu ar su filtru keiciamu , kokia filtro kaina ir triuksmingumas - gal kas turit isigije ir galit pakomentuot
arba dar sis modeliukas http://www.salna.lt/...ballu-uhb-900m/
na ir sudetinga - jau savaitele kaip renkuosi ir vis neissirenku - laukiu pagalbos!!!
Atsakyti
QUOTE(1turte @ 2012 11 03, 22:00)
Merginos - reikia patarimo - gaivinam temele nes kaip tik siuo metu lb aktualu - prasidejo sildymo sezonas smile.gif
Skubiai reik drekintuvo nes mano ir mazojo nosytes jau visai baigia isdziuti sad.gif taigi - isgirtasis Boneco 7135 nenoriu del tu skraidanciu kalkiu, o ir dizainas man ju nlb sad.gif - labiau buvau linkus link boneco 7136 saltu garu , ieskojau ieskojau ir radau stai kokiu dar http://www.kainos.lt...d-p355683/about sio labai patrauklus dizainas ir kaina priimtina - tik nerandu ar su filtru keiciamu , kokia filtro kaina ir triuksmingumas - gal kas turit isigije ir galit pakomentuot
arba dar sis modeliukas http://www.salna.lt/...ballu-uhb-900m/
na ir sudetinga - jau savaitele kaip renkuosi ir vis neissirenku - laukiu pagalbos!!!


O ką vadinate "skraidančiomis" kalkėmis? Juk jie turi vandens nukalkinimo filtrus...minėti boneco drėkintuvai... g.gif
Man boneco 7135 irgi nelabai, bet užtat boneco 7147 dizainas visai padorus
user posted image
o kaina jų vienoda arba labai panaši priklausomai nuo prekybos vietos.

Dėl electroliux drėkintuvo, tai info tikrai yra smile.gif radau labai panašų modelį:
Drėkintuvas1, visą reikiamą info rasite nuorodoje.

o tas antras modelis rusijoje labai populiarus...va video
Balu vs Boneco
labai gerai nemoku rusų k., bet kiek kalbėjo supratau, kad jie panašūs
va dar vaizdelis įjungto tamsoje
Balu

Papildyta:
Bet va pačiai labai įdomu pasidarė dėl šio...kaina nedidelė, kur gauti filtrą pakeitimui neaišku tik...gal kas turite?
Drėkintuvas NASH


Atsakyti
Mes turim stai toki drekintuva Boneco firmos,naudojom antrus metus,esame patenkinti thumbup.gif
user posted image
Daug ivairiu funkciju ax.gif
Atsakyti
Ką galvojate apie BONECO W2255? Kituose matau, kad yra šilto/šalto garo funkcija, čia to nėra. Garsas nedidelis, per parą išgarina nemažai. Nėra programuojamas g.gif tik dienos/nakties režimai. Gal kas gali pakomentuoti ar vertas dėmesio, kaip su kalkėmis, kai nėra filtro?
user posted image
Vandens tūris, L: 7
Vandens išgarinimas (l/val): 0.3
Rekomenduojama patalpai (m²): 50
Elektros energijos sąnaudos per parą kWh: 20
Filtrų keitimo laikas: be filtrų
Triukšmo lygis (dB): 24
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 11 06, 21:12)
Mes turim stai toki drekintuva Boneco firmos,naudojom antrus metus,esame patenkinti thumbup.gif
user posted image
Daug ivairiu funkciju ax.gif


mes tokį naudojam 5 metus jau beveik. super daiktas. kas perkate drėkintuvus, būtinai pirkit su šiltų garų funkcija, nes man asmeniškai šalti garai paduoda tokia pelke įėjus į kambarį doh.gif
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2012 11 09, 10:24)
Ką galvojate apie BONECO W2255?


Jis neultragarsinis...nors mažai skiriasi db nuo ultragarsinių, tačiau jis kitokio principo, dėl kalkių - tai jie valomi spec milteliais yra tikrai youtube info, o dezinfekcijai pilamas skystis irgi specialus.
Be to vandens isgarinimas mazesnis per valanda nei anksciau minetu boneco ultragarsiniu, be higrometro ir dar zymiai brangesnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2012 11 09, 11:16)
Jis neultragarsinis...nors mažai skiriasi db nuo ultragarsinių, tačiau jis kitokio principo, dėl kalkių - tai jie valomi spec milteliais yra tikrai youtube info, o dezinfekcijai pilamas skystis irgi specialus.
Be to vandens isgarinimas mazesnis per valanda nei anksciau minetu boneco ultragarsiniu, be higrometro ir dar zymiai brangesnis  g.gif

turėjau omeny kalkių pasklidimą patalpoje - kažkas skundėsi, kad baldus nugula. Pas mus kietas vanduo, bijau, kad neapsikalkintumėm:)
Atsakyti
QUOTE(flux @ 2012 11 09, 11:41)
turėjau omeny kalkių pasklidimą patalpoje - kažkas skundėsi, kad baldus nugula. Pas mus kietas vanduo, bijau, kad neapsikalkintumėm:)


o aš kažkodėl manau, kad nėra tokio drėkintuvo, kuris pūsdamas kalkėtą vandenį garų pavidalu "neapkalkintų" baldų. paimkim kad ir virdulį, kaip jis neapkalkės, jeigu naudosime kalkėtą vandenį? g.gif Taigi yra filtras ir nukalkina vandenį drekinuvuose, o diskiniuose pilamas spec skystis...todėl ir nežinau, kodėl rašoma, kad filtrus nukalkinimui turintys drėkintuvai "apkalkina"baldus...jeigu yra kalkiu ir "skraidys" jos jeigu nėra tai ir neturėtų "skraidyti"...bent mano tokia logiką, o ką kiti mano?
turėjom pigutį be filtrų drėkintuvą, tik jis nelabai drėkino juntamai, bet kad butų baldai kalkėję...ar vieta kur stovi drėkintuvas ir kur sėda tas vadinamas"garas" tikrai neapkalkėjo... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gera_mamyte333: 09 lapkričio 2012 - 11:49
Sveiki,

įsigijom drėkintuvą Boneco 7135. Kadangi šiuo metu pas mus dar nėra labai sausą, tai iškilo klausimas: jei kurį laika nenaudosime drėkintuvo, ar reikėtų iš jo išpilti vandenį? Kaip tuomet su filtru, ar nepakenks jam išdžiovinimas, o po to vėl sušlapinimas?
Atsakyti
QUOTE(gera_mamyte333 @ 2012 11 09, 11:16)
Be to vandens isgarinimas mazesnis per valanda nei anksciau minetu boneco ultragarsiniu, be higrometro ir dar zymiai brangesnis  g.gif

o kur w2255 privalumai? Valo ora dėl įdėtos jonizuojančios lazdelės, čia ir yra tas vienas pliusas? Beta pametėjo akciją, tai kaina nesikandžioja - panaši kaip boneco 7135.
Atsakyti