Įkraunama...
Įkraunama...

Avalynė

QUOTE(inkunai @ 2006 04 09, 11:38)
Manau, kad Lietuvoje batų kokybė ir kaina - du nesuderinami dalykai. Priveža turkiško šlamšto, uždeda didelę iškabą A&G, Step top ar panašiai, užkelia baisingą kainą ir prekiauja, o po vieno sezono (jeigu taip pasiseka), tenka išmesti. Aš  batus stengdavausi pirkti ne Lietuvoje, bet pernai nusprendėm su vyru nebesimaivyti. Nusivylimas buvo toks, kad geriau jau važiuosim 100 km iki Suvalkų ir nusipirksim daug kartų pigesnę lenkų gamybos avalynę, o dar smagiau nešiot vokiškus batus. Tuomet esi garantuotas bent trims sezonams, o ir sumoki tiek, kad kelionė atsiperka be problemų.  thumbup.gif



Jo...Tos visos parduotuvės.. Š... unsure.gif
Šiaip gan gera kokybė parduotuvėje "Verus".
Pirkau žieminius ilgus batukus...Už 250lt, labai patinka ir tinka thumbup.gif
Kokybė liux clap_1.gif
Atsakyti
zygio batuose ka pirkau - po savaites nesiojimo batai atrodo kaip pora metu deveti.
viva batuose pirkau - paskui tokius pacius gariunuose radau...
o siaip esu gariuose ir labai geru nusipirkusi ir slamsto..
Atsakyti
Šiaip, aš batoholike, tai man batai- svarbiausias dalykas. Galiu pasakyti, kad netikėtą atradimą padariau- užklydom kartą gariūnuose pas vieną dėdulę i budkę (nors šiaip gariūnuose gyvenime nepirkčiau batų, man vien pro daugumą jų praėjus vien nuo kvapo bloga pasidaro), kuris batus parduoda, tai jis "Air Step" avalynę pardavinėja maždaug 100- 150lt pigiau, nei visose "Este", "Dolitose" ir pan. brangiose parduotuvėse. Tai vaikinui nupirkom nerealiai patogius oranžinės zomšos batus (vos iš jo nekonfiskavau, tik gaila, kad per dideli truputį), kurių vidpadžiai labai gerai prakaitą sugeria, plaunami, tikrai ne veltui ir "air step" vadinasi. Na, tikrai labai labai batus už 200lt. Paskui specialiai pažiūrėjom, kad naujose kolekcijose jie 350lt kainuoja. O dar su dėde ir pasiderėt galima... taigi, kai rasiu jo vizitinę, parašysiu, kokioj eilėj jis ten. Vat 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 15 balandžio 2006 - 19:30
Tai vat, radau vizitinę dėdės, tai jis "gyvena" 2 eilėj, 20 vietoj. Gal kam pravers...
Atsakyti
Ir dar. Labai tikslus pastebėjimas dėl "Viva batų". Pažįstamas dirba jų sandėlio viršininku, tai apšvietė, kad batus veža ir į firmines parduotuves, ir į taškus Gariūnuose, žinoma, su žymiai mažesniais antkainiais.
Atsakyti
aš taip pat manau kad Lietuvoje ar super parduotuvėse ar turguje vienodo lygio batai. džiaugiuosi kad vyras darbo reikalais bent kartą į mėnesį nulekia į Vokietiją , tai kiek įmanoma perkam šeimynai batus Vokietijoje ir pigiau ir kokybiškesni.
Atsakyti
as tai noreciau vagabondus isigyti. gal kas turit - kaip nesiojasi? ir kazin ar gariunuose nebutu ju galima rasti?
Atsakyti
QUOTE(LEEja @ 2006 04 19, 12:54)
as tai noreciau vagabondus isigyti. gal kas turit - kaip nesiojasi? ir kazin ar gariunuose nebutu ju galima rasti?

puikiai nešiojasi thumbup.gif gariūnuose nemačiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva-Pieva @ 2006 04 19, 18:32)
puikiai nešiojasi  thumbup.gif gariūnuose nemačiau  schmoll.gif

teks pirkti parduotuveje ir moketi uz jos islaikyma..... doh.gif
ot!..
Atsakyti
QUOTE(himalaia @ 2006 04 15, 20:56)
Tai vat, radau vizitinę dėdės, tai jis "gyvena" 2 eilėj, 20 vietoj. Gal kam pravers...





Aciu, uz informacija 4u.gif
Kaip tik siais metais pirkau Dolitoje Air Step batus, tai kokybe thumbup.gif , kaip tik uztaikiau ant nuolaidu, tai batukai atsiejo daugiau nei 200Lt, taciau negaila nei vieno isleisto lito tongue.gif
Reiks kada ir Gariunuose pasiziureti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvenimas yra gražus @ 2006 04 13, 14:37)
Baisiai nusivyliau Žygio batais. Du kartus pirkau pavasarinius/rudeninius batus, nei vieni nei kiti neištempė vieno sezono- vieniem padas atsiklijavo, kitiem su užtrauktuku riesta schmoll.gif

Kazkada as gyriau Zygio batus, bet dabar jais irgi nusivyliau. Pirkau zieminius batus, per ispardavima mokejau 199 Lt, bet tik viena karta jais avejau. Ne, nesuplyso, bet ispudis, kad basa ant ledo stoveciau, toks ten padas... Ir ka dabar man su jais daryti? Gaila pinigu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 19 balandžio 2006 - 20:23
QUOTE(Alexandra.R. @ 2006 04 19, 21:21)
Kazkada as gyriau Zygio batus, bet dabar jais irgi nusivyliau. Pirkau zieminius batus, per ispardavima mokejau 199 Lt, bet tik viena karta jais avejau. Ne, nesuplyso, bet ispudis, kad basa ant ledo stoveciau, toks ten padas... Ir ka dabar man su jais daryti? Gaila pinigu...


Įsidėk kokius natūralaus kailio padukus, su jais šilta thumbup.gif

O aš labai noriu aukštų biežinių rudeninių batų rolleyes.gif Ale niekur nematau, o jei kur ir matau, tai mano plonai kojytei per platūs būna. Aišku, galima būtų nunešt, kad pasiaurintų, ale dar nemačiau tokių, dėl kurių dar tempčiausi pas batsiuvį verysad.gif Gal kas kur matė kokius fainučius? Pageidautina aukštakulnius, bet kad kulnas būtų proto ribose (iki 10cm). blush2.gif
Atsakyti